Mariusz Wlazly do reprezentacji!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Mariusz Wlazly do reprezentacji!

Nika

#151 Re: Re: Re: Re:

2013-07-15 22:10

#150: admin - Re: Re: Re:

Ja nie lubię Mariusza? Lubię go, uważam, że jest jednym z nielicznych zawodników Skry, którzy naprawdę mają klasę.Tak znam ich opinie, a czy nie zauważyłeś(aś), że taki na przykład ekspert Drzyzga jest rasową hotką Skry?I nie udawaj, że to nieprawda. Nie odmawiam Mariuszowi umiejętności, ale jakoś w poprzednich latach udawało nam się wygrywać z Bartmanem. Co Wy myślicie, że Mariusz przyjdzie i od razu z miejsca dostaniemy złoto ME, MŚ i IO? No chyba nie.

Oczywiście, że ludzie będą podpisywać to dalej, ale ja nie przestanę wyśmiewać napalonych dziewczynek krzyczących "Wlazły, Wlazły", które nawet nie pamiętają czasów, kiedy on grał w reprezentacji. A że czasami zdarzają się też inne hotki typu Drzyzga to tylko sprawia, że zabawa jest lepsza. :D


Gość

#152

2013-07-15 22:11

Nie zamierzam wracać, żeby nie zabić ducha drużyny - mówi Sport.pl lider PGE Skry Bełchatów.

I co mu zrobisz?
Zmusisz?

Był już jeden taki co zmuszał do gry na przyjęciu. Efekty znamy;)

Nawet nie wiemy w jakiej jest formie.

admin

#153 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-07-15 22:22

#151: Nika - Re: Re: Re: Re:

Drzyzga to raczej za Zaksą, jeśli już tak próbujesz wymyślać dziwaczne teorie.  Nikt, nie powiedział, że Mariusz = złoto na każdym turnieju, ale to, że go nie ma w kadrze, jest chore i powie to Tobie, każdy kibic, któremu zależy na zwycięstwach, a nie ładnej buźce i nieśmiesznych żartach w pewnych siatkarskich filmikach.

Nie generalizuj, że każda dziewczyna, to hotka, bo ja o Tobie tego nie mówię, chociaż się tak zachowujesz. Naprawdę osoby, które się tu podpisały, to nie byle Zosia skacząca po meczu i piszcząca "daj mi autograf". Zresztą, co ja będę Tobie tłumaczył i tak znajdziesz kiepski argument, żeby stwierdzić inaczej.

admin

#154

2013-07-16 08:15

Kibice piszą petycję w sprawie powrotu Wlazłego do kadry.
Mirosław Przedpełski: Dobrze, że piszą. Sami byśmy się do tej petycji dołączyli. Wszyscy chcemy, żeby drużyna była jak najsilniejsza. - źródło Przegląd Sportowy

Co Wy na to?
admin

#155

2013-07-16 08:18

Bronią Wlazłego
Wczoraj uaktywnili się za to fani Wlazłego, którzy na jego nieoficjalnym fanpage'u podpisują się pod elektroniczną petycją o powrót zawodnika do reprezentacji Polski. Wczoraj po godzinie 19 petycję podpisało ponad dwa tysiące osób źródło: Przegląd Sportowy

Bardzo dobrze, że obecnie najpopularniejsze portale: sport.pl, Przegląd sportowy piszą o naszej petycji.
J.

#156

2013-07-16 08:42

Mam dwa największe marzenia jako kibic siatkarzy:
1. Zobaczyć jak Kurek cieszy się jak dzieciak ze złota olimpijskiego
2. Zobaczyć Wlazłego w biało-czerwonych.

I tak, nie lubię Bartmana, bardzo go nie lubię. Nie tylko dlatego, bo sprzedaje swoje życie prywatne, gwiazdorzy i lansuje się w reklamach. Nie. Głównie dlatego, bo zbyt często gra siłową siatkówkę, atak polega na pier*zielnięciu, a może będzie blok-aut(o ile wcześniej opadająca piłka nie odbije się od niego...), albo raz na ruski rok trafi po palcach w aut, a nuż w serwie zbije libero. Bez pomysłu, finezji i sprytu. Siatkówka to gra dla inteligentnych, a atak Bartmana jest kompletnie nieprzemyślany. LŚ to też słaby występ Żygadły, owszem, i paru innych zawodników również, ale nikt mi nie wmówi, że przeciętniaki typu Jarosz czy Bartman są na światowym poziomie, bo Wlazłemu to oni mogą buty czyścić. A określenie hotki to sobie zostawcie dla fanek Bartmana...

 

edit: Fajny najnowszy wywiad dla PS z Przedpelskim, daje nadzieję!!!

"Kibice piszą petycję w sprawie powrotu Wlazłego do kadry.
Mirosław Przedpełski: Dobrze, że piszą. Sami byśmy się do tej petycji dołączyli. Wszyscy chcemy, żeby drużyna była jak najsilniejsza.

