Przyszłość poradni to przyszłość Waszych dzieci. Podpisz petycję przeciwko ograniczeniu terapii W POWIATOWEJ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W WIELICZCE.

Komentarze

#2

Korzystaja z pomocy moje dzieci i jest to dla nich potrzebne miejsce i lufzie kyorzy tam pracuja

Katarzyna Stanuch (Łazany , )

#6

Mój niepełnosprawny synek Jaś korzysta od dawna z terapii w Poradni i dzięki wspaniałym specjalistom terapie przynoszą zaskakujące efekty. W chwili obecnej Poradnia jest jedynym ośrodkiem, gdzie Jaś może się rehabilitowac ponieważ w pozostałych kilku ośrodkach właśnie przez cięcia kadrowe oraz budżetowe Jaś stracił już taka możliwość. Te mocno już okrojone zajęcia są jedyna szansa Jasia na rozwój i w miarę normalne życie.Nie możemy stracić tej szansy !

Monika Poproch (Łazany, )

#10

Podpisuje ponieważ mając 3 dzieci nie wyobrażam sobie zostac bez pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Poradnia to nie tylko logopeda, jeśli ktoś tak mówi to nie ma pojęcia jak Poradnia funkcjonuje. Taki ignorant może decydować o zlikwidowaniu pomocy dla naszych dzieci???

Paulina Kaleta (Wieliczka, )

#17

Poradnia jest potrzebna w dobie nowych zagrożeń dotykających naszych dzieci.

Michał Michaliszyn (Sułów, )

#19

Nie miesci mi się w głowie ze mozna ograniczać lub zamknąć taką instytucję jak poradnia psychologiczno-pedagogiczna dla dzieci i młodzieży. Takie instytucje nalezy wspierać. Tu chodzi o dobro,rozwoj,zdrowie psychiczne naszych dzieci i wnukow. Ograniczenie budżetu poradni to absurd.

Joanna Kowal (Wieliczka, )

#21

Podpisuje petycję dla dobra i lepszej przyszłości dzieci z powiatu wielickiego, dla których Poradnia to jedyne miejsce, w którym mogą otrzymać profesjonalną pomoc!

Agnieszka Zawała (Gdów, )

#28

Poradnia to potrzebny ośrodek wsparcia dla rodziców, a przede wszystkim dzieci.

Ania Piskorz (Wieliczka, )

#30

Podpisuje ponieważ moje dziecko korzystalo i będzie korzystać z PPP w Wieliczce.

Paulina Grochal (Janowice, )

#32

Dobro naszych dzieci jest dla mnie bardzo ważne.

Małgorzata Jarosik-Jankowska (Wieliczka , )

#33

Ludzie, ktorzy pracuja w PPPP w Wieliczce to ludzie rzetelni z wielkim doswiadczeniem i sercem. Nie boja sie ciezkiej pracy, trudnych przypadkow i wyzwan. Nigdy nie odmawiaja pomocy. Rodzice i ich dzieci, ktore borykaja sie z niepelnosprawnosciami moga zawsze liczyc na ich wsparcie i pomoc w kazdej sprawie. To zorganizowana i zgrana grupa terapeutow, ktora dokonuje wielospecjalistycznej oceny, diagnozy uczniow, dzieci. Ciezko by bylo gdziekolwiek indziej znalezc tak dobrana grupe terapetow.

Anna Chmielarz (Wieliczka, )

#45

Podpis

Katarzyna Bochenek (Sułków , )

#65

Podpisuje, ponieważ uważam że takie miejsce jest bardzo ważne aby było w naszej okolicy. Sama mam brata który jest niepełnosprawny i wiem jak ważne jest aby wspierać takie osoby!!

Sylwia Kostecka (Trąbki , )

#66

Podpisuje, ponieważ nie wyobrażam sobie innego ośrodka gdzie będę mogła szybko uzyskać potrzebujące dokumenty od psychologa jak także od innych specjalistów pracujących w tej placówce. Mam dziecko niepełnosprawne ruchowo ma stwierdzona afazje. Dzięki tej poradni uzyskałam niezbędne informacje do prowadzenia terapii.

Katarzyna Przybyło (Niepołomice, )

#74

Uważam że ta poradnia jest bardzo potrzebna w Naszym mieście

Małgorzata Kasperowska (Wieliczka, )

#76

Sporysz Barbara

Barbara Sporysz (Wieliczka, )

#79

Jestem mamą i uważam, że w dotychczasowej formie Poradnia działała wzorowo, ograniczenie jej działalności jest bezsensowne i będzie się wiązało ze szkodą dla jej obecnych i przyszłych podopiecznych (dzieci, młodzieży, rodziców, a także nauczycieli).

