List otwarty do prezydenta elekta w sprawie farm wiatrowych

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji List otwarty do prezydenta elekta w sprawie farm wiatrowych


Gość

#51

2015-12-10 12:22

nie godzę się na budowę farm wiatrowych w bliskiej odległości od osiedli ludzkich

Gość

#52

2016-03-02 12:24

Popieram w pełni petycję , bo aktualnie prowadzę sprawę likwidacji farmy wiatrowej "Gawłowice" gmina Radzyń Chełmiński. Sprawa aktualnie jest w Prokuraturze i CBA Delegatura Gdańsk Będzie to pierwsza farma zlikwidowaną a korupcja i władza Burmistrza się skończy. Proszę o poparcie i kontakt. Działamy poprzez Stowarzyszenie RKW-RKW Poznań. Moje namiary Janusz Mendel adres : elektrpu3@o2.pl
diament

#53 Re:

2016-04-09 17:54

#52: -  

 Chetnie sie przyłączę, pisałem opinie do studium dla Radzynia co burmistrz zlekceważył. Walczy tam jeszcze stowarzyszenie MyzCGR moze razem będzie łatwiej!

Wiatraki TAK

#54 Wiatrkowiec

2016-04-10 04:50

To pobudujecie sobie w swoich gminach  kopalanie i energie konwecjonalna na spalanie wegla, niech was zatruwa caly czas !!! Pewnie was dupa... boli ze sasiad zarabia na drzierzawie a was omineli buhahaaa co za kraj, jedzcie do Holandii, niemiec zobaczcie wiatraki stoja juz ponad 30 lat i nikt nie nazeka ale wy swoje MITY i Klamstaw rozsiewacie po Polsce ale juz nie dlugo obalimy te wszystkie klamstawa i mity !!! Wiatrakowiec  :)

D.

#55 Stek bzdur

2016-06-21 08:17

Tylko ktoś kto nie ma pojęcia o energetyce wiatrowej może wypisywać te brednie. Budowa farmy wiatrowej w Polsce to tak karkołomne przedsięwzięcie, że trwa czasami nawet 10 lat. Nikt, a szczególnie rząd, nie pomaga Inwestorom, a obowiązujące przepisy nie są dostosowane do tak ogromnych inwestycji co sprawia ogromne problemy z uzyskiwaniem wszelkich decyzji. Dajecie się ludzie buntować- całkowicie bez sensu, bo elektrownie wiatrowe nie oddziałują negatywnie ani na ludzi ani na środowisko. Uzyskanie decyzji środowiskowej dla farmy wiatrowej to proces czasem kilku lat. Jak słyszę o zabijanych ptakach to jest to śmieszne- samochody i koty zabijają dziesiątki tysiący ptaków, a farma wiatrowa może kilka rocznie.  Mam nadzieję, że Prezydent spojrzy na sprawę rozsądnie i nie da się omamić ludziom pełnym nienawiści. Z doświadczenia wiem, że najwięksi przeciwnicy elektrowni to sąsiedzi tych osób, na których polach stanęły elektrownie. Złośliwość, utrata potencjalnych dochodów i zazdrość sąsiedzka wzbudzają największą nienawiść do farm wiatrowych- to są Panie Przezydencie prawdziwe przesłanki walki z wiatrakami. Niech Pan posłucha obu stron i nie da się zwieść.