Lista poparcia dla działań OSOD mających na celu zmianę decyzji odnośnie zamknięcia oddziału transplantologii nerek w Szpitalu Specjalistycznym Jana Pawła II w Krakowie

Poparcie dla działań Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Osób Dializowanych w moim imieniu, mających na celu zachowanie w dotychczasowej postaci, istnienia i funkcjonowania zespołu zajmującego się przeszczepami nerek, opieką medyczną nad pacjentami wymagającymi leczenia za pomocą przeszczepiania nerek także po przeszczepie w  Krakowskim Szpitalu Specjalistyczny im. Jana Pawła II. Poparcie dotyczy także posługiwania się podanymi poniżej danymi w celu realizacji celów określonych powyżej.

 

*Administratorem Danych Osobowych jest  Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych w Krakowie, ul. Wilczy Stok 12, 30-237 Kraków. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Stowarzyszenia. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celów. Zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie internetowej Stowarzyszenia, z którym można skontaktować się listownie lub za pomocą email: osod@osod.info Działając w imieniu własnym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych z siedzibą w Krakowie. Podane  dane osobowe zostały dobrowolnie i będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Stowarzyszenia.   


Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook