Ratujmy Księgarnię ODEON - List do Pani Prezydent M. St. Warszawy


Gość

#1

2011-09-27 13:59

Przepraszam, ale pisze się tę petycję, a nie tą.
poza tym zgadzam się i popieram petycję
Marzena Różecka
Autor petycji

#2 Re:

2011-09-27 19:55

Tekst po podpisaniu petycji generowany jest automatycznie przez stronę.


Gość

#3

2011-09-28 11:25

Tu nie ma czego komentować, są sprawy, których słuszność nie wymaga udowodniania, po prostu trzeba tę petycję podpisać a liczba popierających będzie najlepszym komentarzem :-)

Gość

#4

2011-09-30 15:55

W Londynie takie miejse byloby objete preferencyjna stawka podatkowa! Np slynna ulica krawcow (Saville Row) nie przetrwalaby gdyby lokalny rzad nie zamrozil czynszow dla pracowni krawieckich w tym miejscu.

Gość

#5

2011-09-30 16:46

To jest Polska przyjacielu, tu się liczy zysk, money, money, money...

Gość

#6

2011-09-30 18:09

Od czterdziestu lat jestem wierną, usatysfakcjonawaną klientką TEJ KSIĘGARNI i nie chcę się w pokorze godzić z JEJ likwidacją.
Na ruinach cywilizacji są to nieliczne OŚRODKI, które należy chronić i pielęgnowac ICH egzystencję.

Gość

#7

2011-10-01 19:17

To skandal Odeon to jedyna księgarnia w Warszawa, gdzie zawsze można liczyć na pomoc pracowników w zdobyciu jakiegokolwiek woluminu. Z całym szacunkiem Pani Prezydent, ale jak Pani nic nie pomoże, to cała moja rodzina już nie będzie na Panią głosować, jak robiliśmy to dotychczas.
Jacek

Gość

#8

2011-10-04 18:53

Coraz rzadziej można kupić książki w miejscu, gdzie sprzedawca wie co sprzedaje i potrafi doradzić. Książki są elementem kultury i większym wyborze dostępne są jedynie w wyspecjalizowanych księgarniach, nie nastawionych na typową komercję, a w supermarketach sprzedają jedynie niewielki wybór specyficznych pozycji