PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Quoted post

człowiek mały

#965 Re: Re: Re: Nic szczególnego w szczelnym zarurowaniu...

2011-12-07 09:45

#961: mocnynarek ! - Re: Re: Nic szczególnego w szczelnym zarurowaniu...

Używasz zwrotu, który ma się jak pięść do nosa. Teraz piszesz, że internauta coś napisał, a tak w ogóle to zmyłka. Zdecyduj się co chcesz przekazać, a nie balablaj. Zasłona z rur? Co to jest?

Odpowiedzi

mocnynarek !

#968 NIE UŻYWAM TYLKO CYTUJĘ ZWROT

2011-12-07 10:44:47

#965: człowiek mały - Re: Re: Re: Nic szczególnego w szczelnym zarurowaniu...

z Postanowienia Organu uprawnionego do wydania Warunków Środowiskowych, którym to Postanowieniem UZGADNIA on "realizację przedsięwzięcia polegającego na wykonaniu badań geofizycznych i prac geologicznych mających na celu poszukiwanie złoża polimerycznego z uranem na obszarze koncesyjnym /tu nazwa obszaru/" - zapis oryginalny wraz z wytłuszczeniem, żeby nie było, że straszę czy manipuluję.

Dalej muszę posłużyć się cytatem:"Teraz piszesz, że internauta coś napisał, a tak w ogóle to zmyłka." by przypomnieć, że internauta napisał zwyczajnie, że to konkretna zmyłka, nie "coś" i "tak w ogóle" i tylko to przekazałem. Nie wykluczyłem też, że internauta ów "balabla".

"Zasłona z rur? Co to jest?" Odpowiem: ma to równie głęboki sens co "zarurowanie otworów czwartorzędowych". Problem w tym, że nie ja to wymyśliłem tylko urząd napisał.