Prawo kobiety do przerywania ciąży

kicia

/ #4 Re: Temat

2014-01-08 16:29

#3: Malena - Temat

Proszę się nie kompromitować podważaniem człowieczeństwa dziecka nienarodzonego,bo to jakieś nowe,przeczące nauce,teorie feministyczne.I proszę się także  fałszywie "nie zamartwiać"  przyszłym losem jakiegokolwiek dziecka.Tego Pani nie wie i na całe szczęście.Debbie Harry z "Blondie" też była dzieckiem,którego nie chciała matka biologiczna i miała szczęśliwą przybraną rodzinę.Tak samo Steve Jobs.I wiem,że oboje byli wdzięczni swoim biologicznym matkom za dar życia.Aborcja to przede wszystkim ogromny biznes.I niepotrzebna jest Pani troska o dzieci niepełnosprawne,czy sieroty,ponieważ takie osoby,jak Pani najczęściej mają wiele w tej sprawie do powiedzenia,a niewiele z siebie dają.I za jakiś czas to Pani będzie podpisywała kolejną petycję za  zabijaniem dzieci kalekich,upośledzonych,które już miały to szczęście się narodzić.I proszę mi również nie proponować datków na rzecz dzieci niepełnosprawnych,czy adopcji ponieważ sama jestem matką dziecka niepełnosprawnego i działam na rzecz takich dzieci.