Przeciwko niekontrolowanemu przyjmowaniu uchodźców (imigrantów)

Tymoteusz

#26

2015-09-10 09:28

Dla Polski! By lata walk, o Naszą ojczyznę nie poszły na marne!


Gość

#27

2015-09-10 09:44

Zdrowy rozsądek.

Gość

#28

2015-09-10 10:29

Nie chce ich w naszym państwie z obawy na nasze bezpieczeństwo i duży konflikt religijny,z którego może wybuchnąć wojna

Gość

#29

2015-09-10 10:45

Z obawy przed zamiarami uchodźców, które wg mnie nie są czyste. Boję się o swoje dziecko i jego przyszłość. Nie podoba mi się również tp, że Rząd nie dba o swoich obywateli, a wspiera uchodźców.

Gość

#30

2015-09-10 11:25

Polska powinna się w końcu obudzić. Nie po to nasi przodkowie walczyli by teraz wprowadzać do Polski multikulti. Pobudka Polsko. Przed szkoda a nie po. Niedługo będzie juz za późno.

Gość

#31

2015-09-10 11:27

Jestem przeciwna przyjmowaniu uchodzców...Nasze Poskie problemy stawiam na pierwszym miejscu.

Gość

#32

2015-09-10 11:30

Bo Polska potrzebuje pomocy a nie oni i zasrany obowiązek rządu jest pomoc Polakom. Każdemu by się przydało 70 zł kieszonkowego!!!! Chore dzieci nie mają pieniędzy na leki, książki zabawki i jedzenie!!! Zastanówcie się komu pomagacie

Gość

#33

2015-09-10 11:32

Jestem przeciw przyjmowaniu tysięcy islamistów do naszego kraju.
olaola74

#34

2015-09-10 11:52

 Nie ignoruj Islamu, Nie chowaj głowy w piasek Prawda i świadomość, z czym mamy do czynienia może nas uchronić.   Islam to walka religijna! Islam jest bardzo zły i niebezpieczny!!!! Im bardziej jesteśmy świadomi islamu, tym lepiej będziemy mogli się przygotować.

Fragmenty. Na podstawie artukułu Jean Alcader: Islam nie jest nową religią.

Nam chrześcijanom od najmłodszych lat wpaja się 10 przykazań, by być coraz lepszym, by czynić dobro, nie kraść, nie zbijać itp. Wiemy, że nie możemy rozprzestrzeniać naszej religii wszelkimi możliwymi środkami. Dla nas najważniejszym jest być chrześcijaninem i żyć jak chrześcijanin. Najważniejszą rzeczą dla muzułmanina to odmawiać shahada i przygotować się do walki, aby rozprzestrzeniać islam wszelkimi środkami.W islamie zabija się w obronie Allaha, a nie mówi się, że zabójstwo niewinnych osób to zbrodnia. Jakie to nielogiczne. W islamie związek wiary i rozumu nie istnieje. Rozum jest usunięty z wiary. W islamie nade wszystko nie wolno zastanawiać się nad swoją wiarą. Islam utrzymuje się poprzez tyle wieków poprzez ignorancję. Islam, aby przetrwać odrzuca rozum. Jeśli islam umieściłby rozum w refleksji nad swoją wiarą upadłby sam, gdyż jest zupełnie nielogiczny. Islam wywodzi się z SEKTY, herezji judeo-chrześciajańskiej pierwszych wieków, która przekształciła się w religię.  Patrz źródła. To nie nowa religia, bo jej korzenie są w chrześcijaństwie i judaizmie. Jest na to wiele dowodów również w Koranie gdzie prawie na każdej stronie mówi o żydach i chrześcijanach. Najpierw chrześcijaństwo potem islam.  W Koranie „pisze” o Adamie, Ewie, Abrahamie, Mojżeszu, Izaaku, Jezusie, Maryi, Zachariaszu, Janie Chrzcicielu i innych. Kto objawił Koran Mahometowi? Archanioł Gabriel !!!! Ten sam anioł jest pośrednikiem między Allahem a Mahometem. Maryi i Mahometowi podaje przeciwstawne sobie wiadomości. Maryi mówi, że urodzi Syna Bożego a Mahometowi, że Allah nie ma Syna. Chreściajanin wierzy w Boga Jedynego + Trójcy jedynego. W islamie mają problem z Trójcą więc zamiast  wyznawać wiarę w Boga Jedynego Allaha, ważniejsze jest ZAPRZECZENIE WIARY w Boga Trójcy Jedynego.  To zaprzeczenie jest pułapką. Muzułmanie wierzą, że wcześniej był judaizm i chrześcijaństwo, a dopiero dzięki islamowi mamy pełne objawienie. Islam opiera swoją wiarę na jednej jedynej modlitwie shahada (czyt. szada) – jednym krótkim zdaniu, które zawiera całe muzułmańskie wyznanie wiary i jest jej sercem. Nie ma innych bogów niż Allah i Mahomet jest Jego prorokiem”. Jest również bezpośrednią negacją Boga w Trójcy Jedynego. Muzułmanin nie mówi w swoim wyznaniu wiary wierzę w jednego Boga Allaha, lecz nie ma innego Boga niż Allah. Chciałoby się powiedzieć, że skoro nie ma innych bogów niż Allah, to po co to mówi?! W zrozumieniu islamu istotne jest by wiedzieć, że MUZUŁMANIN NIE MUSI BYĆ DOBRY, BY BYĆ ZBAWIONYM. Wypełnianie pięciu filarów islamu nie jest konieczne, żeby pójść do raju. Muzułmanin, żeby być zbawionym musi odmawiać shahada - Nie ma innego Boga niż Allah! - wy chrześcijanie mówicie, że tak nie jest, że jest Jeden Bóg w Trzech osobach. Jesteście politeistami, musimy, więc was zabić, ponieważ nie ma innego Boga niż Allah – podaje Koran.  Muzułmanin opiera swoją wiarę, swoje życie duchowe i psychologiczne na negacji! Islam jest walką religijną przeciwko wszystkim, którzy mówią, że istnieje inny Bóg niż Allah, islam jest ciągłą obroną Allaha! W shahada odmawianej 25 razy w ciągu dnia nie mówi się Boże mój spraw bym był dobry dla wszystkich, spraw bym był w bliskości z Tobą...Gdyby to była religia z wiarą w Jednego Boga, to istniałoby pragnienie wejścia w duchowy kontakt z tym Bogiem, a muzułmanie takiej możliwości nie szukają. A przecież negacja sama w sobie nie istnieje. Nabiera sensu dopiero wobec afirmacji, czyli że są tacy, którzy uważają, że istnieje inny Bóg niż Allah, którzy przypisują cechy boskie Allaha dwóm osobom Jezusowi i Maryi - jest to jasno napisane w Koranie. Dla muzułmanów tymi osobami są niewierni - muszrikun. W Koranie jest jasno napisane, że są to chrześcijanie wierzący w Trójjedynego Boga!  Mówiąc islam mamy na myśli religię a w rzeczywistości islam to nie religia, lecz walka religijna.  Muzułmanin jest gotowy zwalczyć wszystkich, którzy uważają inaczej – i to jest właśnie dżihad. Islam to dżihad . Nie można mówić, że są muzułmanie, którzy popierają dżihad i muzułmanie, którzy za nim nie są. Islam to dżihad. Islam to święta wojna. Islam przeciwstawia się wszystkim, którzy go nie wyznają, a w szczególności chrześcijanom wierzącym w Boga Trójjedynego! Gotowi są poświęcić życie dla walki z chrześcijaństwem. Dziś, jak oglądamy na stronach internetowych obrazy ataków na chrześcijan to słyszymy komentarze, że dokonała tego grupa jakiś ekstremistów, fundamentalistów, islamistów. Mówi się wtedy nie o islamie, ale o islamizmie. Ale islam jest jeden i opiera się on na jednym źródle - Koranie. Oczywiście oni rozumieją, iż w Europie jest prawo, które ich nie chroni i jeśli zabiliby kogoś to natychmiast wpadliby w ręce policji. Wiadomo, że gdyby nowo przybywający muzułmanie zaczęli zabijać innych, to byłby ich koniec. Jednak w Europie islam jest dobrze zorganizowany. Sednem