POPARCIE DLA KONTYNUOWANIA DZIAŁANIA KORTÓW TENISOWYCH TOP SPIN W SULEJÓWKU PRZY UL. I. PADEREWSKIEGO 29

Petycja do Rady Miasta Sulejówek w sprawie kontynuowania działalności kortów TOP SPIN w Sulejówku przy ul. I. Paderewskiego 29.

Dlaczego?

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sulejówku i Burmistrz Sulejówka postanowili wypowiedzieć umowę dzierżawy terenu na korty tenisowe TOP SPIN w Sulejówku. 

W 2012 roku znajdujące się na terenie szkolnym zapuszczone i nie nadające się  do użytkowania korty tenisowe, zostały w ciągu kilku lat przekształcone w nowoczesny ośrodek sportowy.

Na kortach organizowano wiele ważnych dla miasta imprez jak: Turniej Marszałka, Turniej Niepodległości, turnieje deblowe, singlowe, miksty, Lato w Mieście dla dzieci itp. Przez lata stały się istotnym punktem na mapie naszego miasta i służą lokalnej społeczności sportowej.

Kilkadziesiąt maluchów i młodzieży uczy się w szkółkach tenisowych, około setka dorosłych gra na stałe. Ciągle pojawiają się nowicjusze, sprawdzający, czy ten sport im pasuje.

Odbieramy likwidację kortów jako wyraz braku troski o interesy mieszkańców miasta.

Uważamy również, że sposób, w jaki władze miasta potraktowały dzierżawców kortów, nie licząc się z ich dorobkiem i wkładem w rozwój naszej  lokalnej społeczności, jest nie do przyjęcia.

Podpisując tę petycję nie zgadzamy się na likwidację kortów TOP SPIN w Sulejówku i jednocześnie prosimy Radnych Miasta Sulejówek o wstrzymanie tej decyzji.

Podpisz petycję

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Tomasz Zalewski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...