PETYCJA O UŁASKAWIENIE NIEWINNIE SKAZANEGO JANA PTASZYŃSKIEGO


Gość

#126

2013-07-31 18:41

Zenada obecnych wladz.. tak dalej byc nie moze..! Zapraszam Wszystkich poszkodowanych do grona znajomych na Facebook: Dobroslaw Kryczalo powoli laczymy sie w sile ktora zmieni historie..! Serdecznie pozdrawiam
Krzysiek

#127 Organizujmy się

2013-08-04 01:36

Sędziowie,prokuratorzy,politycy,urzędnicy,słowem 'budżetówka'praktycznie za nic nie odpowiadają najwyższy czas to zmienić i łączyć się do wspólnego działania .wstępujcie do "NIEPOKONANI 2012"

Gość

#128

2013-08-25 13:03

Obojętność i brak reakcji na cudzą krzywdę czyni ludzi współodpowiedzialnymi czyjegoś cierpienia dlatego wyrażam swój zdecydowany i stanowczy sprzeciw wobec wszelkiej niesprawiedliwości. Prawo przyczyny i skutku działa nieustannie a kto przejdzie obojętnie wobec czyjejś krzywdy obok niego także kiedyś przejdą obojętnie...

Gość

#129

2013-09-15 19:20

przecież osoba, która odpowiada za uwięzienie p. Ptaszyńskiego jest niejaka Alina Kamińska Szuja. Ten down sądowy już nie pierwszy raz dopuścił się czegoś takiego Sam doświadczyłem jej sprawiedliwości w roku 1990.Coś długo się ten down sądowy utrzymuje się w tyn sądzie..
Piotr Sopot

#130 Re:

2013-09-18 03:13

#66: gość -

Ja siedziałem z tym idio.. , typowy psychol .Powinien dostać krzesełko na 12 000 volt. Jest duże prawdopodobieństwo że nie tylko śp.Mariola Sarosiek i Jej 2 letnia córeczka padła ofiarą tego dewianta ale także siostrzyczka ze szpitala w którym leżał jego ojciec.


Gość

#131

2013-09-22 18:53

POPIERAM. Joanna B.

Gość

#132

2013-09-22 18:54

POPIERAM PETYCJE OCZYWIŚCIE. Joanna B.

Gość

#133

2013-09-22 18:58

Wszystkich odpowiedzialnych za ten wyrok odsunąć na zawsze od zajmowanych stanowisk.
gosc

#134

2013-09-22 19:03

Popieram petycję co sie w tej Polsce dzieje skazuje sie człowieka niewinnego bez dowodów w końcu ludzie nie wytrzymają i wyjdą na ulice wezmą sprawy w swoje ręce i bedziemy mieć Grecje w Polsce bo tak dalej w tym kraju byc nie moze

Gość

#135

2013-09-22 19:04

j

Gość

#136

2013-09-22 19:10

Osoby w tym prezydent powinni juz dawno zareagować ,tymczasem dla nich liczą się słupki sondażowe wstyd i hanba.

Gość

#137

2013-09-22 19:11

Bulwersujące bezprawie. Jakim człowiekiem trzeba być, aby skazać drugiego na tak straszną karę, nie mając dowodów. W takiej sprawie dowody powinny być bezsprzeczne. Kiedy skazuje się człowieka na karę śmierci, trzeba mieć pewność, że jest winny. W tej sprawie powinno być podobnie. Jestem przerażona jak lekko innym przychodzi pojęcie decyzji niszczącej drugiego człowieka.

Gość

#138

2013-09-22 19:12

OBLIGATORYJNIE
"Zajdz mi czlowieka a znajde mu paragraf"
JP i Prokurature!!!
Pomoc dla tego czlowieka jest wazna,jesli sie targnie bedzie za pozno!! Spieszmy sie, to nic nie kosztuje!!! WYPUSCIC PTASZYNSKIEGO
Aneta41

#139 Oburzona

2013-09-22 19:13

Jestem oburzona , wynikiem sprawy który wydal sad na niewinnego człowieka !!
Bez zadnych dowodów i poszlak .
Wierze ze ten człowiek jest niewinny .
Panie i panowie prokuratorzy którzy wydali ten wyrok ruszcie wkoncu swoje sumienia i pomóżcie temu człowiekowi jestescie mu to winni !!!
Mysle ze te wpisy tylu ludzi cos pomoga .

