Zwolnienie ordynatora Zorana Stojceva. Apel

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Zwolnienie ordynatora Zorana Stojceva. Apel


Gość

#151

2016-02-08 21:24

Wspaniały człowiek i fachowiec.

Gość

#152

2016-02-08 21:25

Ponieważ pprzyczynił się do wykrycia raka we wczesnym stadium u mojej córki i dziś żyje ,ponieważ była szybka pomoc Dziękuje jestem wdzięczna .

Gość

#153

2016-02-08 21:25

Gdy u mojego taty zdiagnozowano raka to pan doktor jako jedyny z wielu lekarzy wspierał mnie pomagał uczył jak mam mojemu tacie pomóc w tej śmiertelnej chorobie jestem i będę mu za to bardzo wdzięczna do końca moich dni jeszcze raz dziękuje panie doktorze i życzę panu dużo zdrowia i sukcesów zawodowych na całym świecie!
słupszczanin

#154

2016-02-08 21:27

Myślę, że powinien powstać społeczny komitet ratowania szpitala, z pierwszym wnioskiem (petycją) pytaniem czy jesteś za zmianą zarządu szpitala. A może GP24 zrobi na swoich łamach taką sondę? Da to obraz zaufania społeczeństwa Słupska do zarządu.


Gość

#155

2016-02-08 21:28

Byłam pod opieką doktora i jestem zadowolona.

Gość

#156

2016-02-08 21:32

Dobry - konkretny lekarz. Byłam Jego pacjentkom - bardzo zadowolona .

Gość

#157

2016-02-08 21:38

Znam osoby, które leczył p. Stojcev. Dziękują mu za to.

Gość

#158

2016-02-08 21:45

Dobrych i z doświadczeniem lekarzy powinno się szanować bo jest ich nie wielu .Nie powinniśmy zwalniać lekarzy ratujących życie a przedewszystkim zmienić system ulepszający system leczenia , żeby nie pieniądze a życie ludzkie było ważniejsze.
s

#159

2016-02-08 21:56

Uratował mojej mamie życie ja też byłam jego pacjętkom i jetem zadowolona dziękuje panie doktorze


Gość

#160

2016-02-08 22:52

Doktor Stojcev jest założycielem słupskiej onkologii, świetnym lekarzem. Gdyby chciał, miałby pracę w najlepszych polskich szpitalach. Obecny "szef" słupskiego szpitala, z tego co czytam i słyszę od znajomych otacza się swoimi ludźmi a pozbywa się wieloletnich oddanych szpitalowi.

Gość

#161 Re: Re:

2016-02-08 23:04

#130: - Re:  

 To pewnie za ładne oczy chciał założyć stomie. Co za nonsens. Po co pisać takie bzdury i oczerniac człowieka o którym tyle dobrych słów pada w tych komentarzach 


Gość

#162

2016-02-08 23:28

Nie bylam pacjentką dr Zorana Stojcewa ale slyszalam wiele pozytywnych opinii o tym lekarzu także w Koszalinie bo tez tu ma swoich pacjentow a ja sama w razie potrzeby szukalabym u niego pomocy.Zwolnienie dr Stojcewa rozloży świetnie funkconujący oddzial chirurgii i onkologii i straca na tym pacjenci,szkoda wspanialego dorobku 28 lat pracy....może lepiej zmienic zarzad szpitala niż stracić swietnego ordynatora ze zgranym zespołem lekarzy ,bo tego nie da sie odtworzyc tak jak to sie stalo na niekyorych oddzialach szpitala w koszalinie...

Gość

#163

2016-02-09 05:03

nie znam dr.Stojcewa  ale dużo mich znaomych chwali Go za leczenie ,ponadto coś musi być na rzeczy jeżeli aż 11 chirurgów jest za ordynatorem


Gość

#164

2016-02-09 06:22

Nie ma co tu komentować. Prezes swymi decyzjami wydaje opinię o sobie.

Gość

#165

2016-02-09 07:06

Ordynator Zoran Stojcev leczył moją babcię. Była bardzo zadowolona z opieki i metod leczenia. To on przekonał Ją, że gastroskopia nie musi być traumatycznym przeżyciem. Zrobił to fantastycznie!