Marta Głąb (Wieliczka, )

#85

Podpisuję, ponieważ leży mi na sercu dobro dzieci, młodzieży i rodziców korzystających ze wsparcia Poradni. Była to realna pomoc dla wielu mieszkańców, szkół i przedszkoli powiatu Wielickiego i nie godzę się, by te pomoc ograniczać w tak drastyczny sposób.

Kamila Morzyniec (Kraków/Wieliczka, )

#88

To bardzo potrzebne miejsce i rewelacyjnie zorganizowana i prowadzone. Jak można coś takiego zniszczyć

ANNA Samborska-Milewska (Kraków , )

#89

Moje dziecko korzysta z usług Poradni i nie wyobrażam sobie żeby w tak dużym powiacie jakim jest Wieliczka nie było takiego miejsca.

Iwona Siatka (Wieliczka, )

#93

podpisuje poniewaz korzystalam razem z synem z pomocy i zajec terapeutycznych w poradni i jest nie oceniona!

Anna Szmid (wieliczka, )

#103

Podpisuje się ponieważ dobro dzieci i dbanie o nich jest podstawa

Karolina Ulman (Krakow, )

#106

Mam syna z autyzmem ta poradnia jest potrzebna dla dzieci z problemami psycholodzy logopedzi to podstawa! A jeżeli zamknięcie poradnie to co z dziećmi z problemami , może lepiej ładować pieniądze w jakieś obserwatorium w Niepołomicach które nie jest nikomu do niczego potrzebne ! Takie jest moje zdanie

Paulina Wrześniak (Wieliczka, )

#124

To skandal i krzywda dla dzieci potrzebujących odpowiedniej terapii.Nie wolno oszczędzać na najmłodszych i najsłabszych.To nieetyczne.....

Małgorzata Tracz (Rzezawa, )

#127

Działalność poradni jest niezbędna dla potrzebujących dzieci. Placówka musi działać dalej z uwagi na jej profil pracy. W poradni pracują sami specjaliści, wszyscy są ciepłymi otwartymi osobami, które pomagają naszym dzieciom, jak tylko mogą.

Jakub Jasłowski (Niepołomice, )

#128

Podpisuję ponieważ wiem, jak ważna jest terapia dla dzieci, jak bardzo potrzebują kompetentnych osób prowadzących zajęcia, terapię i wiem co to znaczy prawdziwe dobro dziecka

Magdalena Latoń (Stanisław Dolny, )

#136

Poradnia robi wiele dobrego dla wielu dzieci i nie wyobrażam sobie żeby jej działalność została w tak dużym stopniu ograniczona.

Michał Kapustka (Zabawa, )

#137

Moje dziecko zaczęło chodzić do Przedszkola pierwszy rok, i okazuje się, że potrzebuję pomocy logopedy!

Edyta Burliga (Koźmice wielkie, Wieliczka , )

#142

Mam zamiar skorzystać z usług poradni, która jest w naszym rejonie polecana i ceniona.

Om Mast (Niepołomice , )

#143

Będę korzystał

Master Master (Niepołomice , )

#156

Pracuje z dziećmi zdiagnozowanymi w tej poradni, mają tam zajęcia które są im potrzebne i wartościowe. Często to jedyne miejsce gdzie rodzice mogą pomóc swoim dzieciom...

Magdalena Machnik (Kraków, )

#161

Podpisuję ponieważ moje dziecko korzystalo z poradni i korzystaloby dalej gdyby byla wystarczajaca liczba terapeutow.

Beata Pieprzyca (Wegrzce Wielkie , )

#165

Podpisuję ponieważ najmłodszym trzeba pomagać jak najwcześniej.

Dominik Lelek (Kraków, )

#176

Moje dzieci korzystały i nadal korzystają z poradni. Jest ona niezbędna.

Aleksandra Ciastoń-Ciulkin (Wieliczka, )

#177

Takie absurdalne pseudooszczędności jak ograniczenie finansowania Poradni w przyszłości kosztują zdecydowanie więcej.

Paweł Hładyszewski (Wieliczka, )

#181

Jestem logopeda i miałam praktyki w tej poradni, cenię pracujących tam specjalistów. Dużo dzieci potrzebuje tych zajęć !

Aldona Krawiec (Kraków, )

#199

Ludzie, którzy pracują w Tej Poradni to Wspaniali, dobrzy fachowcy! Empatyczni Ludzie. Bardzo Nam pomogli i mogą pomagać dalej...

Marta Porębska (Wola Batorska, )Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...