Petycja do Burmistrza Gminy Goleniów ws sfinansowania przebudowy ulicy Lipowej w Lubczynie

270px-POL_Goleniów_COA_1.svg_.png
Szanowny Panie Burmistrzu Robercie Krupowiczu, 

My mieszkańcy Gminy Goleniów oraz wszystkie osoby korzystające z uroków Lubczyny zwracamy się do Pana z prośbą o zwiększenie dofinansowania przez Gminę Goleniów kwoty przeznaczonej dla Powiatu Goleniowskiego na zadanie pn. 

Przebudowa drogi powiatowej nr 4110Z w ciągu ul. Lipowej wraz z infrastrukturą techniczną w miejscowości Lubczyna w gminie Goleniów

Mieszkańcy czekają na remont tej ulicy kilkadziesiąt lat, w tym roku miała ona być przebudowana do standardów XXI wieku. Lubczyna jest wizytówką Gminy Goleniów, posiada piękną plażę i przystań żeglarską z których korzystają w sezonie dziesiątki tysięcy osób, które są zmuszone dojechać do miejsca wypoczynku po drodze zdeformowanej i dziurawej. Nie mogą pójść na spacer nie uważając na to by nie połamać nóg na krzywych chodnikach (tam gdzie one są). 
Mając na względzie powyższe oraz w związku z tym, że w II postępowaniu wpłynęła jedna oferta przekraczająca zakładany budżet, my niżej podpisani prosimy by rozpatrzył Pan pozytywnie wniosek  Powiatu Goleniowskiego o zwiększenie środków na tę inwestycję.
Inwestycja musi zostać zrealizowana w tym roku z racji na zewnętrzne dofinansowanie w wysokości 3 milionów złotych, które w przeciwnym razie przepadnie. Zdajemy sobie sprawę, że jest to droga powiatowa ale skoro wystąpił Pan ze szlachetną inicjatywą wspomożenia powiatu w tym dziele, prosimy by był Pan konsekwentny w działaniu i doprowadził do zakończenia przebudowy ulicy Lipowej jeszcze w tym roku. 

z poważaniem

Mieszkańcy Gminy Goleniów oraz goście odwiedzający Lubczynę


Lukasz Dykowski - Radny Rady Miejskiej w Goleniowie    Skontaktuj się z autorem petycji

Facebook