Petycja do Pana Marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego, aby przekazał swoje wynagrodzenie na cele społeczne, skoro pracuje dla idei

W związku z wyrażonymi dziś słowami pana Marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego "pracowałem dla idei, pracuję i będę pracować dla idei" zachęcającymi polskich nauczycieli do pracy dla idei, wzywamy pana Marszałka, aby od tej pory do końca kadencji Parlamentu przekazywał swoje wynagrodzenie jako Senator i Marszałek (wraz ze wszelkimi dodatkami, finansowaniem mieszkania, kwoty na prowadzenie biura itp itd) na dowolnie wybrany cel społeczny, co potwierdzi Pan Marszałek publiczną prezentacją w dowolnie wybranym medium stosownych przelewów potwierdzających, że zrzekając się poborów, rzeczywiście "pracuje dla idei". 


Stowarzyszenie Nowoczesna Kobieta    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Stowarzyszenie Nowoczesna Kobieta do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook