Nie dla Obwodnicy Wschodniej przez Bażantarnię

Nie dla Obwodnicy Wschodniej przez Bażantarnię / Ogłoszenia / Przekazanie podpisów. / Komentarze


Gość

#1

2021-05-31 07:26

Brawo 👏

Gość

#2

2021-05-31 07:53

Mogą zaprojektować trasę pomiędzy Gęsia Góra i Góra Chrobrego i wbić się przy działkach do Kościuszki. Co chyba nie byłoby aż takie źle. Nikt o tym nie pisze ale tu również (na ulicy Sybiraków) żerują łosie.

Gość

#3

2021-05-31 08:14

Macie moje wspaecie

Gość

#4

2021-05-31 08:19

Super, trzymajcie się ❤️ Nie dajmy zniszczyć Bażantarni
Z Elbląga

#5

2021-05-31 10:22

Jako elblążanka kochająca swoje miasto dziękuję Autorce oraz innym organizatorom petycji! Podpisałam, podpisała rodzina, przyjaciele, znajomi. Czekam z niecierpliwością, ale i dużym niepokojem, co dalej. Chciałabym wierzyć panu Nowakowi, niestety nie potrafię. Jeśli aktualne władze Elbląga wciąż będą zmierzać do zniszczenia Bażantarni, to może trzeba by przekazać sprawę do ogólnopolskiej telewizji lub strajkować? Dziękuję jeszcze raz.


Gość

#6

2021-05-31 11:11

Super ze działacie!! 😁❤️❤️❤️

Gość

#7

2021-06-01 06:54

Pani Beato, wielkie dzięki za zaangażowanie, ale Władze opacznie zrozumiały chyba nasze intencje i potraktowały protesty jako odfajkowane konsultacje społeczne i brną dalej w przebudowę tej drogi. Pierwszy etap Wschodniej, w moim odczuciu, robiony ręka w rękę z Nadleśnictwem, posłuży, podobnie jak fragmenty Green Velo w Krasnym Lesie, dla efektywnej tzw. zrywki drewna z Otuliny Bażantarni, bo ten odcinek Wschodniej prowadzi wprost pod leśniczówkę. Może się mylę, ale nie zauważyłem, aby ktoś z Lasów Państwowych protestował. Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości Piotr Aniśkowicz

Gość

#8

2021-06-04 20:40

Dziekuje!



Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...