Gość

#140

2013-09-22 19:14

to co sie dzieje dzisiaj w Polsce jest w prostej lini wynikiem dzialania takich ludzi jak tw"Bolek" z ktorego robi sie ikone a tak prawde mowiac to ktory z opozycjonistow mial tyle kontaktow z Kiszczakiem i byl tak blisko to wszystko wyniszczanie Polski i Polakow ludzie ktorzy byli niebezpieczni dla systemu zostali zneutralizowani jak ks.Popieluszko. Ludzie ktorzy prowadza taka polityke jak dzis sa winni powstawaniu takich sytuacji jaka zdarzyla sie na wyspie Utoya tylko czesc ludzi potrafi zrozumiec bo tylu mamy patryjotow.
zbysiu1365

#141 ptaszynski

2013-09-22 19:16

W jednym były minister Ziobro miał racje .w Polsce trzeba zwolnic ponad polowe sędziów i prokuratorów.

Gość

#142

2013-09-22 19:27

sedziowie to jak sie okazuje banda bezmuzgich kretynów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
madrugada

#143 J.Ptaszynski

2013-09-22 19:30

Zawsze istnieje cień nadziei ... Gdy byłam dzieckiem wierzyłam w sprawiedliwość ... Chciałabym żeby wymiar sprawiedliwości ją odnalazł ... Powodzenia

Gość

#144

2013-09-22 21:30

niewinnie skazany JAN PTASZYŃSKI MUSI BYĆ NATYCHMIAST UŁASKAWIONY! STOP Z BEZPRAWIEM!

Gość

#145

2013-09-22 22:47

Jan Ptaszynski powinien byc natychmiast zwolniony z wiezienia I otrzymac duze odszkodowanie za tak razace bledy I uchybienia ze strony prokuratury.Prokuratorzy odpowiedzialni za bezprawne oskarzenie powinni zostac surowo ukarani.

Gość

#146

2013-09-22 22:49

Im wiecej z nas postawi sie tym gnidom tym bardziej beda uwazac jakie wyroki wydaja...jak mozna za darmo wlepic komus dozywocie?...w tym panstwie nie ma prawa...powinno sie zebrac ludu sporo, odwiedzic prokurature generalna, zlapac szefa za pysk i zawlec na zaplecze,porzucac nim o sciane troche i wywlec na ulice!!! szybko by sie ta mafia ogarnela...
Mirosław Folwarski
Gość

#147

2013-09-22 23:12

Podpisałem bo z własnego doświadczenia wiem jak tragiczne jest orzecznictwo polskiego sądownictwa.
Polskie sądy coraz częściej stosują METODY TYPOWO STALINOWSKIE.
W moich przypadkach :
1. prokuratura umorzyła postępowanie mimo, że w jawny i niepodważalny sposób udowodniłem oszustwo w stosunku do mnie ale łatwiej umorzyć, jest umorzenie więc nie ma przestępstwa a jakie to piękne gdy prokuratura i policja ma na swoim terenie bardzo niską przestępczość
2. w drugim przypadku przed sądem pracy tylko ja na 100% wiedziałem jakie kłamstwa pracodawczyni wypowiadała przed sądem i jej zeznania podważyłem ale nic to nie dało, sędzia uzasadniając wyrok ustnie na rozprawie stwierdził: "...uznałbym roszczenie powoda gdyby nie miał on zarejestrowanej działalności gospodarczej, ale w związku z tym, że powód po zakończeniu pracy u pozwanej zarejestrował własną działalność to sąd nie może uznać wniosku powoda o uznanie istnienia stosunku pracy" (chore i absurdalne). Zostałem ukarany przez sąd że zarejestrowałem własną działalność gospodarczą i daję ludziom zatrudnienie.
Ale moja sprawa jest niczym w stosunku do sytuacji Pana Jana.
Panie Janie jestem z Panem i sercem i duchem. Życzę Panu aby ten koszmar skończył się dla Pana szczęśliwie i to szybko.
Pozdrawiam


Gość

#148

2013-09-23 10:55

Bardzo się ciesze, że mogłem podpisać się pod tą petycją. Aż trudno uwierzyć, że polscy sędziowie mogą kogoś skazać bez dowodów winy na dożywocie. Czy nie ma jakiegoś nadzoru nad takimi sędziami? Dokąd my zmierzamy z takim sądownictwem? Pozdrawiam
Wybierz swojego nicka

#149 TematSPRAWA JANA PTASZYNSKIEGO

2013-09-23 12:12

Napisz opinię...

Gość

#150

2013-09-23 13:43

Więzienia są przepełnione ludźmi niewinnymi, przestępcy chasają na wolności-oto cuda Tuska.