500 zł na każde dziecko bez względu na dochód i liczbę posiadanych dzieci

Quoted post

koko

#13

2016-02-14 20:37

Drodzy rodzice. Myslę że warto utrzymać date strajku 27 .02  bo im wcześniej tym lepiej a poa tym to też sobota. Tylko pytanie czy ktoś z rządu będzie , czy organizujemy strajk tylko przez przejście przez ulicę. Pani joanna rzeczywiście się nie odzywa, nie wiem dlaczego , nie odpisuje nawet na maile. W związku z tym nie wiem czy data strajku została oficjalnie zatwierdezona. Nie bardzo wiem ale chyba co do strajku muszą być zawiadomione włAdze danego miasta. ? Proszę o wskAZÓWKI. Bo nie wiem czy pani joanna załaTWIŁA FORMALNOŚCI ZANIM RZUCIŁA INFORMACJĘ NA FORUM.         PROSZĘ RÓWNIEŻ O WSPARCIE. pROPONOWAŁABYM RÓWNIEŻ ŻEBY ZORGANIZOWAĆ JEDNĄ WIELKĄ MANIFESTACJĘ W WARSZAWIE. JAK ROZPROSZYMY SIĘ PO KILKA GRUP W RÓŻNYCH MIASTACH TO STRAJK ROZEJDZIE SIĘ PO KOŚCIACH. jAKO DUŻA GRUPA , MAM NADZIEJĘ KILKUTYSIĘCZNA WG PETYCJI , ZOSTANIEMY ZAUWAŻENI.

Odpowiedzi

Joanna Godlewska
Autor petycji

#17 Re:

2016-02-15 09:07:22

#13: koko -  

 Oczywiście też jestem za jednym dużym strajkiem, i też potrzebuję wsparcia w organizacji , jestem osoba pracującą na całym etacie , stąd moja prośba.

I faktycznie najlepiej byłoby się zorganizować jednocześnie w róznych miastach, tego samgo dnia.

Przestałam walczyć o bezpartyjność protestu, bo trzeba kierować się tym jak ważna jest zmiana - ze najważniejsza jest sprawa zmian w ustawie, a nie jakieś tam podziały polityczne.

Niech petycja i Państwa podpisy dalej służą w tej sprawie. W końcu udało się zebrac tyle głosów dzięki PAństwu!!!

Prosze kontakt!