Zostawić księgarnię Tarabuk na miejscu

Aleksander Ferens
Burmistrz Dzielnicy Śródmieście

Szanowny Panie Burmistrzu,

apelujemy do Pana o wyłączenie pomieszczenia księgarni Tarabuk z ogłoszonego przetargu na nowego najemcę Kawiarni Nowy Świat albo wpisanie do warunków przetargu zagwarantowania jej obecności bądź podjęcie innych decyzji prowadzących do tego samego celu.

Księgarnia Tarabuk jest jedną z wizytówek nie tylko Warszawy, ale i Śródmieścia. Jest sprawą kluczową dla tej rangi instytucji kultury posiadanie stałego adresu.

My klienci Tarabuka i jego przyjaciele zwracamy się z apelem do Pana Burmistrza o utrzymanie siedziby księgarni, która co roku jest wybierana w plebiscytach na Ulubioną Księgarnię Warszawy.
Od Pana decyzji zależy, czy porównywana z kultową księgarnią Szekspir w Paryżu księgarnia Tarabuk pozostanie na Nowym Świecie 63.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Jakub do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...