DO PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT SCHRONISKOWYCH!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji DO PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT SCHRONISKOWYCH!


Gość

#251

2016-04-23 10:04

Pomaganie słabszym to nasz obowiązek.

Gość

#252

2016-04-29 08:17

Typowe dla naszego kraju jest niszczenie tego, co jest dobre i sprawdzone. Bo ktoś nowy musi dostać pieniądze za nowe (w dodatku fatalne!) decyzje. A kto na tym cierpi? jak zwykle bezbronne zwierzęta. Skandal!

Gość

#253

2016-05-28 13:11

Chcę dobra dla zwierząt

Gość

#254

2016-06-02 14:19

BO ZWIERZĘ TO NAJLEPSZY PRZYJACIEL CZŁOWIEKA.!!!
BO DOŚĆ POBŁAŻANIA BANDYTYZMU!!
BO TO MÓJ MŁODSZY BRAT!

Gość

#255

2016-06-06 11:29

Jestem oburzona postawą władz miasta Kalisz w stosunku do wolontariatu w tamtejszym schronisku dla zwierząt. Zwierzę nie jest rzeczą i proszę , aby każda władza sobie to uświadomiła i zapamiętała. A także to, ze bycie u władzy jest wolą narodu i społeczeństwa, a więc sprawując władzę należy słuchać woli społeczeństwa. Działanie wolontariatu w schronisku dla zwierząt w Kaliszu jest zgodne z wolą społeczną. I to działanie w taki sposób i w takim zakresie, jak to było dotychczas. Tym ludziom oddanym sprawie, z dobrym sercem i z chęcią poświęcenia dla dobra bezdomnych zwierząt należą się ukłony do ziemi za to co robili dla zwierząt dotychczas. A jakiekolwiek ograniczanie ich w tej działalności jest niedopuszczalne!