Mariusz Wlazly do reprezentacji!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Mariusz Wlazly do reprezentacji!

admin

#176 Re: Re: Re:

2013-07-16 13:46

#175: Podpis - Re: Re:

Nie będziesz szukać, bo NIE ma wypowiedzi Mariusza, w której mówi - nie chcę grać w kadrze. Ja nie jestem tu od tego aby nawracać kibiców, żeby chcieli Wlazłego w kadrze. Kto chce podpisuje i cóż mało nas obchodzą teksty, typu - Wlazły nie chce grać w kadrze, Wlazły jest be, Wlazły nie potafi grać.  My mamy swoje zdanie na ten temat i wiemy trochę więcej, niż to co napisze jakiś dziennikarz, bądź ubzdura sobie osoba, która nie lubi Mariusza.

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-07-16 14:56



Gość

#178

2013-07-16 15:00

Mariusz zrób to dla orzełka i kibiców.WRÓC DO KADRY!!!!!!!!
Small

#179 Re:

2013-07-16 15:20

#14: G -

Za siebie odpowiem , gdyż nieuprawniony jestem do przedstawiania zdania w czyimś imieniu. Wg mnie , nie powinno się skreslać Zibiego ale sam przyznasz że forma jest daleka od oczekiwanej . Cały problem polega na tym , że nie ma możliwości wyboru a to jak wiadomo nie pomaga w rywalizacji. Pozbawianie Wlazłego mozliwości gry na IO było wg mnie słuszne , bo postawa roszczeniowa jest niedopuszczalna i wielce deprymująca , natomiast trwanie w tym stanie jest wg mnie szkodliwe i bezsensowne tym bardziej w takim stanie kardy jak teraz. Tą sytuację należy przełożyć również na inna pozycję czyli rozgrywającego. Przy całym szacunku dla Fabiana , gdyby pograł sobie jako pierwszy w Uniwersjadzie byłoby to dla Niego z większym pożytkiem niz siedzienie na ławie i podpatrywanie kolegów w akcji , tym bardziej że ma przed sobą wielką szansę rozwoju w klubie , grając mecze z naprawdę silnymi rywalami. Tu i teraz potrzebna jest wymienność na każdej pozycji a takiej brakuje i widać to okiem laika. Jest w tym wszystkim jeszcze jeden aspekt i kto wie czy nie najwazniejszy. Obchodzimy rocznice wydarzenia histrocznego jakim było wygranie Ligi Światowej i chwała za to , jednak czy stać nas na to żeby co roku ten turniej wygrywać ? Wg mnie , nie . Skoro mamy w perspektywie Mistrzostwa ŚWIATA , to nie pomyłka z mojej strony a premedytacja , MŚ które w przyszłym roku będa rozgrywane w Polsce , czy karda nie powinna być budowana pod ten turniej ? Ten rok wg mnie powinnien być potraktowany "treningowo" w celu ogrania zaowdników którzy w przyszlym roku będa stanowlili o sile Polskiej kardy na tym turnieju. Ale wiąże się z tym koniecznośc zrozumienia tego problemu i wizji która urzeczywistnia trener. Nie wymagajmy wygrywania wszystkich meczy , skupmy się na postępach i zgrywaniu. Efekty przyjdą , jednak z drugiej strony nie zamykajmy zbyt pochopnie furtek kadry żadnemu zawodnikowi. Jak każdy kibic chciałbym żeby moja drużyna wygrywała wszystko z tym że rozum podpowiada że po pierwsze jest to niemożliwe a po drugie ewentualny sukces w przyszlorocznej imprezie przyniesie o wiele większe korzyści zarówno siatkarzom jak i promocji kraju. Pozdrawiam.

 

 

dead nataniel

#180

2013-07-16 15:57

POSLUCHAJCIE LUDZIE DLACZEGO ZMUSZACIE DO GRY W REPREZTACJI JAK ON NIECHCE TO WY ZMUSZACIE GO WESCIE SIE OPANUJCIE BO SZKODA DO WAS SLOW JAKO KIBIC SKRY BELCHATOW TO MARIUSZA PODZIWIAM ZE DUZO ROBI DLA SIATKOWKI I NIE ZMUSZAJCIE KOGOS DO GRY BO TO JEST WREDNE DLA TEJ OSOBY....

Gość

#181

2013-07-16 19:36

To jest świetny pomysł z tą petycją. My zróbmy wszystko ze swojej strony i zobaczmy co się stanie.
marta2901

#182 Re:

2013-07-16 20:10

#67: -

Przepraszam, ale kto zmienił Zbyszka gdy mu nie szło... tak Kuba Jarosz. I nie jakiś rudzielec, tylko zawodnik. jezeli nie lubisz Kuby to Twój problem. każdy moze wyrażać swoją opinię, ale jezeli nie znał by sie na siatkówce to czy był by etraz w reprezentacji?! ja też jestem za tym aby do reprezentacji wrócił Szampon, ale na razie mamy Zbyszka i Kuby i w nich na razie nadzieja. Może powrócą jeszcze do lepszej formy.

