Skatepark Skarszewy

545c7e3df4141_o_medium.jpg

W dzisiejszych czasach skatepark to miejsce aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży – miejsce gdzie można pojeździć, spędzić wolny czas i spotkać się z ludźmi podzielającymi podobną pasję. Niestety, z braku miejsca specjalnie dla nich przeznaczonego, osoby jeżdżące na deskorolce, hulajnodze, rolkach i BMX-ach jeżdżą po publicznych placach i ulicach, niejednokrotnie przyczyniając się do szybszego niszczenia murków, ławek i nawierzchni. Dodatkowo, uprawiając swój sport w miejscach do tego nie przeznaczonych, narażają zarówno siebie, jak i przechodniów, na nieprzyjemności, a nawet niebezpieczeństwo – np. jeżdżąc w pobliżu ulic lub na parkingach, ryzykują potrącenie przez przejeżdżające samochody.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Nadia do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...