Zwolnienie ordynatora Zorana Stojceva. Apel

Quoted post


Gość

#132 Re:

2016-02-08 18:29

#69: -  

 a mojego brata operował po dwóch dniach pęk i czekał na stół 14 godzin i zafundowano mu dwie stomie wyszedł z tego i zmarł zapalenie otrzewnej i inne rzeczy jeszcze doszły mam cały wykaz i wypis jak myli mu wszystkie wnętrznosci dosłownie a mnie przywiozła karetka też z zapaleniem jelit i uchyłków to powiedział albo dwiw stomie albo do domu  to zapytałam P.DOKTORA czy ja wyglądam na osobę która bedzie chodziła ze stomią to wypisał mnie natychmiast do domu byłyśmy trzy na sali i wszyscy słyszeli tak wysokiej klasy specjalista powinien leczyć a nie wypisać do domu bo USG nic nie pokazało są jeszcze inne badania które powinien zlecic do wykonania ale nie najlepiej wypisac do domu 

 

Odpowiedzi


Gość

#196 Re:

2016-02-09 18:03:23

#132: - Re:  

 Przykro slyszec o pani chorobie ale do cholery czy pani jest jakas ksiezniczka ze ze stomia pani nie moze chodzic? Skoro odmowila pani leczenia to doktor wypisal do domu bo na sile nikogo sie nie leczy, a teraz do kogo pretensje, najlepiej oczernic!!!

a tak na marginesie czlowiek jest tylko czlowiekiem a stojcev to nie bog ze ma obowiazek ratowania kazdego czlowieka jeszcze lepszym specjalistom ludzie " spod noza" odchodzili, a ludzie jakby przykladali wiecej uwagi do swojego zdrowia i badan profilaktycznych to moze by wtedy nie szukali winy w kims innym za stan swojego zdrowia czy utrate bliskiej osoby