Apel w sprawie Julii G. - znanej behawiorystki i petsitterki

Kocur

/ #76 Re: KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM!

2014-07-14 12:56

#75: oserwująca - KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM!

ach - więc to nie pani Julia jest winna, tylko Właścicielka? Specjalnie zamknęła w pralce dwa swoje najukochańsze koty przed wyjazdem, żeby wułudzić odszkodowanie? A zamknęła naukochańsze, żeby bardziej ludziom na emocjach grać?

Jezus Maria! Zastanów się co piszesz i co insynułujesz! Pani Dominika "niszczy" życie i karierę "wybitnemu profesjonaliście" by wyłudzić pieniądze? To na prawdę takie dziwne że ostrzega przed jej usługami? Bo dla mnie wcale.

Zdaję sobie sprawę że Pani Julia - jesli jest tak dobrą osobą jak opisujesz  - również przeżywa piekło. Ale to nie tłumaczy braku skruchy, zrzucania odpowiedzialności i ma się nijak do piekła jakie przeżywa Właścicielka. Bo pani Julia wzięła odpowiedzialnośc nie za meble a za żywe istoty. I to powinno ją obligować

Jak mi mechanik spieprzy naprawę auta, to ostrzegam znajomych przed wizytą u niego. Tak samo ostrzegam przed lekarzem - konowałem, wszelkiego rodzaju naciągaczami czy sklepem gdzie sprzedają nieświeże mięso. Tu sprawa jest o wiele poważniejsza bo  dotyczy nie rzeczy czy mienia a żywych stworzeń.

Jakbyś wynajęła ochronę do pilnowania domu podczas wyjazdu i by Cię w tym czasie ktoś okradł to podejrzewam że też miałabyś do firmy pretensje i sprawę byś nagłaśniała. Sprawa trafiłaby do sądu a firma straciła licencję.I nie byłoby tłumaczenia że Klient nie powiedział jakie we wszystkich drzwiach są zamki. Jeśli wynajęta do dziecka opiekunka szkraba nie dopilnuje i zdarzy się wypadek - to powinna ponieść konsekwencję = bez tłumaczenia że to był wypadek, a w zasadzie wina rodziców bo nie mówili że dziecko interesuje się piekarnikiem do którego wlazło. Taka niania nie powinna sprawować opieki nad innymi dziećmi, ( przecież przez X lat nic sie nie stało.) bo jedno martwe dziecko nie powinno szkalować jej opinii. I normalne że przed taką nianią rodzice martwego dziecka by ostrzegali.

Najlepiej to ukamieniować Właścicielkę, co? Niech się nie męczy?