Marta99

#183

2013-07-16 20:19

Przez jeden z przeczytanych artykułów widać, że PZPS wine jakby zrzucił na Mariusza. To może tylko moje zdanie, ale według mnie Mariusz nie dostawał żadnego wsparcia podczas kontuzji od PZPS i tak to teraz wygląda

Gość

#184

2013-07-16 20:25

Bo Mariusz jest nam potrzebny !!

Gość

#185

2013-07-16 20:38

nie bardzo chcę szkodzić komukolwiek. AA - też. Uważam, że Mariusz ma swoje miejsce w reprezentacji, co wcale nie przekreśla możliwości Bartmana :-) obaj są dobrzy. Może jest szansa na wspólne wparcie?

Gość

#186

2013-07-16 23:24

Bardzo dobry pomysł

Gość

#187

2013-07-17 08:08

No niema rady skoro PZPS nie reaguje , nie rozlicza trenera z jego pracy, musimy zareagować my kibice.
Co do petycji jest ok. Można by tylko dodać że wobec poparcia przez Prezesa i Zarząd co do metod prowadzenia drużyny w razie kolejnej wpadki domagamy sie honorowego podania się do dymisji w/w inaczej dpczekamy się PZPN- u Pana Laty. Czyli bez względu na wyniki ,,nic się nie stało" fajnie jest.


Gość

#188 Re: Re:

2013-07-17 08:26

#179: Small - Re:

napisałeś bardzo obszernie ale...bez sensu . To siatkówka jest i tam zawodnicy nie pojawiają się z nikąd. Mieliśmy i mamy pokolenie mistrzów świata juniorów czyli Wlazły , Winairski, Zagumny, itp i niestety to oni sa najlepsi , trudno, nastepne pokolenia nie były juz tak utalentowane(Kubiak, Bartman itp). Więc maja prawo mieć swoje zdanie i rezygnować z występów LŚ.

Konflikty ! Wzorem trenera jest trener Olekna, który od zawsze był w konflikcie z Tietuchinem(37 lat), który wybierał sobie impezy do grania, ale na Olimpiadę go zabrał!!! Mało tego w trzecim secie w finałowym meczu z Brazylią, Tietuchun op.... trenera, rozgrywających,  i resztę. Widać i słychać to było na wizji i nie padały tam grzeczne słowa. Efekt. Wygrany set a potem mecz. Chwała należy się wdg mnie głownie Oleknie że nie zdjął z boiska tak zachowującego się zawodnika tylko pozwolił mu na swoją koncepcję.

Każdy kto ma onne zdanie niż Anastasi .. kończy jak Wlazły, Pilński no a teraz Zagumny, czy też nasz bardzo dobry fizjoterapeuta, który wobec biernej postawy trenera powiedział mediom że zawodnicy są przemęczeni( Olimpiada). Wszyscy widzielismy że chodzili jak much w smole. Trener go zwolnił z funkcji a nasi ....porazka za porazką

kubek88

#189 Re: Re: Re:

2013-07-17 13:56

#188: - Re: Re:

Przestań pierdzielić głupoty...Zagumny dogadał się z AA i to nie jest temat tabu.Tu nie było konfliktu tylko dialog i porozumienie.Wlazły do rprezentacji?zdecydowanie tak.Pliński?Z całym szacunkiem dla tego zawodnika...zdecydowanie nie.Sam charakter nie wygrywa tym bardziej ,że pliński ostatnio więcej gada na boisku niż gra.Wlazły jest jedynym atakującym z krwi i kości od czasów Papkego a wiek jak najbardziej pozwala mu na grę w kadrze i klubie jednocześnie więc rezygnacja z takiego kolesia to głupota.

