Mariusz Wlazly do reprezentacji!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Mariusz Wlazly do reprezentacji!

Pezes

#126

2013-07-15 17:03

Anastasi chyba stracił wzrok,na boisko wpuszcza Kubiaka,a Ten wchodzi i nie wie gdzie jest,ale gra dalej.Żygadło myli się ze zmęczenia,Bartman chciałby ale nie umie itd.Ludzie tam nic nie pasuje,nie trzeba być fachowcem żeby widzieć że ci chłopcy nie mają motoryki.Człowieku,mówię do Prezesa ,czy ty nie widzisz,że on nic nie potrafi.Weż się do roboty,albo idż na emeryturę.Nie róbcie wstydu nam kibicom.
banan5005

#127

2013-07-15 17:19

Ciekawa petycja ale nie wiem czy Wlazły jako atakujący wypaliłby na ME. Musiałby trochę pograć na "swojej" pozycji żeby dawna forma wróciła. Ale już na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata jak najbardziej. Pogra sezon w Bełchatowie na ataku i do reprezentacji jak znalazł. Mimo to podpiszę wniosek. Pozdrawiam

chuck

#128

2013-07-15 17:44

Mariusz to dalej klasa sama w sobie i powinien być kadrze, może dać jeszcze wiele tej drużynie
i głęboko w niego wierzę.
...

#129 !!!

2013-07-15 18:24

A ktoś się pytał Wlazłego czy chce grać dla Polski ?
Aniaaa19

#130 Re:

2013-07-15 18:27

#4: -

no to chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo wiele razy powtarzał, że CHCE !

szampon

#131 Owszem na początku Mariusz odmówił gry w kadarze, ale to było dawno temu i do tego czasu wiele się z

2013-07-15 18:50

Oivanen

#132 Bombardier

2013-07-15 19:44

Wlazły dalej jest najlepszym polskim atakującym. I póki jest jeszcze w wieku w którym może dużo dać reprezentacji trzeba to jak najszybciej wykorzystać.

Gość

#134

2013-07-15 19:58

Mariusz musi wrócić, nie mamy rasowego atakującego, a on właśnie nim jest!

Gość

#135

2013-07-15 20:08

Wlazły do reprezentacji ;) !!

Gość

#136

2013-07-15 20:08

Panie Mariuszu liczymy na Pana!!

Gość

#137

2013-07-15 20:14

A może uszanujecie to, że to Anastasi jest odpowiedzialny za wyniki? On i tylko on - więc żadne petycje nie pomogą choćbyście zgromadzili tu 100 tysięcy podpisów. On poniesie odpowiedzialność za ewentualne niepowodzenie chłopaków na ME, on prawdopodobnie straci stanowisko, jeśli Polacy medalu nie zdobędą - on, nie Wy. Chyba że autorzy petycji zgadzają się na to, że to oni poniosą odpowiedzialność za wynik, gdyby Anastasi zgodził się wziąć Wlazłego, a reprezentacja przerżnęłaby ME - skoro tak chcecie naciskać na AA i wręcz przymuszać go do Waszego składu. Rozumiem, że jeśli Polska z Wlazłym na ataku zawaliłaby ME to zwrócilibyście koszty utrzymania Polaków na tych ME? Hotele, dojazdy, wyżywienie, sprzęt, ewentualne kontuzje - wszystko na Waszą kieszeń? Anastasi wybrał taki skład i to on może stracić stanowisko - pozwólcie mu więc na jego własną wizję, bo to nie Wy ryzykujecie posadę, gdyby coś poszło nie tak.

Gość

#138

2013-07-15 20:17

Mariusz Wlazły do Reprezentacji!

Gość

#139

2013-07-15 20:21

to reprezentacja Polski, a nie folwark Anastaziego .Gdzie zawodnicy z charakterem ? Gdzie Wlazły, Pliński, Zagumny ? Wygranie Ligi Światowej 2012 ! Wszystkie MĄDRE reprezentacje odpuściły ligę ze względu na olimpiadę . CIężko zrozumieć ?

Gość

#140

2013-07-15 20:22

Oceniam jako właściwą i potrebna . Obecność M. Wlazłego poprawi morale drużyny. Ponmadto gdyby Z.Bartman grał dobrze to napewno znalazł by dalsze zatrudnienie w Resowi.

Gość

#141

2013-07-15 20:29

Mariusz Wlazły najlepszy!

Gość

#142

2013-07-15 20:39

Bardzo brakuje mariusza wlazłego w reprezentacji...
Nika

#143

2013-07-15 20:42

Tak bardzo mi Was żal, ale przynajmniej mam z Was bekę, hoteczki Skierki xD

Gość

#144

2013-07-15 20:47

Popieram inicjatywę! Uważam,że powinny się liczyć umiejętności i talent, a te Mariusz Wlazły ma i jest jednym z najlepiej atakującym w świecie.Uznając zasługi P.Przedpełskiego dla rozwoju siatkówki w naszym Kraju, mam jednocześnie żal, że sprawa Mariusza nie została dokładnie wyjaśniona w zarodku i zamieciona pod dywan.Proszę wyjaśnić co to znaczy że trenerowi Anastaziemu "nie po drodze z Wlazłym ?" dlaczego ? - a z Bartmanem,który czasami gra dość dobrze ale b.rzadko jest zmieniany ? - czy dlatego, że jest pupilem Trenera, ponieważ został przez Niego przestawiony na atak. Ile jeszcze może psuć ataków i zagrywek , żeby nie był w reprezentacji ? - Dlaczego wszyscy komentatorzy i eksperci milczą i nie domagają się powrotu Mariusza do reprezentacji.Nie mogę zrozumieć jak można dopuścić, żeby siatkarz takiej klasy nie był w reprezentacji. Pan trener Anastazi nawet nie powołał Go do szerokiej 18 osobowej reprezentacji!? i Wszyscy milczą!? Ja jestem leciwą osobą, kiedyś w młodości grałam zawodniczo w siatkówkę - pozostałam fanką siatkówki, ąle to jak postępuje się z Mariuszem powoduje rozgoryczenie - oby ta petycja pomogła naprawić naszą reprezentację.

Gość

#145

2013-07-15 21:16

Czas pomyśleć jak zmusić Wlazłego do powrotu.
Czy on tak po prostu może nie chcieć?

Na to powinien być jakiś paragraf!


Gość

#146

2013-07-15 21:19

Mariusz niektórzy piszą o Tobie prace licencjackie.. I tak jesteś już legendą! Zgódź się na powrót do kadry, to głos kibiców!

Gość

#147

2013-07-15 21:23

Popieram słowa I. Mazura , iż nie mamy zbyt dużo diamentów w polskiej siatkówce , dlatego szanujmy to co mamy ... odrzućmy na bok urazy i anse i zacznijmy ratować dobre imię polskiej siatkówki , aby nie skończyła jak reprezentacja piłki nożnej czy piłki ręcznej . pozdrawiam Zbychu

P.S. Mariusz .. wielu z nas nadal uważa Cię za najlepszego atakującego w Polsce , wróć do kadry tchnij w nią dobrego ducha , jak za dawnych czasów :-)

admin

#148 Re:

2013-07-15 21:40

#143: Nika -

Gdyby to było zgodne z prawem, pokazałbym Tobie statystyki i dane osób, które się podpisały. Jeśli uważasz, że ponad 1000 osób płci męskiej to hotki, to współczuję.

Nika

#149 Re: Re:

2013-07-15 21:49

#148: admin - Re:

A podpisało to ok. 2 700 osób, czyli większość dziewczyn napalonych na zawodników Skry. Sorry, że to piszę, ale jesteście żałośni, bo nie tylko Bartmanowi źle idzie, cała reprezentacja faluje. To co, kolejne akcje: "Gacek do kadry", "Murek do kadry", "Świderski do kadry", "Bosek do kadry", "Bednaruk do kadry"?! Prawda jest taka, że nie lubicie Bartmana i dlatego go hejtujecie, bo jakoś o Jaroszu tam nic nie napisaliście. Nie, nie jestem jego hotką, nie lubię go, ale widzę, że Wy nie możecie sobie poradzić z tym, że 100% składu Polskiej repry to nie są zawodnicy ze Skry...

admin

#150 Re: Re: Re:

2013-07-15 22:00

#149: Nika - Re: Re:

Teraz to obrażasz osoby, które to podpisały. Może zapoznaj się z opinią Mazura, Mielewskiego, Drzyzgi, siatkarzy, którzy teraz nie grają w kadrze i wtedy wydawaj osądy. Spoko, skoro uważasz, że nie lubimy Bartmana, to taką samą drogą mogę stwierdzić, że Ty nie lubisz Mariusza.

Nikt nie zmusza Ciebie do podpisywania, a komentarze, które piszesz, nie spowodują, że ludzie przestaną podpisywać tę petycję.