 

Wierzy pan, że po przykrych doświadczeniach z poprzedniego roku Wlazły może jeszcze dać się przekonać do powrotu?
Mirosław Przedpełski: Wierzę. Mariusz chyba zdaje sobie sprawę, że jego kariera dobiega końca i miło byłoby zakończyć ją fajnym akcentem, czyli udanym występem w polskim mundialu. Po spotkaniu z Anastasim jestem dobrej myśli. Odnoszę wrażenie, że selekcjoner wie, jak zaradzić problemom."

cytat za przegladsportowy.pl

admin

#158 Re:

2013-07-16 08:58

#156: J. -

Też to czytaliśmy:)

Dlatego musimy również wysłać tę petycję do trenera, skoro prezes jest za naszą petycją, to nie pozostaje nic innego, jak ją przetłumaczyć i wysłać do AA.


Gość

#159

2013-07-16 09:08

Jestem jak najbardziej za .Mariusz Wlazły to jedyny polski zawodnik klasy światowej , który może grać na pozycji atakującego Nie rozumiem , dlaczego AA w imię swojej chorej trenerskiej wizji sekował tego zawodnika a na siłę promował pana Z.B .Mam nadzieję ,że nasz apel wpłynie na PZPS.
J.

#160 Re: Re:

2013-07-16 09:11

#158: admin - Re:

Jeśli potrzebujecie kogoś do przetłumaczenia to mogę pomóc, jeśli ma to być angielski a nie włoski oczywiście:P(wprawdzie nie jestem po filo, ale studiuję w UK już trochę czasu).

A przy okazji zachęcam do przyłączenia się do akcji ' kolorujeMY na fb,są już kibice nożnej wspierający dzieciaki z Domów Dziecka, są fani żużla, czas na wielbicieli siatki.

PS: Czy z portalu po podpisaniu petycji powinien być jakiś mail zwrotny, bo nic nie mam na poczcie?


Gość

#161 Re: A czy w kadrze jest atakujący?

2013-07-16 09:23


Gość

#162 Re: Kris

2013-07-16 09:53

#91: Kris - Kris

Zgadzam się z tym że jest najlepszy, ale po co odwoływać dobrych zawodników tylko dlatego że maja gorszy okres, każdemu sie zdarza nawet najlepszym. Wciągu 2 lat nikt nie stanie sie najlepszym atakującym, Kubiak dobrze się spisuje i jego doświadczenie z plażówką w wielu sytuacjach mu pomogło. Jarosz wiele razy pokazywał że zasługuje na reprezentacje. Zagrywki Ruciaka są niezastąpione, wystarczy obejrzeć mecze w których występuje, bardzo często ratuje sytuacje. Nie widzę potrzeby żeby nie byli w reprezentacji.

Kiedy przeczytałam oświadczenie jakie wydał Mariusz Wlazły, stwierdziałam że nic na siłe, on chciałby grać, ale tylko wtedy kiedy będzie sie inaczej traktowalo zawodników.

Zacytuję jeszcze jedno :

"Chciałbym ostatecznie zakończyć temat moich nieporozumień z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Nie ma sensu dalej rozdrapywać tych ran, zwłaszcza że Związek próbuje mnie przekonać, że sam odrzuciłem ich pomoc, co nie miało miejsca.  Dla dobra dyscypliny skończmy wreszcie ten temat, niech każdy pójdzie swoją drogą."

admin

#163 Re: Re: Re:

2013-07-16 10:11

#160: J. - Re: Re:

Po podspisaniu petycji, nie przychodzi potwierdzenie :)


Gość

#164 Mariusz Wlazły

2013-07-16 10:23

#8: -

Zgadzam się z Tobą w 100%


Gość

#165

2013-07-16 11:22

Pan Mariusz powinien wrócić do Reprezentacji ponieważ brakuje najlepszego atakującego w kadrze. Mimo że mamy dobrych atakujących to pan Mariusz jest bardzo stabilnym graczem. Brakuje jego zagrywek i ataków a ponad to brakuje jego osoby w Reprezentacji!!
kubek88

#166 Wlazły

2013-07-16 11:39

W dalszym ciągu jestem zdania ,że wlazły powinien wrócić ale...No cholera wczoraj pisałem ,że powinniśmy się zorganizować na turniej wagnera i wspólnie z trybun krzyczeć jego nazwisko tylko ,że sam Wlazły znowu niepotrzebnie zabrał publicznie głos w tej sprawie..Po co?Przykre jest to ,że nie nauczył się niczego przez te lata i w dalszym ciągu prowadzi dialog za pośrednictwem mediów...i to jeszcze super ekspresu..Nie powinien tak robić tym bardziej ,że jego wypowiedź jest dość przykra dla wszystkich którzy się tutaj podpisali.Nie powinien już robić z siebie ofiary bo moim zdaniem to naprawdę może popsuć klimat w drużynie przy jego ewentualnym powrocie.PZDR
Podpis

