Petycja na rzecz budowy stacji metra na Białołęce.

Petycja na rzecz budowy stacji metra na Białołęce. / Ogłoszenia / Naklejki / Komentarze


Gość

#1

2015-07-21 07:23

Byłoby dobrze, aby nie były to zwykłe naklejki lecz "podklejki", pozwalające na przyklejenie od środka na szybę. Wtedy nie niszczy się lakieru, a i sama naklejka jest trwalsza.
Kamil Hajduk
Autor petycji

#2 Re:

2015-07-21 07:24

#1: -  

 Słuszna uwaga :) Myśłałem na początku na naklejanie na szybie, ale można również z tyłu na lakierze będzie bardziej widoczna :)

Agnieszka

#3

2015-07-21 07:33

Jakie to pocieszenie z tymi mediami - za to, co powiedział Antonik - burmistrz Targówka, powinien odpowiadać dyscyplinatnie - GDZIE ON WZDŁUŻ UL. GŁĘBOCKIEJ MA DOLINĘ WISŁY I PODMOKŁOŚCI??!!! Co za du...!!!

Kamil Hajduk
Autor petycji

#4 Re:

2015-07-21 07:40

#3: Agnieszka -  

 Chodzi o nagłośnienie akcji, jest jednak nadal za mało o tej akcji w mediach. Dzięki nagłośnieniu w końcu Ratusz zacznie rozmawiać z mieszkańcami i razem wspólnie wypracujemy rozwiązania. Ratusz pominął nas na kolejne 3-4 lata w jakichkolwiek inwestycjach.


Gość

#5

2015-07-21 08:20

Jestem geologiem. Geologiem Inżynierskim mieszkającym na Białołęce i pracującym w Państwowym Instytucie Geologicznym. Burmistrz Targówka gada głupoty co do "starego koryta Wisły". Cala praska strona Warszawy to stare koryto Wisły. Wszędzie jest płytko woda, w którą stronę by nie poszli z metrem. Jak można powiedzieć, że będą problemy z metrem w stronę Głębockiej dając argument "płytką" wodę gruntową robiąc wcześniej trasę pod Wisłą??? Jakby co to mogę wspomóc merytorycznie w dyskusjach i argumentacji.
Kamil Hajduk
Autor petycji

#6 Re:

2015-07-21 08:23

#5: -  

 Oczywiście jeżeli Pan się zgodzi, na spotkanie z Panią Prezydent bym Pana zaprosił i inżynierami z Transprojektu. Czy posiada może Pan plany geologiczne terenu, w którym powstałoby metro? Chcę stworzyć plan wykonania metra. Proszę o kontakt w prywatnej wiadomości.


Gość

#7

2015-07-21 09:19

Zanim TVP informacja pojawiła się na stronie internetowej Radia ZET i jej profilach społecznościowych, a także na wyświetlaczach STROER na stacjach metra.

Kamil Hajduk
Autor petycji

#8 Re:

2015-07-21 09:22

#7: -  

 Najwcześniej TuStolica opublikowała, ważne jednak, że dociera do kolejnych miediów. Szkoda, że gazeta i tvn warszawa nic nie napisały.


Gość

#9

2015-07-22 07:03

Dzień dobry,
przede wszystkim potrzebny jest projekt, drukarkę (prawie) każdy ma w domu... kilkadziesiąt kartek nie jest problemem.


Co do samej petycji to brakuje w niej liczby mieszkańców _gęsto_zabudowanych_osiedli_ Derby i Lewandów, którzy mogliby _bez_dojeżdżania_ samochodem (bo tramwaju jak na Bródnie-nie ma a autobusów jest dwa razy mniej) korzystać z metra.
Liczby nie kłamią, z liczbami trudno polemizować (z argumentem o emerytach już tak).
Inna sprawa, że Gmina Białołęka powinna lobbować, wszak to tam wydano pozwolenia na tak gęstą zabudowę.
Kamil Hajduk
Autor petycji

#10 Re:

2015-07-22 09:11

#9: -  

 Projekt jest tworzony :) Ktoś już się tym zajął. Gmina jak widać nic nie zrobiła w ciągu kilku lat zostaliśmy sami, ale będziemy walczyć.