PETYCJA DO WŁADZ MIASTA OLKUSZA O MOŻLIWOŚĆ KOMERCYJNEJ NAUKI PŁYWANIA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH NA PUBLICZNEJ, CZYNNEJ PŁYWALNI W OLKUSZU PRZY ZSPI nr 1

Wszystkie olkuskie szkółki pływania otrzymały odmowę najmu pływalni krytej przy ZSPI nr 1 w Olkuszu w sezonie 2022/2023.

Do stworzenia tej petycji skłoniło mnie coroczne zainteresowanie usługami Szkoły Pływania Aquasport oraz niezrozumiała decyzja dyrektora szkoły oraz urzędników miejskich o zakazie komercyjnej nauki pływania w 60 tysięcznej gminie. Bo przecież właśnie do tego ta decyzja prowadzi.

  • Jeśli uważasz, że publiczna, czynna i działająca pływalnia powinna spełniać funkcję miejsca, w którym Twoje dziecko może nauczyć się pływać, podpisz tą petycję!
  • Jeśli uważasz, że Twoje dziecko lub Ty sam powinieneś mieć możliwość nauki pływania na publicznym, czynnym i działającym obiekcie, ta petycja jest również dla Ciebie!
  • Jeśli uważasz, że w mieście Olkusz mało jest inicjatyw dla dzieci i młodzieży i niszczenie kolejnej nic dobrego nie przyniesie, musisz podpisać tą petycję!
  • Jeśli nie jest Ci obojętny los kilkuset dzieciaków, które chętnie przychodzą na zajęcia, podpisz się!

Tomasz Łaskawiec, Szkoła Pływania Aquasport Damian Bigaj & Tomasz Łaskawiec s.c.    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Tomasz Łaskawiec, Szkoła Pływania Aquasport Damian Bigaj & Tomasz Łaskawiec s.c. do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...