Mariusz Wlazly do reprezentacji!

Mariusz Wlazly do reprezentacji! / Ogłoszenia / M.Przedpełski o petycji / Komentarze


Gość

#1

2013-07-16 11:11

Proszę was zróbcie co w waszej mocy! Mam dość patrzenia na przeciwników którzy nam uciekają sprzed nosa, a my się cofamy! Wlazły i Zagumny, a nawet Pliński do kadry!! Panie prezesie Przedpełski to teraz pana sprawa by poprosić Mariusza i resztę "starych armat" na kolanach nawet! Jeśli potrzebuje pan do tego kibiców my z panem pójdziemy. Jesteśmy zdesperowani i mam nadzieję,że pan też by pomóc naszej drużynie narodowej!


Gość

#2

2013-07-16 12:27

Wiecie co, ta petycja może nie przywróci Wlazłego do kadry, bo my, kibice, nie jesteśmy od tego, żeby rozkazywać trenerowi, ale może poruszy innych i pokaże, że widzimy co się dzieje i chcemy zmian tylko i wyłącznie na lepsze. Nasi siatkarze to drużyna, która jest wysoko w rankingu i ma wielkie szanse na wygrywanie, oczywiście nie mówię, że muszą wygrywać wszystko, oni nie muszą, oni mogą. Widzimy, że mają ku temu warunki, dlatego my też tego oczekujemy, presja jaką wywieramy jest naturalna i na miejscu, poza tym nie odwracamy się tyłkami do siatkarzy, kiedy coś im nie idzie, wręcz przeciwnie-dopingujemy jeszcze głośniej. Dlatego uważam, że presja kibicowska działa na graczy tylko mobilizująco. (chodzi o dzisiejszy wywiad AA).

Gość

#3

2013-07-16 12:29

mam jednak nadzieję że AA postawi również na jarosza.
admin

#4 Re:

2013-07-16 12:34

#2: -

Tak, to jest głównym celem tej petycji. Może nie zmusimy jednej i drugiej strony do współpracy, ale pokażemy, że nie jesteśmy tylko po to, żeby krzyczeć na meczach, ale również chcemy mieć wpływ na to co się dzieje.

blondyn78

#5

2013-07-16 14:10

Miło, że ktoś sobie o tej sprawie przypomniał. Oczywiście nie ma gwaracji, że coś to zmieni, ale warto zwrócić uwagę kilku osób taką właśnie petycją. Jak najbardziej popieram!!! Kadra w tej chwili gra słabo i Wlazły byłby dobrym mocnym impulsem, żeby poderwać całą drużynę. Jak najbardziej popieram.

Gość

#6

2013-07-16 20:38

Mam nadzieje że to coś pomoże ;)

Gość

#7

2013-07-17 12:22

Anastasi się wypowiedział, tak samo Mariusz - nie będzie powrotu. ;c
Łukasz

#8 Sprostowanie.. WAŻNE!!!!!

2013-07-18 21:28

Czemu usuwa admin komentarze? Powtarzam Castelani wygrał JEDNĄ imprezę a nie przegrał jedną. Przegrał 2 razy ligę światową przegrał puchar wielkich mistrzów oraz skompromitował Nas na Mistrzostwach świata!!!
VAV

#9 Re: Sprostowanie.. WAŻNE!!!!!

2013-07-19 16:13

#8: Łukasz - Sprostowanie.. WAŻNE!!!!!

Najbardziej Castellani nas skompromitował w 2009r... to AA nas kompromituje i wmawia że jest dobrze bo w tamtym roku wygrali LŚ? Nie rozbawiajcie mnie, wszyscy wiemy że wtedy żadnej reprezentacji na tym nie zależało, czekali na IO a my co? Frajerzy i tyle... Trzeba samemu pomyśleć i nie ma co wierzyć Anastasiemu bo już po klęsce w Londynie miało być lepiej a teraz co? Okazuje się że TRENER nie miał czasu na analizę, to ja się pytam za co mu płacą? Jak dla mnie jest wielu lepszych trenerów którzy z radością by wzięli Mariusza, Daniela i Gume do skłądu a PZPS powinien wysłać sms-em podziękowania naszemu cudownemy selekcjonerowi. Miałem nadzieje że już teraz wyleci ale cóż...


Gość

#10 Re:

2013-07-19 19:56

#1: -

noo dokladnie :D