jest to, że wiadomo iż trzeba zwalczyć chrześcijan (generalnie mieszkańców Europy, gdyż nawet ateiści uważani są za przesiąkniętych kulturą chrześcijańską). Trzeba ich wyniszczyć i aby to było skuteczne, należy wprowadzić do Europy jak najwięcej muzułmanów i pewnego dnia jak słowo dżihad zostanie wypowiedziane, a myślę że nastąpi to wkrótce, w takiej sytuacji rozpocznie się rzeź, jak to się stało w krajach arabskich u samego początku islamu. Muzułmanie cierpliwie oczekują godziny świętej wojny, aż zostanie ogłoszona w Europie. Przygotowują się nieustannie, świadomi tego, że póki co, muszą czekać pozostając wojownikami w rezerwie. „Mamy we Francji armię złożoną z 3-4 milionów muzułmanów gotową w każdej chwili do akcji w każdej chwili” - odpowiedział młody muzułmanin, zapytany przez francuskiego dziennikarza Phillipe’a Aziz’a, którego cytuję w mojej książce. Pochodzę z rodziny muzułmańskiej. Jeżdżąc do Magrebu i spotykając się z rodziną ze strony mego ojca jestem często pytany i atakowany. Przede wszystkim pyta się mnie, jak mogę być chrześcijaninem i wierzyć w kilku Bogów. Czuje się tą agresywność i gotowość do walki. W stosunku do mnie są oni mniej agresywni, bo jesteśmy sobie bliscy, ale widzę, że w tym wszystkim są bardzo pogubieni. W islamie wpajając od najmłodszych lat shahada przygotowuje się ludzi do walki. Nie wszyscy są do niej w pełni gotowi, ale jak mówi turecki biskup Bernardini ci, którzy mają jakieś wątpliwości w momencie rozkazu podążą za innymi. Powiedzą sobie, że to godzina Allaha, godzina Jego sądu i wówczas wielu muzułmanów, których obecnie nazywamy umiarkowanymi, będzie gotowych do walki.Jeśli w kraju arabskim dochodzi do tortur czy zabójstwa chrześcijanina nie znajdziemy nigdy nikogo, kto powie, że się z tym nie zgadza, że jest to niedopuszczalne, nikt tego zabójstwa nie potępi. Nawet muzułmanie tzw. umiarkowani nie zanegują tego. W krajach arabskich nie ma żadnego rządu, który zareaguje kiedy ofiarą agresji będzie nie-muzułmanin. Obojętnie czy ofiarą będą trzy osoby, sto czy 50 tysięcy. Powiedzą, że to przecież chrześcijanin, w podtekście sugerując, że właściwie dobrze się stało. Muzułmanie masowo przybywający do Europy wiedzą, że zdobywszy skrawek ziemi, w ich myśleniu pogańskiej, zdobywają tą ziemię dla islamu. Oczywiście, muzułmanin przybywa często na Stary Kontynent w związku z lepszą sytuacją ekonomiczną czy socjalną, ale również z przekonaniem wypełniania duchowej misji. Rozpowszechniając islam w Europie pracują dla Allaha i wiedzą, że Allah ich wynagrodzi, nawet jeśli trzeba będzie zabijać ludzi czy walczyć z nimi. Przekonani są, że Allah będzie szczęśliwy.Aby wytłumaczyć pełen sprzeczności Koran powstała Sunna. Jest ona zbiorem ponad miliona wyjaśnień. „Tłumacząc” sprzeczności w Koranie tworzy się kolejne pchając ludzi w kompletną niewiedzę. Tak naprawdę nic się nie wyjaśnia i to jest bardzo wielki problem.Spotykam wielu muzułmanów, którzy zaczęli stawiać sobie pytania i w końcu nabierać coraz to większych wątpliwości wobec islamu. Oni często zmieniają wyznanie, przechodzą na chrześcijaństwo.Wszelkie chrzty w krajach arabskich odbywają się w wielkiej, wielkiej tajemnicy. Wyrok śmierci dla tych muzułmanów, którzy przyjęli chrzest pochodzi z prawa muzułmańskiego – szariatu wywodzącego się z Koranu. Jest w nim napisane, iż należy zabijać przechrzczonych i wyszukiwać ich wszędzie. Dlatego we wszystkich sprawach dotyczących przejścia muzułmanów na wiarę chrześcijańską należy być bardzo ostrożnym.Prześladowania chrześcijan są przez media przemilczane. Miliony chrześcijan jest mordowanych przez wyznawców islamu. W świecie islamu nie ma wyroków za popełnione zbrodnie na chrześcijanach, ponieważ prawo islamu szariat nie może wspierać chrześcijan.Co robić?Nie wpuszczać!Trzeba przygotować prawa, które nas uchronią przed prawami muzułmańskimi. Dlatego ważne jest, żeby ludzie zajmujący się polityką mieli świadomość tego, czym jest islam i potrafili reagować na poziomie politycznym. Przeciwstawiać się prawom muzułmańskim, które np. już na przedmieściach dużych miast i prowincji Francji gangrenują państwo. Na poziomie europejskim podobnie.W wielu krajach Europy (Francja…) Nie można mówić prawdy o islamie. Nie można wyrażać braku zgody na przejawy zła tej religii.Następnie, nie wybierać polityków sprzyjających islamowi, to musi być ważne kryterium przy głosowaniu. Na poziomie osobistym, trzeba być świadomym i działać wg swoich możliwości. Porównałbym tę sytuację do tej z czasów Noego. Noe uprzedzał, nawoływał, ludzie jednak nie dopuszczali do siebie tej strasznej myśli o potopie, nie chcieli wiedzieć. Uratowali się więc ci, którzy posłuchali Noego i weszli do Arki.Wszyscy ci, którzy jak przysłowiowy struś, chowają głowę w piasek i nie chcą dopuścić do siebie tej trudnej prawdy o islamie, będą ponosić jego konsekwencje.

Fragmenty. Na podstawie artukułu Jean Alcader: Islam nie jest nową religią.

 


Gość

#35

2015-09-10 11:54

Bo chcę zyc w spokojnej europie .Po za tym rzad Polski nie dba o Polaków ludzi biednych rencistów emerytów ktorych nie stac na zycie na leki chorzy ludzie sa wyrzucani przez komorników z mieszkan a tu chce sie imigrantom dawac mieszkania i utrzymywac na koszt podatnika.

Gość

#36

2015-09-10 12:09

nie po to moi dziadkowie przelewali krew, żebym teraz poddawała się czemuś czemu nie chcę, koniec i kropka

Gość

#37

2015-09-10 12:25

Bezpieczna przyszlosc naszych dzieci

Gość

#38

2015-09-10 12:51

Bezczelność Unii nie zna granic. Nawołują Węgry do nieprzestrzegania przepisów unijnych, sami je łamią, nas szantażują solidarnością, której wobec nas za grosz nie okazują. Wyjście z UE w trybie błyskawicznym!!!

Gość

#39

2015-09-10 13:09

bo nie chce islamizacji Europy

Gość

#40

2015-09-10 13:24

To proste, niekontrolowane przyjmowanie uchodzcow jest przeciw naszemu narodowi. Wpuszczamy ludzi kturzy nie chca sie asymilowac ani uczyc ani pracowac. To przyniesie za soba wzrost gwaltow , sprzedazy narkotykow, przemocy tak jak w innych krajach EU. My wszyscy musimy miec prawo do podjecia decyzji jako narod , a UE nie morze podejmowac decyzji za nas! Pozatym pomoc nalezy sie tylko prawdziwym chrzescijanskim uchodzcom ktorzy naprawde potrzebuja tej pomocy I tez chca sie zasymilowac.

Gość

#41 #40

2015-09-10 13:30

Popieram wszytko co jest napisane wcześniej


Gość

#42

2015-09-10 14:05

Ponieważ wiem z doświadczenia jakie niesie zagrożenie wielokulturowości dla zachowania tożsamości narodowej Polaków. Nie zgadzam się na przyjmowanie uchodzców , gdyż tzw integracja z kulturą poza europejską jest niemożliwa . Chcę by moje wnuki wychowywały się w jedno kulturowej Polsce.


Gość

#43

2015-09-10 14:07

Bo popieram jej treść.

Gość

#44

2015-09-10 14:37

mówię stanowcze NIE islamizacji Polski

Gość

#45

2015-09-10 15:44

Bo mieszkam na lubelszczyźnie to przez nasz region fala tych brudasów bedzie płynąć. Nie ma pieniędzy dla Polskich emerytów, nie ma pracy dla naszych rodaków to jeszcze mamy przyjmować obych którzy na start maja mieć lepiej niż my we własnym kraju. Jebać to.

Gość

#46

2015-09-10 16:37

Ponieważ chcę wolnej i bezpiecznej Polski i Europy

Gość

#47

2015-09-10 16:40

Mam dzieci, wnuki i prawnuka i chcę aby ich życie w Polsce płynęło bez strachu i przemocy. Chcę aby władze zajęły się polskimi najbiedniejszymi , starymi ludźmi, którzy nie mają wystarczających dochodów aby opłacić należności mieszkaniowe, leki i żywność a nie finansowały bandy młodych ludzi obcych kulturowo nastawionych tylko na bandytyzm i roszczenia. 3 tysiące złotych zasiłku to kwota o jakiej Polacy mogą tylko pomarzyć .Dlaczego władze Węgier czy Australii potrafią obronić swoich rodaków a ci, których wybrali Polacy tego nie potrafią?

Gość

#48

2015-09-10 17:02

Bo jestem obywatelem polski, mam prawo wyrazić swoje zdanie. :-)

Gość

#49

2015-09-10 18:36

bo europejscy politycy nie maja kontaktu z rzeczywistoscia , zyjac w jakiejs iluzji, pchaja Polske i inne europejskie kraje do wojny o swoj byt, zachowanie swojej kultury , tradycji i tozsamosci. W wyniku tego zgina miliony europejczykow.

Gość

#50

2015-09-10 19:38

Apel do rządzących moją Ojczyzną!!! nasi rodacy z Kazachstanu od lat czekają na powrót do Polski!!! ponad 50 tys. dzieci i wnuków Polaków wywiezionych tam z rozkazu Stalina. III RP sprowadza stamtąd 8 (słownie: osiem!) rodzin rocznie. Czekają na zgodę władz w kolejce od 13 lat...