Petycja na rzecz budowy stacji metra na Białołęce.

Petycja na rzecz budowy stacji metra na Białołęce. / Ogłoszenia / Zbieranie podpisów / Komentarze


Gość

#1

2015-07-22 06:23

Czy to oznacza że podpisy elektroniczne stracą ważność?
Kamil Hajduk
Autor petycji

#2 Re:

2015-07-22 06:46

#1: -  

 Nie tracą ważności zgodnie z art. , ale będą musiały zostać uzupełnione o PESEL, aby odniosły skutek, inaczej istnieje prawdopodobieństwo odrzucenia z urzędu. Zbieranie podpisów wychodzące po za rama internetu pozwolą dotrzeć do osób, które nie mają internetu.

 

Mały edit nie będzie potrzebny PESEL, zostajemy przy petycji. Będzie łatwiej zebrać podpisy, chcieliśmy projekt obywatelski, ale skuteczniejsza będzie petycja!

Pozdrawiam

Kamil Hajduk
Autor petycji

#3

2015-07-22 06:51

Uprzedzam pytanie po co ta dodatkowa dana, ponieważ na pewno urząd będzie weryfikował miejsce zamieszkania, czy na pewno ta osoba mieszka w tym miejscu.


Gość

#4

2015-07-22 06:56

Ale koniecznie trzeba mieszkać na Białołęce żeby chcieć tam metra? Przecież to sprawa wszystkich warszawiaków


Gość

#5

2015-07-22 07:00

Pomyślcie o zbieraniu podpisów też w Centrum, etc.

Za parę miesięcy przeprowadzamy się na Białołękę ale jeszcze tam nie mieszkamy, więc prawdopodobnie nie będziemy mogli się podpisać jeśli podpisy będziecie zbierać teraz i tylko tam. Takich osób (jeszcze nie mieszkających ale zainteresowanych metrem) może być więcej.

Kamil Hajduk
Autor petycji

#6 Re:

2015-07-22 07:21

#5: -  

 Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej :) Wiem, że dużo osób z centrum na Białołękę się wyprowadziło. 

Kamil Hajduk
Autor petycji

#7 Re:

2015-07-22 07:22

#4: -  

 Nie trzeba tylko na Białołęce, jeżeli Pan jest z Targówka lub innej okolicy to też proszę o informację w wiadomości prywatnej. 
Pozdrawiam

Ainah

#8

2015-07-22 13:55

Rozumiem, ze wpis online nie jest juz honorowany/potrzebny, czy nadal mozna w tej formie podpisac sie pod petycją?

Prosze o podanie kiedy i gdzie bedziecie- inaczej jak Was bedzie mozna znalezc? Chce zlozyc podpis, ale gdzie moge to zrobic poza petycja online?

 

Kamil Hajduk
Autor petycji

#9 Re:

2015-07-22 15:13

#8: Ainah -  

 Od poniedziałku postaramy się objechac całą Bialolekę:) jak będę miał już przygotowany Formularz można w weekend np. W parku magicznym bede informował:)

przemo

#10 wsparcie akcji zbióki podpisów!

2015-07-22 18:28

Witaj Kamilu!

Super akcja! Popieram rękoma i nogami :)

Trzeba to rozdmuchać! Na prędce założyłem FunPage na FaceBook-u https://www.facebook.com/bialolekametro

Chciałbym wesprzeć Twoje działania. Wysłałem Ci wiadomość prywatną. Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam.

michał

#11 Re: Re:

2015-07-23 06:34

#2: Kamil Hajduk - Re:  

 a szkoda, bo swoim PESELEM nie lubie się dzielić. Przykre doświadczenia.

Kamil Hajduk
Autor petycji

#12 Re: Re: Re:

2015-07-23 08:28

#11: michał - Re: Re:  

 Nie trzeba będzie podawać peselu, więc się nie martw o to już :) Forma prawna zostaje petycją nie zostaje zmieniona na projekt obywatelski. Proszę nie siać defytyzmu. Dodałem edit do komentarza, ale napiszę nowy.