Petycja w sprawie utrzymania linii autobusowej 326 na trasie pętla Olesin - Metro M1 Marymont

Szanowny Zarząd Transportu Publicznego,

My, mieszkańcy Kobiałki oraz użytkownicy linii autobusowej 326, pragniemy wyrazić nasze głębokie zaniepokojenie i niezadowolenie w związku z planowanymi zmianami w trasie tej linii. Według naszej opinii, jak i wielu innych mieszkańców naszej okolicy, "odebranie" nam autobusu 326 z pętli na Olesinie byłoby bardzo krzywdzące i miało negatywny wpływ na naszą codzienną komunikację.

Obecnie autobus linii 326 jest jedynym sensownym środkiem transportu, dzięki któremu mieszkańcy osiedli przy przystanku Frachtowa mogą dostać się bezpośrednio do linii metra M1. Jest to nie tylko wygodne, ale także kluczowe połączenie, które umożliwia nam skorzystanie z komunikacji miejskiej w sposób efektywny. Niemniej jednak, obecny autobus bywa dość zatłoczony, a wprowadzenie zmian w jego trasie może spowodować, że nie będzie można go skorzystać.

Kolejnym istotnym aspektem, który chcielibyśmy podkreślić, jest czas podróży do linii metra M1. Aktualnie podróż autobusem 326 zajmuje nam około 1-1,5 godziny, co jest nieakceptowalnie długim czasem podróży. Porównywalne trasy do innych miast, takie jak Radom czy Łódź, zajmują tyle samo czasu, co podróż do metra M1. Uważamy, że to nieakceptowalne i niedopuszczalne.

Naszą propozycją jest pozostawienie autobusu 326 na pętli w Olesinie oraz zmiana jego statusu z "szkolnego" na "normalny", tak aby mógł kursować przez cały dzień, włącznie z weekendami. Ponadto sugerujemy rozważenie przekierowania trasy autobusu 326 do stacji metra M1 Młociny, co znacząco przyspieszyłoby podróż do tej ważnej linii metra.

Apelujemy o rozważenie powyższych sugestii i działanie w interesie mieszkańców Kobiałek oraz użytkowników autobusu 326. Liczymy na Wasze zrozumienie i współpracę w tej sprawie, która ma istotne znaczenie dla naszej codziennej mobilności i jakości życia.

Z poważaniem,


Sebastian Tuszyński    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Sebastian Tuszyński do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...