Petycja ws. decyzji o zwolnieniu Roberta Strzały

Quoted post


Gość

#66 Czyste szaleństwo

2012-09-28 16:16

Pan Strzała nie został zwolniony!

Pan Strzała miał obiecane godziny kosztem innej nauczycielki, której p. Wartak wręczył wypowiedzenie. Niezgodnie z prawem nota bene, więc przywrócona została do pracy, lecz tym samym brakło godzin dla p.Strzały - któremu wygasła umowa (był zatrudniony tylko na zastępstwo). Nikt na jego miejsce nie został przyjęty do pracy, pozostali poloniści nie pracują na 1,5 etatu, skąd zatem miałyby się wziąć dla niego godziny?? Może dość już tych manipulacji i mącenia ludziom w głowach?

Wstyd, panie Strzała... Zawiodłam się na Panu.

Odpowiedzi

Olka

#67 Re: Czyste szaleństwo

2012-09-28 18:17:51

#66: - Czyste szaleństwo

Czy nauczycielka, o której wspominasz nadal pracuje w bibliotece na 3/4 etatu, tak jak w zeszłysz roku? czy może coś się w jej wymiarze zatrudnienia zmieniło?

Jeśli się na nim zawiodłaś, to może mu to powiedz np. zadzwoń albo chociaż się podpisz, bo inaczej nawet się nie dowie, kto jest zawiedziony.

Kalina

#69 Re: Czyste szaleństwo

2012-09-28 19:48:58

#66: - Czyste szaleństwo

Za co ma być mu wstyd? Przecież sam sobie nie założył petycji, to ludzie którzy go cenią ją załozyli i nieustannie podpisują. Może ma mu być wstyd za to że wstawiło się za nim prawie tysiąc osob?

No to rzeczywiście może być powód do zawodu Oo

Zawiedziona "zawiedzioną"

#71 Re: Czyste szaleństwo

2012-09-29 10:57:58

#66: - Czyste szaleństwo 

 Masz racje, dość już manipulacji i mącenia ludziom w głowach. Godziny MOŻNA było podzielić tak, żeby pani miała to co miała (bibliotekę) i Pan Strzała kilka godzin polskiego. Ale tak naprawdę nowej dyrekcji kompletnie na tym nie zależało - dla "dobra dzieci" oczywiście.

Zawiodła się Pani na p. Robercie? a dlaczego? bo jest świetnym nauczycielem i ogromna większość osób chce żeby wrócił??

A może to zazdrość przez Panią przemawiała? No cóż ... na szacnek i sympatie młodzieży trzeba sobie zasłużyć swoją pracą.

Czytając wpis wyżej (uczennicy Pana Strzały) ewidentnie widać jak jego uczniowie potrafią myśleć, mówić i pisać ... Czyż nie o to w tym wszystkim chodzi? Żeby uczyć młodzież samodzielnego myślenia, wyrażania swoich uczuć, swoich myśli, umiejętności dyskusji, argumentacji,itd. Ja chciałabym, żeby moje dziecko trafiło na takiego nauczyciela, nauczyciela z pasją, zaangażowanego, lubiącego pracę z młodzieżą. Mało takich jest ... i powinniśmy robić wszystko, żeby ich nie tracić.

 

 

 

woytas2012

#114 Re: Czyste szaleństwo

2012-12-04 19:24:50

#66: - Czyste szaleństwo

Nie wiesz o czym piszesz, a zapewne pracujesz gdzieś jako nie wiem kto i masz swój etacik, naprawdę boli mnie to, że są jeszcze takie gnidy jak Ty...