#167

2013-07-16 11:50

Jacy Wy jesteście naiwni...trenerzy się zmieniają, drużyna się zmienia, ale jedno się nie zmienia- Wlazły jak strzelał fochy, tak dalej strzela i gwiazdorzy. Wszyscy w kadrze są traktowani tak samo, a tylko jemu wiecznie coś nie pasuje i nie potrafi sie dostosować do zasad reprezentacji. Jakby Wlazły chciał grać w kadrze, to by grał. Ile razy ona ma jeszcze powiedzieć, że nie chce grać w kadrze, a Orzełka ma gdzieś?

Gość

#168

2013-07-16 11:54

Mariusz Wlazły jest jednym z najlepszych atakujących świata. Stacze wysoko, bije mocno i ma jaja (za przeproszeniem). Potrzebujemy go w reprezentacji!

Gość

#169

2013-07-16 11:56

To, że Mariusz Wlazły rozmawia z mediami nie powinno wpływać na decyzję trenera co do powołania go do reprezentacji. Patrzy się na umiejętności i doświadczenie! A Mariusz przerasta w tym większość zawodników w naszej kadrze. Nie wszystkich oczywiście.
admin

#170 Re:

2013-07-16 12:17

#167: Podpis -

Proszę o cytat - wypowiedź Mariusza, w której mówi, że nie chce grać w reprezetnacji. Wydaje mi się, że żaden kibic nie ma pojęcia o tym, co dzieje się wewnątrz kadry, zawodników.


Gość

#171

2013-07-16 12:20

Moim zdaniem Mariusz musi wrócić do reprezentacji. To wspaniały, światowej klasy siatkarz, który jak najbardziej zasługuje na reprezentowanie naszego kraju. Mam nadzieję, że powróci i poprawi sytuacje zespołu.

Gość

#172 Re: Re: Re: Re:

2013-07-16 12:39

#10: Nocte - Re: Re: Re:

Bartman na ataku gra od 2 lat w reprezentacji, a w klubie to był jego 1 sezon na tej pozycji, więc nie porównujmy Go do Wlazłego, proszę Was. Wlazły w kadrze= zdecydowanie NIE !


Gość

#173

2013-07-16 12:40

Wlazły do reprezentacji !
hk
Gość

#174

2013-07-16 13:10

Też jestem zdania, że reprezentacji jest potrzebny
Mariusz Wlazły. Nie omieszkałem powiedzieć mu tego osobiście gdy spotkałem go przypadkowo w markecie.
Nie rozumiem trenera Anastaziego. Sądzę,że posłuchał złych doradców. A teraz jest szansa na naprawienie szkód! Polskiej reprezentacji nie stać na to by taki zawodnik jak Wlazły był poza kadrą!

Podpis

#175 Re: Re:

2013-07-16 13:38

#170: admin - Re:

http://www.wprost.pl/ar/408618/Wlazly-nie-chce-wrocic-do-kadry/

nie będe szukać Ci wywiadów, które każdy z kibiców pewnie zna "na pamięć". Była ich cała masa. To jest akurat dzisiejszy artykuł, który sami tu cytowaliście Wlazły to jest (oprócz zeszłęgo sezonu, ale to przez grę na przyjęciu) najlepszy atatkujący w Polsce, ale kadrowiczów powinny obowiązywać takie same zasady. WSZYSTKICH kadrowiczów, Wlazłego też. To trener, a nie siatkarze ustalają zasady funkcjonowania grupy (ewentualnie wspólnie), ale nie może być tak, że jednemu się to nie podoba i on będzie sobie wprowadzał własne zasady. Reprezentacja składa się z 14 albo i 32 (czy ilu ich tam trener powoła do treningów) zawodników, którzy mają wykonywać swoją pracę (tj polecenia trenerów). Nie może być też tak, że zawodnik sobie wybiera imprezy jak Mariusz za czasów Lozano, DC i teraz AA (na LŚ nie chciał jeździć, ME też nie bardzo, nie liczę tych kiedy miał kontuzję, ale ma MŚ i IO to już chętnie pojedzie). Tak się nie robi, to nie fair w stosunku do grupy, że jeden pracuje całe lata, a ktoś inny wybierze sobie imprezę i pojedzie na nią w miejsce kogoś innego. O tej sprawie można pisać eseje, ale po co? Wlazły już powiedział, że do kadry nie wróci i nic już nie pomoże, a na pewno nie petycje kibiców, których głos się nie liczy. Na koniec drogi adminie dodam, że bardzo chcę widzieć Wlazłego w kadrze, ale pod warunkiem, że ON będzie tego chciał i dostosuje się do zasad. Póki co tak nie jest i możemy tylko żałować.