500 zł na każde dziecko bez względu na dochód i liczbę posiadanych dzieci

ba

#1751

2016-04-21 21:45

Walczmy! Nie ma takich drzwi ktorych nie da sie otworzyć. Trzeba szukac do nich klucza wlasnie przez takie dzialania. Ktos musi w końcu nas zauwazyc. To jak to dla uchodźców bedzie kasa a dla naszych dzieci z naszych podatków nie ma. A skad prezes wie ilu uchodźców tak naprawdę bedziemy zmuszeni przyjąć zeby mogli prEkalkulowac ze jest kasa. Skoro dla nich jest to w pierwszej kolejności powinno byc dla obywateli ktorzy współtworzą budżet panstwa.

 

 

 

ba

#1752

2016-04-21 21:48

Godzicie sie na to? Przelewa Wam sie, wystarcza od wyplaty do wyplaty?dziajmy na wszelkie mozliwe sposoby!

ba

#1753

2016-04-21 21:54

Na piecset zlotych to ja musze sie nazapieprzac.a inni dostana za free, tylko dlatego ze maja dzieci.My tez mamy dzieci a nie koty!


Gość

#1754

2016-04-22 06:37

Apeluję do wszystkich aby dopisywali się do skargi u prawnika. Nie rozumiem dlaczego na ponad 7 tyś podpisów pod petycją, na liście u prawnika jest tylko ok 50 osób. Nie posiadam wiedzy prawniczej ale wydaje mi się że jedyna nadzieja jest w Rzeczniku Praw Dziecka lub Rzeczniku Praw Obywatelskich . Oni mogą skierować tą ustawę do Trybunału aby sprawdził czy ustawa nie narusza zasad równości wszystkich dzieci. Druga sprawa to taka że rzeczywiście trzeba nagłośnić to co robimy, żeby więcej rodziców się o tym dowiedziało.


Gość

#1756

2016-04-22 09:36

To jest walka o głosy. Kto był pisiorem to będzie. Ale wiele ludzi głosowało na PIS bo miało dość PO. Teraz gdy mają jedno dziecko żałują. 4 lata miną szybko, W moim bloku nie ma rodziny, która miałaby troje dzieci, a jest kilka jedynaków. Taki znak czasu, że każdy rozsądnie oceniał swoje możliwości. Jeżeli ktoś uważa za wyczyn mieć wiele dzieci, a potem nie stać ich na wychowanie to jego punkt widzenia. Jeżeli PIS wprowadziłby 250 na każde dziecko, to zyskałby, przynajmniej mi się tak wydaje analizując klasę córki i sąsiadów, bo budżet zyska, rodziny z dwójką będą miały to samo, a jedynaków jest masa. Może w mniejszych miejscowościach jest inaczej, ale oni pewnie i tak głosowali na PiS. Jeżeli zmienią ustawę za 3 lata to taka jałmużna nie wszystkich zadowoli.


Gość

#1757

2016-04-22 15:48

Bo wszystkie dzieci równe są !?

Gość

#1758

2016-04-22 18:38

 Co ze strajkiem?


Gość

#1759 Re:

2016-04-22 19:44

#25: -  

 Nie chcę mi się wierzyć że jesteś taka samotna albo masz faceta na boku albo naprawdę jesteś niezaradna i brzydka skoro nie potrafisz założyć rodziny


Gość

#1760 Re: Re:

2016-04-22 20:55

#1759: - Re:  

 Jak masz glupio pisac to ie wogole nie odzywaj bo porazasz swoja glupota i ograniczonymq rozumkiem


Gość

#1761 Re: Re:

2016-04-23 07:31

#1759: - Re:  

 Widzę ze ktoś chce zasiać ziarnko niezgody tutaj. Ale my się nie damy.

ba

#1762

2016-04-23 08:52

Rodzice korzystajacy z programu maja grupe 500 zl na dziecko. Poczytajcie jakie tam ochy i achy bo kase dostaja juz.Jedna nawet pisze ze jest w szoku bo juz tysiaka dostala i co za to kupi.inni zaczynaja meble oddawac bo beda sie urzadzac od nowa. Jeszcze inna pisze zdziwiona wielce i sie pyta czy innym tez obcinaja zapomogi z racji pobierania 500 zl. I jeczsze co moze ?po 500zl na dziecko,rodzinne i jeszcze zapomogi. I bedziemy robic na nich bo swoje powoli zaprzepaszczamy biernoscia. 

