Zmiana pomnika Neptuna na pomnik śp. prof. Lech Kaczyńskiego

gdansk-g1cc63c263_1280.jpgunnamed.jpeg

Zaczyna się kolejny sezon letni, podczas którego miliony turystów z całego świata odwiedza Gdańsk i spaceruje po gdańskiej starówce.

Jak co roku turyści przechodząc obok pomnika Neptuna zastanawiają się głośno:

  • Dlaczego w Polsce, kraju katolickim, symbolem jednego z największych miast w Polsce i Europie jest bóg wywodzący się z mitologii rzymskiej?
  • Czy rzeczywiście bliskość morza musi wiązać się z oddawaniem czci fałszywym bóstwom?
  • Czy Polska nie ma własnych wzorów do naśladowania i własnych bohaterów, którym mogłaby oddać cześć eksponując ich pomnik w miejscu godym? 

Otóż ma! Wychodzę z inicjatywą i serdecznie proszę o poparcie wszystkich patriotów i prawdziwych Polaków aby w miejsce pomnika Neptuna w Gdańsku powstał pomnik śp. prof. Lech Kaczyńskiego, prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Nie będę opisywał tu zasług Pana Prezydenta ani argumentował niniejszej petycji, gdyż argumenty są zbędne.

Pomnik śp. prof. Lech Kaczyńskiego w tym miejscu pozwoli ukazać Polskę i Polaków w oczach milionów cudzoziemców jako kraj i obywateli, silnych, patriotycznych i dbających o swój honor oraz takich, którzy potrafią uczcić osobistości, które o ten honor i patriotyzm walczyli i oddali życie!

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Krzysztof Nowak do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )