Petycja do Prezydenta Miasta Bielska – Białej o bezpłatne udostępnienie Placu Wojska Polskiego dla mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców na wyprzedaże garażowe, kiermasze charytatywne, sprzedaż ręk

My – mieszkańcy i drobni przedsiębiorcy Bielska -Białej zwracamy się do Prezydenta Miasta Jarosława Klimaszewskiego o bezpłatne udostępnienie Placu Wojska Polskiego (w weekendy, ale również w tygodniu dla chętnych ) w celu prowadzenia na jego terenie wyprzedaży garażowych i kiermaszy charytatywnych .

Takie imprezy w samym centrum miasta z pewnością przyciągną mieszkańców i turystów w te opustoszałe już niestety tereny.

Mali przedsiębiorcy z lokalnymi produktami oraz rękodziełem również chętnie skorzystają z miejsca na Placu. Dla wielu z nich ceny najmu lokali w centrum są nieosiągalne ...  

Plac Wojska Polskiego został pięknie zrewitalizowany jakiś czas temu. Miało to przyciągnąć mieszkańców i turystów do centrum, ożywić ul. 11 Listopada, pomóc sklepom i gastronomii w tym rejonie miasta  ...

Z marnym skutkiem...

Plac wykorzystywany jest tylko w jedną sobotę miesiąca na giełdę staroci oraz sporadycznie przy okazji imprez miejskich . W pozostałe dni ,tygodnie świeci pustkami (jak cała ul. 11 Listopada ).

Plac mógłby z wielkim prawdopodobieństwem stać się sercem miasta dla mieszkańców i turystów (widać to doskonale po frekwencji jaką cieszy się giełda staroci ). Wystarczy tchnąć w niego życie !  

Zwracamy się zatem z prośbą o udostępnienie Placu Wojska Polskiego dla Mieszkańców i lokalnych małych przedsiębiorców , a gwarantujemy ,że centrum Bielska będzie tętnic życiem !

Z poważaniem Malwina Górska i wszyscy niżej podpisani Mieszkańcy 

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Malwina Górska będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...