 

 

 

mirka

#1763 !!!Andrzej Duda skierował do Sejmu projekt ustawy

2016-04-23 09:20

Będą zmiany w 500 plus? Andrzej Duda skierował do Sejmu projekt ustawy

Prezydent Andrzej Duda powiedział PAP, że skierował do Sejmu projekt nowelizacji ustawy, która spowoduje, że świadczenie z programu 500 plus nie będzie obniżać wysokości świadczeń alimentacyjnych. "Absurdem" nazwał sytuację, kiedy alimenty mogą zostać obniżone z powodu otrzymywania 500 zł na dziecko.

Dziewczyny - maja nas w DUPIE !!! I co pozwolimy im dalej tak sobą poamtać ????

 


Gość

#1764

2016-04-23 09:43

Może petycję przesłać do Giertycha, kiedyś chciał domagać się 500 zł, obietnice nie zostały spełnione. Przy okazji sadzę, że ktoś dostał polecenie, żeby nas skłócić. Chyba nie warto odpowiadać na głupkowate zaczepki?


Gość

#1765

2016-04-23 10:00

Będzie zmiana ustawy, gdyby zamanifestować niesprawiedliwość tej ustawy może ktoś dopatrzyłby się politycznego kapitału. W dobrą wolę nie wierzę, bo gdyby naprawdę chodziło o nasze polskie dzieci, to jedynaków by nie dyskryminowano. Tyle mówią o patriotyzmie, ale nie myślą, że nasze dzieci będą przyszłym pokoleniem. Gdy dziecko usłyszało jak rozmawialiśmy z mężem o wyjeździe to się rozpłakało, że chce żyć tutaj. Czy zbierzemy się na manifestacjach 8 maja, czy ktoś z Warszawy mógłby się zaangażować?


Gość

#1766

2016-04-23 12:45

MojA znajoma nie bogata, tylko bardzo bogata dostala wyplate 1000 zl na dzieci. Jak tu się nie wkurwiac. A duda jK chce to moze. Nie dosyc ze dsl im to jeszcze dla nich nowelizuje ustawe. Jednym robia maxymalnie dobrze. A nam ani rodzinnego,ani 500 ani godnych zarobków. Chodzmy na ulice!!!!

 


Gość

#1767

2016-04-23 12:52

Chyba wiecie ze ci ludzie beda brac tez rodzinne. Dla nich z naszych podatkow wszystkie swiadczenia a dla nas nic.

gosia

#1768

2016-04-23 14:47

czyli prezydent coś zmiania , a z nami nadal nic . Masakra . 250 zł na każde dziecko byłoby najbardziej sparwiedliwe. NIE MOGĘ sie doczekać kiedy prawnik ruszy z naszą sprawą . Mam taką nadzieję że coś ugramy... OBY jak myslicie ???podniescie na duchu bo aż mnie ściska z niespawiedliwosci. Pracuje w złobku . Nie mogę już słuchać o tym programie. Mam tam cały przekruj społeczenstwa. A kolezanki z parcy albo mają dwójkę dzieci albo wogle. Wiec gdy mowie że jedynakom sie też nalezy to słyszę ,, Zrób sobie drugie '' To jakas kpina. To nie przedmiot. Zreszta nie moge miec wiecej i nie chce po przejsciach z pierwsza ciaza. Co nie oznacza ze moje jedno dziecko nie bedzie kiedys podatnikiem tego kraju! przyszłym wyborcą !  Ten kraj jest chory!!!!! 

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2016-04-23 15:22



Gość

#1770

2016-04-23 15:27

http://m.newsweek.pl/500-zlotych-na-dziecko-plusy-     ujemne-jedynakow-sondaz,artykuly,383544,1.html


Gość

#1771

2016-04-23 15:31

Musicie wkleic link w calosci bez zadnych przerw,ja musialam zamiescic z przerwa bo inaczej nie puszczalo


Gość

#1772

2016-04-23 16:41

To jest chory pieprzony kraj, wszystko dla bezrobotnych. Tu nigdy nie będzie dobrze. Prezydent jaki dobry. WOW! Szkoda, że

o inne dzieci tak nie walczy, nie odpowiada na korespondencję i tak szybko nie reaguje. Niektóre dzieci mają jeszcze gorzej,

mają jednego rodzica,  ojciec dziecka nie żyje, a że był wiewlkim draniem i nie pracował, to ZUS nie przyznał dziecku nawet renty rodzinnej. Moje dziecko od Państwa Polskiego nie dostało NIGDY nawet jednej złotówki, a wszystko dlatego że ma głupią matkę która całe życie pracuje za nędzne 1900 zł, więc jesteśmy bogaci i moje dziecko nie zasługuje na żadne wsparcie w tym kraju. Chory, pieprzony kraj. Nie ma ani jednej osoby, partii, czy dziennikarza który by powiedział publicznie o niesprawiedliwościach w tym programie. Wszyscy siedzą cicho i udają, że wszystko jest ok. Dziennikarze z Polsat News, mówią zobaczcie jaką PIS zrobił super ustawę dla dzieci, są zachwyceni, jak wszyystko sprawnie idzie. Oni wszyscy dbają o swoje dupy i stołki. Psełdo dziennikarze i politycy. Wszyscy manipulują ciemnym ludem. Robią im wodę z mózgu. A głupi ludzie siedzą cicho i na to pozwalają. Minister Marczuk współtwórca ustawy, sam napisał sam skorzysta ( 1500 zł ), Marta Kaczyńska ma dwoje dzieci - oni najbardziej tego wsparcia potrzebują. W tak biednym kraju dają zasiłki tak bogatym ludziom.

I jeszcze jeden trend, 500 zł dla bezrobotnych rodziców.  Dlatego, że to będą uzależnieni przyszli wyborcy od 500 plus.Taki mamy porąbany kraj . Tacy ludzie nami rządzą. I nikt wam nie pomoże. Wszystkie partie są takie same mają was w dupie. Oni tylko walczą o władzę i wpływy, o pieniądze dla siebie i swoich rodzin. Jedyny ratunek to wyjazd z tego kraju, kto maiał trochę oleju w głowie już dawno to zrobił. Z tego kraju już nic nie będzie. Tu nie ma już mądrych ludzi, wszyscy ci którzy się pojawiają w telewizji, te wszystkie partie, ruchy, odłamy itp. to sami idioci. Płakać się chce jak się patrzy na nich wszystkich człowiek nie może uwierzyć że żyje w XXI wieku. Tu nie ma mądrych ludzi ani prawdziwych dziennikarzy. To jest straszne w Polsce żyją sami idioci, nawet z uwagi na to, że dają przyzwolenie na to wszystko co tu się dzieje. Trzeba stąd uciekać i to jak najszybciej.

 

 


Gość

#1773

2016-04-23 18:00

Strajk i to z głodówka. 


Gość

#1774

2016-04-23 18:36

Juz nie moge słuchać ile to wypłacili pieniędzy i te rekordy 5500 zł dla rodziny .a dla nas wiatr w oczy i wyższe podatki bo my i nasze jedno dziecko to świnie które mogą jeść resztki  rodzin które pobierają 500 żł. ten chory porażony kraj dla mnie nie istnieje. przestałam oglądąć ogłupiające wiadomośći na tvp bo mówią co im PIS każe nawet tak wolnym dziennikarzą odebrano godność. Myślę o powieszeniu flagi węgier na 3 maja dla protestu bo oni są sprawiedliwsi dla swoich rodaków.co wy na to, w dupie z tym krajem 


Gość

#1775

2016-04-23 20:14

Ludzie ja nadal nie moge uwierzyc ze to naprawde sie dzieje, naprawde okradli biednych i wzieli przede wszystkim dla siebie! Okradaja nas i dorabiaja sie na naszej krzywdzie! Jeszcze jak wprowadza oplate abonamentowa to bedziemy zasilac klamcow i oszustow.Ja mowie otwarcie,nie zamierzam placic tej oplaty,zamkna mnie do kicia, strace prace a moje dziecko trafi napewno w rece jakiejs rodziny lepszego sortu,dostana 500 zl i wszyscy beda szczesliwi,gorszy sort won a lepszy sort żądzi. KURWA LUDZIE KTO NAMI RZĄDZI?????