PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Quoted post

mocnynarek !

#906 Coś nie tak i nuuuudno ?

2011-12-06 02:30

#901: ptasiek - Re: Do kol.Ptaśka

Rozumiem znudzenie tą jałową dyskusją. Polecam jednak czasem łyk świeżego powietrza dla przewietrzenia szarych komórek. Powyższy wpis dowodzi tylko tego co napisałem: "Trudno stwierdzić w jakim stopniu są to działania zaplanowane, a w jakim wynikające z zaślepienia dyskutantów." Nie może być bowiem inaczej przy takiej (anonimowej) formule uczestnictwa w "Forum dyskusyjnym". Jedynie "właściwe służby",jeżeli uznają to za godne ich zainteresowania, wiedzą więcej. Tylko one wiedzą na pewno, że nie jestem "trzecią osobą" jakiegoś Pana, któren nie odpowiada. Geologia, może z wyjątkiem petrografii wymaga racjonalnego dociekania i przy tym dużej przenikliwości w ocenie. Proszę przeanalizować teksty vel, vel, vel i konsekwentnie nie przeceniać zdolności, krytykowanych wszakże autorów postów. Powinienem właściwie zacząć od; szczerze współczuję, ale nie mam żadnej możliwości na potwierdzenie Pana szczerych intencji. Pańska postawa w tej specyficznej dyskusji może być równie dobrze racjonalnym uporem w dociekaniu prawdy jak celowym jątrzeniem, szczególnie biorąc pod uwagę swoistą nadwrażliwość interlokutorów.

Mam, tak na boku i bez złośliwosci pytanie: jakby Pan zareagował otrzymując od właściwego organu "postanowienie o warunkach" z zaleceniem szczelnego zarurowania "otworów czwartorzędowych"? Zgaduję szeroki uśmiech, ale mój uśmiech więdnie gdy przechodzi to w dokumencie dot. koncesji na badnie złóż uranu. Ta "zabawa" wymaga od wszystkich zegarmistrzowskiej dokładności, szczególnie że dotyczy terenów zamieszkałych i przyległych. Na koniec sam organ przyznaje iż jest to i tak procedura standardowa. Wygląda to zatem jakby rektor uczelni uczulał wykładowcę matematyki, że zgodnie z procedurą 2 - 2 = 4. Smaczne

Tym z Państwa, ktorzy nad szczerą czy wyrachowaną racjonalną postawę przedładają zdecydowaną ideowość radzę zastanowić się, nad dość powszechnym zjawiskiem brakoróbstwa i sobiepaństwa jako cechą, z którą wciąż, nadto często, spotykamy się wśród nas, Polaków.

 

 

Odpowiedzi

człowiek mały

#907 Re: Coś nie tak i nuuuudno ?

2011-12-06 09:33:40

#906: mocnynarek ! - Coś nie tak i nuuuudno ?

I co w tym przpadku jesz szczególnego "szczelne zarurowanie " ale otworów czwartorzędowych to jest szczególne... Może coś bliżej! Kazdy Józek na działce może mieć otwór czwartorzędowy w postaci studni, wychodka lub kompostownika.

ptasiek

#909 Re: Coś nie tak i nuuuudno ?

2011-12-06 10:22:16

#906: mocnynarek ! - Coś nie tak i nuuuudno ?

tak samo moja postawa jak i pańska, ale ja się nie stawiam jak pan na neutralnym stanowisku i nie prubuje manipulować ludzmi, a poza tym

"sobiepaństwo" chcą dla siebie protestujący i dlaczego panie obiektywny o tym nie napiszesz????

ptasiek

#910 Re: Coś nie tak i nuuuudno ?

2011-12-06 10:28:13

#906: mocnynarek ! - Coś nie tak i nuuuudno ?

"Geologia, może z wyjątkiem petrografii wymaga racjonalnego dociekania" panie to jest nauka, a nie teologia tutaj masz pan czarno na białym, a nie na wiarę

potrafisz pan to zrozumieć

i nie tłumacz się pan z tego co w odpowiedzi napisałem alternaucie, bo zaczynasz być pan śmieszny!

 

ptasiek

#911 Re: Coś nie tak i nuuuudno ?

2011-12-06 10:40:37

#906: mocnynarek ! - Coś nie tak i nuuuudno ?

i przpraszam, że nazywam kogoś po imieniu ale jeżeli pan alternauta podpisuje się pod tym co pan Puzyna wypocił z siebie na salonie24, a w dodatku czuje sie urażony moją odpowiedzią do mocnynarek, a próbuje się w tym samym tekście postawić w roli neutralnego,  to co to jest według szanownego pana

dobrze napisane: brakoróbstwo, sobiepaństwo i zaślepienie autorek petycji

mam podać przykłady? czy pan potrafisz przeczytać całe forum

ja sie jeszcze nie znudziłem a pan sie wypowiadasz za innych, i nazywasz pan to coś tutaj dyskusją, nawet pan nie masz odwagi podjąć dyskusji, a tylko ferujesz wyrokami i podsycasz strach wśród ludzi

panie i jaka świnia, że tak zapytam edytuje swoje posty po otrzymaniu na nie odpowiedzi - to też jest manipulacja!

jak sądze nie słyszałeś pan o tle promieniowania, jeżeli jest pan tak wrażliwy to ja proponuje sprzedać tą ziemię nad uranem, a nie bredzić o otworach wiertniczych

przypominam rozmawiamy o gazie łupkowym ale pan dalej uważasz, że nie manipulujesz - uran, promieniowanie