PETYCJA O UŁASKAWIENIE NIEWINNIE SKAZANEGO JANA PTASZYŃSKIEGO

Mirosław Folwarski
Gość

/ #147

2013-09-22 23:12

Podpisałem bo z własnego doświadczenia wiem jak tragiczne jest orzecznictwo polskiego sądownictwa.
Polskie sądy coraz częściej stosują METODY TYPOWO STALINOWSKIE.
W moich przypadkach :
1. prokuratura umorzyła postępowanie mimo, że w jawny i niepodważalny sposób udowodniłem oszustwo w stosunku do mnie ale łatwiej umorzyć, jest umorzenie więc nie ma przestępstwa a jakie to piękne gdy prokuratura i policja ma na swoim terenie bardzo niską przestępczość
2. w drugim przypadku przed sądem pracy tylko ja na 100% wiedziałem jakie kłamstwa pracodawczyni wypowiadała przed sądem i jej zeznania podważyłem ale nic to nie dało, sędzia uzasadniając wyrok ustnie na rozprawie stwierdził: "...uznałbym roszczenie powoda gdyby nie miał on zarejestrowanej działalności gospodarczej, ale w związku z tym, że powód po zakończeniu pracy u pozwanej zarejestrował własną działalność to sąd nie może uznać wniosku powoda o uznanie istnienia stosunku pracy" (chore i absurdalne). Zostałem ukarany przez sąd że zarejestrowałem własną działalność gospodarczą i daję ludziom zatrudnienie.
Ale moja sprawa jest niczym w stosunku do sytuacji Pana Jana.
Panie Janie jestem z Panem i sercem i duchem. Życzę Panu aby ten koszmar skończył się dla Pana szczęśliwie i to szybko.
Pozdrawiam