Gość

#166

2016-02-09 07:18

Jako komentarz użyję listu, który przesłałam do Redakcji GP.
Droga Redakcjo,

piszę, by podzielić się moją opinią na temat pracy i etyki reprezentowanej przez doktora Stojceva,

szczerze - okoliczności, w jakich i przyczyny, dlaczego został zwolniony są mi nieznane, wiem tyle, ile przeczytałam w artykule.
Nie mieszkam w Słupsku od kilku lat, jednak to moje rodzinne miasto i w nim spędziłam znaczącą część mojego życia.

Nie piszę jednak do Państwa przez sentyment, jedynie po to, by przykładem swojej historii zwrócić uwagę na potrzebę zachowania dla dobra miasta i mieszkańców takiego specjalisty, jakim jest lekarz Stojcev, a przynajmniej z szacunku dla tego człowieka, informować o jego godnym pochwały stylu pracy.

Parę lat temu, w trakcie rutynowej wizyty u dermatologa podejrzewano u mnie zmiany nowotworowe. Jedyną osobą, dzięki której udzielono mi szybkiej pomocy był właśnie Zoran Stojcev. Uprzednia wizyta w szpitalu, zanim trafiłam do jego gabinetu przez polecenie przyjaciółki, której też pomógł (a zaznaczam, że była wówczas w trudnej sytuacji finansowej i osobistej) zakończyła się wpisaniem mnie na długą listę oczekujących na wizytę u specjalisty... W optymistycznym wariancie poinformowano mnie, że wizyta będzie miała miejsce za pół roku.
Dzięki interwencji doktora Stojceva, w ciągu kilku dniu odbyła się i wizyta i zabieg usunięcia i pobrania do badania podejrzanej tkanki. Nieważne, jakie były wyniki badania hispatologicznego.
Dla mnie liczy się, że dzięki doktorowi, nie zmarnowałam czasu, który mógłby mnie zabić, gdyby się okazało, że jednak podejrzenia dotyczące ewentualnej chroby były słuszne.
Tyle się mówi o profilaktyce w leczeniu, zwłaszcza nowotworów, a jak wygląda rzeczywistość, przekonał lub przekona się niemal każdy, kto z tym problemem będzie się mierzył.

Z pozdrowieniami dla Redakcji
Izabella Płócienniczak

Gość

#167

2016-02-09 07:19

Wyrażam sprzeciw przeciwko irracjonalnej decyzji prezesa szpitala wojewódzkiego.

Gość

#168

2016-02-09 07:46

Wysokiej klasy specjalista.stworzyl ten oddzial od podstaw. Koniec samowolki i obnizania rangi Slupskiego szpitala przez prezesa!

Gość

#169

2016-02-09 07:55

wspaniały lekarz specjalista i człowiek, nie widzę
bardziej odpowiedzialnej osoby niż dr Stojcev na
stanowisku ordynatora

Gość

#170

2016-02-09 08:09

bez komentarza

Gość

#171

2016-02-09 08:31

poniewaz wkrótce nie bedzie lekarzy do leczenia chorych jest to celewe doprowadzenie słupskiego szpitala do upadku i pozbawienia nas pacjetów opieki zdrowotnej Najlepsi specjalisci znajda prace wszedzie a my bedziemy jezdzic do Gdanska

Gość

#172

2016-02-09 08:33

Dr Stojcev jest nie tylko rewelacyjnym specjalistą z ogromnym doświadczeniem, ale również ciepłym i wspaniałym człowiekiem, czego wielu lekarzy powinno się od niego nauczyć;jako pacjentka nie wyobrażam sobie oddziału bez dr;swoją ciężką i oddaną pracą wyrobił szpitalowi renomę;NIE POZWÓLCIE, ABY TO PRZEPADŁO!!!!!!

Gość

#173

2016-02-09 08:48

Bigorr
Bronislaw....dobrych.specjalistow.z.pracy.sie.nie.zwalnia.


Gość

#174

2016-02-09 09:09

Lekarz i człowiek wspaniały.Wiedza ,profesjonalizm wieloletnie doswiadczenie i ogromna empatia.Pan ordynator i Jego zespół winien być hołubiony przez przez dyrekcję.

Gość

#175

2016-02-09 09:17

Tej klasy onkologa i chirurga nie wolno stracić !