Ocalenie hali przy ul. Krupniczej 15 we Wrocławiu jako bazy treningowej dla młodych siatkarzy, judoków, bokserów przed odebraniem przez Skarb Państwa - Agencję Mienia Wojskowego

project-91aeb173-2d58-4b03-b8b5-182fd4ad2c791505229909-content-0x0.jpgJako rodzice dzieci trenujących siatkówkę, zwracamy się do Skarbu Państwa - Agencji Mienia Wojskowego o nieodbieranie klubowi Gwardia Wrocław możliwości użytkowania obiektu sportowego usytuowanego przy ul. Krupniczej 15 we Wrocławiu. Jest to jedyna baza sportowa tego klubu. Odebranie możliwości użytkowania tego obiektu przez Agencję Mienia Wojskowego, wiąże się z końcem działania tego klubu, który działa w tym budynku od ponad 70 lat. Klub ten wyszkolił już wielu wspaniałych zawodników i przyniósł wiele sukcesów dla Wrocławia. Trenerzy szkolą na najwyższym poziomie, a klub sytuowany jest w sercu Wrocławia, gdzie wszystkim łatwo dotrzeć. Obecnie jest 300 klubowiczów, ale wielu młodych uczniów miała plany związane z tym obiektem, gdyż stanowi on również bazę edukacyjną pod lekcje wychowania fizycznego dla kilku wrocławskich placówek. Młodzi sportowcy będą zmuszeni do zmiany planów i wyboru szkół o  profilu niezwiązanym ze sportem, gdyż tworzenie klas o profilu siatkarskim stoi pod znakiem zapytania, gdy zniknie jedna z nielicznych wrocławskich baz szkoląca m.in. siatkarzy. Dlatego jeśli kochasz siatkówkę i nie chcesz aby zanikała we Wrocławiu, to wesprzyj swoim podpisem tę prośbę do AMW, aby nie odbierać młodzieży możliwości szkolenia i rozgrywania turniejów. A może w szeregach tego klubu są następcy naszych wspaniałych siatkarskich Mistrzów Świata?


Agnieszka Varanka - rodzice siatkarzy    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Agnieszka Varanka - rodzice siatkarzy do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook