Petycja ws. decyzji o zwolnieniu Roberta Strzały

Quoted post


Gość

#53 Żenujący protest leniuchów.

2012-09-26 12:00

A ja nie popieram. Chodziłem na lekcje i do niego i do kogoś innego i nie widzę większej różnicy, oprócz tego, że na lekcjach strzały można było się bardziej obijać.

Odpowiedzi

Gość

#56 Re: Żenujący protest leniuchów.

2012-09-26 19:11:16

#53: - Żenujący protest leniuchów.

Dokładnie, jestem tego samego zdania. Jedyna różnica między nauczaniem pana Roberta, a innymi nauczycielami, to fakt, że można było się o wiele mniej uczyć - u tego pierwszego! Oczywiście, większość jego uczniów, będzie go popierać, przecież kto nie lubi mieć luzu na lekcji, na której można pogadać, zamiast stresować się przed pytaniem i faktycznym sprawdzaniem wiedzy..? Byłam jego uczennicą, jednak nie jestem ślepo zapatrzona w jego 'wspaniały' sposób nauczania. Nie przecze, jest miłym, oryginalnym człowiekiem, ale nie stawiajmy go na piedestale ponieważ ma luźny stosunek do prowadzenia lekcji i koleżeński stosunek do uczniów. Znam wielu lepszych polonistów, którzy aby zaimponować uczniom nie muszą być luzackimi artystami palącymi i rozmawiającymi na 'nietypowe' tematy z uczniami. Czasem nauczyciel powinien pozostać nauczycielem, a nie kumplem.
Trochę obiektywizmu, zamiast obrażania siebie nawzajem.


Gość

#60 Re: Żenujący protest leniuchów.

2012-09-26 21:09:19

#53: - Żenujący protest leniuchów.

oo no to interesujące! Jednakże myślę ze zawsze pośród setek ludzi zawsze znajdzie się osoba której to nie odpowiadało. Ja przez Dwa lata jakoś nie miałam moźliwości obijania się, musisz być jakiś wybitny! ;)