Szanowni Przedstawiciele Warner Bros. Discovery / Max Polska,
My, polscy fani kultowego serialu animowanego „Samuraj Jack”, zwracamy się z gorącą prośbą o stworzenie i wydanie oficjalnego polskiego dubbingu do 5. (finałowego) sezonu tej wyjątkowej produkcji Genndy'ego Tartakovsky'ego.
Pierwsze cztery sezony Samuraja Jacka, emitowane przed laty na antenie Cartoon Network, zyskały w Polsce status absolutnie kultowy. Polski dubbing przygotowany przez Studio Sonica z udziałem znakomitych aktorów – na czele z Grzegorzem Małeckim jako Jackiem, Zbigniewem Konopką w roli Aku oraz Tomaszem Grochoczyńskim w ikonicznej roli Szkota – nadał tej serii niepowtarzalny klimat i wychował całe pokolenie widzów.
Niestety, wydany po latach 5. sezon – stanowiący dojrzałe i dawno oczekiwane zwieńczenie historii Jacka – nigdy nie doczekał się polskiej wersji dubbingowej.
Dlaczego to ważne?
-
Szanse na platformach streamingowych: Obecność pełnej wersji z polskim dubbingiem w serwisie Max z pewnością przyciągnie zarówno nostalgicznych, dorosłych już fanów, jak i nowe pokolenie widzów.
-
Kompletność historii: Brak dubbingu w finałowym sezonie tworzy odczuwalną lukę w odbiorze całego dzieła w naszym kraju.
-
Szacunek dla kultowej marki: Samuraj Jack to jedno z najważniejszych osiągnięć w historii animacji, które zasługuje na pełne, profesjonalne zaprezentowanie polskiej widowni.
Genialne kreacje Grzegorza Małeckiego, Zbigniewa Konopki czy Tomasza Grochoczyńskiego stały się dla polskich fanów nieodłączną częścią tożsamości tego serialu. Wierzymy, że powrót do tego projektu i stworzenie dubbingu dla 5. sezonu byłby wspaniałym ukłonem w stronę społeczności oraz świetną inwestycją w bibliotekę treści platformy Max.
Podpisz petycję i pomóż nam sprowadzić kultowe polskie głosy z powrotem!