List otwarty do Prezydenta Krakowa ws. zaniechania realizacji inwestycji "Kładka pieszo-rowerowa Kazimierz - Ludwinów"

Skontaktuj się z autorem petycji

Kolejna próba zatrzymania budowy kładki Kazimierz -Ludwinów

2023-09-16 16:11:18

Drodzy Sygnatariusze naszego listu otwartego do Prezydenta Krakowa,

razem z tymi, którzy podpisali się w realu, jest nas ponad tysiąc. To pokazuje, jak silny jest sprzeciw wobec zabudowy bulwaru Inflanckiego cementowo-betonowym monstrum. Wielu z Was oprócz podpisu dodało swoje komentarze, często emocjonalne. Nasza sprawa ma też dość silny oddźwięk medialny. To wszystko wystarczyło, żeby przedstawiciele Miasta, w tym wiceprezydent Kulig, znaleźli czas na spotkanie z nami. Nie wystarczyło natomiast, by skłonić ich do zmiany decyzji.

Jednak nie składamy broni: Do wtorku potrzebujemy 300 podpisów pod naszym obywatelskim projektem uchwały o zaniechaniu inwestycji "kładka". Tym razem na papierze i z peselem. Listy znajdziecie tutaj: Ranny Ptaszek (Augustiańska 5), BARaWINO (Mostowa 1), Antyki Józefa (Bożego Ciała 10), KSERO (Krakowska 15), bo-no-bo (Mały Rynek 4), Pierwszy lokal na Stolarskiej  po lewej stronie, idąc od Małego Rynku (adres w nazwie:).

Gdyby ktoś z Was był w stanie zebrać podpisy wśród swoich znajomych, proszę o kontakt mejlowy [BulwarToMy (małpa)gmail.com], wyślę listę do wydrukowania i umówimy się na odbiór w dogodnym dla Was miejscu. Jeśli nam się uda do wtorku, radni będą musieli głosować nad naszą uchwałą.

Liczymy na Was i pozdrawiamy znad Wisły.

Ewa Górbiel w imieniu Komitetu Obywatelskiej Inicjatywy Uchwałodawczej 'Bulwar to My'.


Ewa GórbielUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 1000 os.

Dowiedz się więcej...