TAK DLA GIMNAZJUM

Quoted post


Gość

#17

2015-12-08 15:31

Ponieważ pracuję w gimnazjum od początku jego istnienia i pracuję że wspaniałą młodzieżą. I jestem zniesmaczony faktem, że głos w sprawie likwidacji gimnazjów zabierają głównie osoby, które nigdy nie miały z nimi nic wspólnego.

Odpowiedzi

Bronisz

#234 Re: Gimnazja

2015-12-28 14:16:49

#17: -  

 Mógłbyś Szanowny Internauto/Internautko (/ #17) nie kłamać i nie obrażać innych, bo nie przystoi to pracownikowi gimnazjum. Jedyne co mogę potwierdzić z Twego wpisu to fakt, że młodzież mamy wspaniałą ( zresztą jak zawsze- tylko kto potem część tej młodzieży deprawuje?  ). Tak się składa, że w mojej rodzinie jest aż 8 nauczycieli czynnych i 3 emerytów. Czynni pracują w Rzeszowie, Krakowie, Gdańsku, Krośnie, Tucholi. Od dawna są oni przeciwnikami gimnazjów, pokazując więcej ich negatywów niż pozytywów. Dlaczego dyskredytujesz ich opinie? Jak, we wpisach związanych z powyższą petycją widzę, zwolennicy gimnazjów najczęściej zamiast merytorycznych argumentów wypisują hasła propagandowe i imputują w sposób kłamliwy ( nie licuje to z dobrym image nauczyciela ) chęć przeprowadzenia rewolucji w reformowaniu szkoły. Wyraźnie i jasno zamierzenia w tej sprawie przedstawiła p. premier, podkreślając wielokrotnie, że sprawa musi być dobrze przedyskutowana i wszelkie zmiany muszą być przeprowadzane z wielką rozwagą. Zapraszając wszystkich do merytorycznej dyskusji, wykluczyła możliwość utraty pracy przez nauczycieli. Czy dała Ci kiedykolwiek dowód na to, że kłamie? Dlaczego nie chcesz pozytywnie przyjąć tych intencji. Bardzo proszę, byś Ty i inni dyskutanci z autorką petycji na czele, będący zwolennikami gimnazjów, nie powielali kłamstw propagandowych, pokazywali merytoryczne argumenty uzasadniające ich opinię i kierowali sie szacunkiem wobec tych mających inne zdanie w sprawie.

Pozdrawiam poświątecznie

Bronisz