NIE dla likwidacji stada bizonów w Kurozwękach.

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji NIE dla likwidacji stada bizonów w Kurozwękach.


Gość

#251

2015-08-27 08:13

Nie rozumiem tej decyzji... W tym kraju niszczy się wszystko co dobrze prosperuje, tylko w imię czego?

Gość

#252

2015-08-27 08:22

Uważam, decyzję urzędników za absurd! To piękne zwierzęta,  są dobrze pilnowane i zadbane. Może urzędasy zaczną się interesować tez bizonami w ogrodach zoo? Tam nie stwarzają jakoś zagrożenia dla żubrów żyjących za siatką obok... 

Kielczanka
Gość

#253

2015-08-28 07:25

A ja myśle ,ze jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo,że o....
Śmiech na sali a we wczorajszym programie Sprawa dla reportera,dwuch panów urzędników, przedstawiciele "przyrody"wstydźcie się!!!!!!Ktoś was wystawił a wy oczami z durnotą na czole siedzieliście,bo inaczej tęgo nie mozna określić !!!!Ogladalam i nie wierzyłam ,a moze ktoś wysoko postawiony zazdrości właścicielowi i ktoś chce zaszkodzić ,ja już mam takie podejrzenia,bo w naszym kraju to wszystko jest możliwe !!!TRZYMAM KCIUKI MAM NADZIEJĘ NA POZYTYWNE ZAKOŃCZENIE 


Gość

#254

2015-08-28 10:44

Wstyd mi za decyzję jaką wydało Państwo Polskie w sprawie sterylizacji i uśmiercenia Bizonów w Kurozwękach. Żądam natychmiastowej zmiany decyzji oraz ukarania winnych urzędników.

Gość

#255

2015-08-28 12:35

Dziękujemy Szanownym Właścicielom pięknego majątku , za przywracanie świetności naszej polskiej ziemi.
Niech Wam się bizony rozmnażają, a Bóg błogosławi w walce o utrzymanie stada i we wszystkich szlachetnych poczynaniach.
Anna Madej z Katowic

Gość

#256

2015-08-28 19:01

Oglądałem Expres reporterów. Uważam, ze to tragedia dla Państwa jako hodowców i hańba dla kraju, do którego Państwo wrócili. Trzymam kciuki za pomyślne zakończenie sprawy.

Gość

#257

2015-08-31 12:24

Byłam, zwiedzałam.Pięknie odrestaurowane,mnóstwo pracy włożone w to przedsięwzięcie. Miło spędzony czas. Mnóstwo turystów.Domyślam się że sporo ludzi ma tam pracę.Trzeba więc to zniszczyć.Posunęłabym się dalej co będzie jeżeli jakiś struś zgwałci polską kurę.

Gość

#258

2015-08-31 16:28

są konie polskie,arabskie,podolskie, które wybić ???one też zagrażają czystości rasy / o czystość rasy już też ktoś kiedyś chciał zadbać/ po prostu analogia zdarzeń ale głupota taka sama

Gość

#259

2015-09-06 22:02

Uważam, że stado bizonów, monitorowane, pilnowane i znajdujące się w permanentnym zamknięciu nie stanowi ŻADNEGO zagrożenia dla populacji żubrów, a decyzja o jego likwidacji jest podyktowana conajmniej podejrzanymi przeslankami, pomijając fakt że jest zwyczajnie głupia.

Gość

#260

2015-09-13 13:53

Uwazam ,ze cokolwiek by nie wymyslil urzednik- to bizony sa wlasnoscia osob ktore zajmuja sie ich hodowla i nie ma prawa wtykac swojego ja w teren prywatny.Zazdrosc ludzka nie zna granic i ten co wydal decyzje przeciwko hodowcy bizonow widac nie ma juz wazniejszych spraw tylko pomaga komus komu wasza dzialalnosc sie nie podoba. W takim razie dziala na szkode nie tylko hodowcy ale ogolu ludzi i pokolen ktore chca aby w Polsce nie tylko byly krowy i traktory.Powinniscie moze zmienic status z hodowli na ZOO. Wspolczuje Wam i bizonom. TRZYMAJCIE SIE LUDZIE DOBREJ WOLI!!!


Gość

#261

2015-09-16 13:23

Dla osob takich jak ja, ktore odwiedzily Palac w Kurozwekach i jego bizony, decyzja Dyrekcji Ochrony Srodowiska jest widziana jako zenujaca i absurdalna. Zaloga Zespolu Palacowego w Kurozwekach pracuje bardzo ciężko dla rozwoju turystyki i gospodarki w regionie podnosząc atrakcyjność regionu a nawet kraju. Zamiast być dumnym z tego, ze Polska posiada jedna z największych hodowli bizonów w Europie, Polska biurokracja tlamszy wszelkie inicjatywy rozwoju gospodarczego. Jest to bardzo niepokajajacy i przyjnebiajacy trend.

Gość

#262

2015-09-16 21:43

Ciekawe, komu tak zależy na tym żeby to zamknąć i ile za to zapłacił, smutna polska rzeczywistość, a ludzie jak zwykle się nie liczą... :(

Gość

#263

2015-09-17 20:23

Ponieważ argumentacja ,że bizony uciekną i zagrożą żubrom jest dla mnie chora . Bizon to nie motyl i fruwać nie umie . Oglądałam program pani E.Jaworowicz i jestem zbulwersowana .I mówię ratujmy bizony .