Petycja w sprawie budowy chodnika przy DW 368 w miejscowości Długołęka ( odcinek przystanek autobusowy Volvo do ulicy Gajowej )

Jako przedstawiciel mieszkańców, zwracam się do władz województwa dolnośląskiego o uwzględnienie w planach inwestycyjnych oraz możliwe , szybkie wykonanie chodnika przy drodze DW 368 w miejscowości Długołęka na odcinku ( przystanek autobusowy w kierunku Wrocławia przy skrzyżowaniu ulic Wiejska- Wrocławska do ulicy  Gajowej ). Inwestycja jest niezbędna dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszej miejscowości, a w szczególności dzieci i młodzieży  mieszkających przy ulicy Gajowej, Myśliwskiej, Łowieckiej,  które chodzą do szkół w Długołęce i we Wrocławiu. Na chwilę obecną nie ma bezpiecznego przejścia z wymienionych ulic  na przystanek autobusowy, z którego młodzież odjeżdża do wrocławskich szkół, jak również bezpiecznego przejścia do drugiej części miejscowości , sklepów , szkoły podstawowej i przedszkola. Chciałbym zwrócić uwagę, że z każdym rokiem zwiększa się liczba mieszkańców naszego sołectwa ,jak również sąsiedniego sołectwa Domaszczyn. W wymienionej lokalizacji powstają nowe domy, osiedla.  Obecnie ,aby dostać się na przystanek autobusowy w Długołęce , mieszkańcy idą wąskim poboczem lub przez prywatne tereny salonów samochodowych. Rodzice muszą odwozić dzieci do szkoły samochodami, bo nie mają innej możliwości.  Jako mieszkańcy  uważamy, że w obecnej sytuacji budowa chodnika na wspomnianym odcinku  jest priorytetem.


Sołtys Rafał Barański    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Sołtys Rafał Barański do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...