Jeszcze co do ostatniego komentarza na sport.pl pana Popko o Zagumnym...Pan Popko stwierdził ,że Zagumny jest już za stary i nie wytrzymuje zdrowotnie.Otóż jest Pan w błędzie:) Proszę poszukać wywiadu Wojciech Góry (pierwszego trenera z mks mdk i przyjaciela zagumnego) w którym dokładnie opisuje jak to wygląda sprawa PZ.Paweł zaczynał grę dość późno i miał wiele szczęścia nie trafiając w wieku juniora na ,,trenerów katów'' dzięki czemu nie podzielił losów Papkego,Świderskiego,Murka itd.Jego fozjonomia pozwala mu na jeszcze kilka lat gry na wysokim poziomie.PZDR

Small
Gość

#190 Re: Re: Re:

2013-07-17 15:57

#188: - Re: Re:

Zarzuciłeś mi że napisałem coś bez sensu , nie podając absolutnie gdzie jest błąd mojego rozumowania. Pozwolisz że odniosę się do tego co Ty napisałeś. To że mięliśmy najlepszych zawodników na Świecie nie podlega dyskusji , jednak to już czas pzrezsły a zmiana pokoleniowa powinna się odbywać w miarę bezboleśnie , tak się jednak nie dzieje i przyczyny być może nalezy własnei doszukiwać w zbyt pochopnym i szybkim pozbyciu się m.in. P. Wlazłego z reprezentacji. Rywalizacja , powtórzę , jest konieczna i niech gra najlepiej dysponowany w danym czasie , jednak aktualnie mamy deficyt znakomitych graczy i wg mnie P. Wlazły bardzo by się drużynie przydał.

Co do fizjoterapeuty to już kompletne bzdury wypisujesz ulegając artykułom "sponsorowanym" jak sądzę przez rzeczonego zwolnionego Pana , który pozbawiony został dopływu kasy. Spieszę wyjaśnić ,że wg mojej wiedzy to nie FIZJOTERAPEUTA w żadnej drużynie jest odpowiedzalny za przygotowanie zawodników , to po pierwsze , po drugie zaś taki przywilej "szefa" , dobiera sobie współpracowników wg własnej koncepji i uznania , a muszę Cię zapewnić że nikt spośród współpracowników i sztabu nie jest przypadkiem a już na pewno nie jest to ktoś niekompetentny. Przyczyn porażek upatrywałbym gdzie indziej.

Biorąc pod uwagę to co napisałem powyżej to P.Anastassi dobiera sobie zawodniów i sztab więc petycja , skądinąd , dośc słuszna żeby zwrócić moż euwagę na problem , jednak może nie przynieść oczekiwanego skutku .  Pozdarwiam.


Gość

#191

2013-07-18 08:52

wlazły do kadry

Gość

#192

2013-07-18 12:03

No jest dobry to co się ma marnowac ...:)
M

#193

2013-07-19 16:30

Petycja, okej spoko, ale dajcie ludzie sobie spokój z jakimiś okrzykami, i skandowaniem nazwiska Wlazłego jeżeli myślicie, że to jakkolwiek wpłynie na trenera to obawiam się, że jesteście w ogromnym błędzie, i nie sądzę, żeby to też dobrze wpłynęło na resztę chłopaków z zespołu, pomyślcie sobie jak by się poczuł w tym momencie Kuba Jarosz, czy Bartman, niefajne uczucie, pomyślcie 100 razy zanim coś zrobicie.

Gość

#194

2013-07-22 13:00

Jak na chwilę obecną Mariusz zrobił wiele dobrego dla polskiej siatkówki- a co najważniejsze nadal jest dobry - gra z głową, jest nieprzewidywalny dla przeciwnika, myśli na boisku, bardzo skuteczny w ataku, świetnie serwuje, posiada ogromny bagaż doświadczenia. Do tego bardzo koleżeński.


Gość

#195

2013-07-23 22:11

Mariusz wracaj do kadry !! Potrzebujemy Cię
Oiva
Gość

#196 Bombardier z Bełchatowa

2013-07-24 19:27

Najlepszy Polski atakujący nie gra w reprezentacji. Tak być nie może!

noob

#197 ...

2013-08-01 16:48

Rok temu, kiedy Polacy wygrywali Ligę Światową nikt się o niego nie pytał.
Ludzie, przecież Was nikt nie wysłucha. Poczytajcie sobie lepiej dlaczego Mariusz nie chciał do tej reprezentacji wracać...

Gość

#198

2013-09-01 21:47

Mariusz Wlazły do reprezentacji!
Ryszard

#199 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-11-27 14:39

#151: Nika - Re: Re: Re: Re:

A grałeś kiedyś w siatkówkę??? Pewnie nie, chyba że zazdrość przez Ciebie przemawia. Mam 60 lat gram do dziś widziałem na żywo praktycznie wszystkich w akcji od Wójtowicza po ..teraz Boćka. A od Wlazłego to tylko Pan Wójtowicz był lepszy. No tak to już jest nic nie poradzimy talent i już. Podobnym był Arek Gołaś. A czy Mariusz będzie grał to inny temat. Porównywanie go z Bartmanem to dowcip jakiś z krzywdą dla Zbyszka.

jan

#200 Re: Re: Re:

2014-10-13 06:37

#93: xxx - Re: Re:  

 A ja kupuję męskie dresy w Polskiej marki Zina