Petycja o Natychmiastowe Działania w Sprawie Usunięcia Dzików z Osiedla Orunia Górna, Chełm i Okolice w Gdańsku ze Względu na Zagrożenie dla Bezpieczeństwa Mieszkańców

Szanowna Pani Prezydent,

 

Jako mieszkańcy osiedli Orunia Górna, Chełm i okolice w Gdańsku, zwracamy się z gorącą prośbą o podjęcie pilnych działań w kwestii problemu dzików, które coraz częściej stają się zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa.

 

Kilka dni temu doszło do niebezpiecznego zdarzenia, w wyniku którego starsza osoba została przewrócona przez dzika. Obawiamy się o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, zwłaszcza że na naszym osiedlu mieszka wiele dzieci. Dziki stały się powszechne, a ich obecność sprawia, że ludzie boją się wychodzić po zmroku.

 

Zwracamy się z prośbą o podjęcie konkretnych kroków w celu usunięcia dzików z naszej okolicy i zabezpieczenia naszego osiedla. Liczymy na zrozumienie sytuacji i skuteczną interwencję w tej sprawie.

 

Z poważaniem,

Mieszkańcy Dzielnicy Orunia Górna 


Mieszkaniec Orunia Górna    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Mieszkaniec Orunia Górna do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...