Sprzeciw wobec otwarcia lokalu „ Secret time” z usługami erotycznymi na osiedlu Gdańskie Tarasy w Gdańsku

Szanowni Państwo,

 

Na osiedlu Gdańskie Tarasy w Gdańsku, które znajduje się tuż przy osiedlu Jasień Bulwary, ma wkrótce otworzyć się klub "Secret time"-z rzekomo- masażem erotycznym. W bloku na ul. Krzysztofa Komedy 2 już trwają prace remontowe, a na oficjalnej stronie www ( http://www.taniecerotycznygdansk.pl/ ) klubu już pojawiła się wzmianka o nowej lokalizacji. Na stronie internetowej tego klubu opisane są Panie, które mają świadczyć usługi z elementami erotycznymi, wyuzdanymi. Jakkolwiek ich nie nazwać - nie są to usługi, jakie powinny znaleźć się w ofercie lokalów usługowych na osiedlu rodzinnym Gdańskie Tarasy oraz Jasień Bulwary.

 

Zagrożeniami płynącymi z otwarcia tego typu lokalu na wspomnianym osiedlu jest nie tylko utrata prestiżu tych dwóch osiedli, ale także:

 

- potencjalny spadek poczucia bezpieczeństwa na osiedlu Gdańskie Tarasy oraz Jasień Bulwary (różni "szemrani" klienci klubu spoza osiedla, itp.)

 

- potencjalny spadek cen mieszkań związany z negatywnym odbiorem osiedla przez potencjalnym najemców/kupców/inwestorów

 

-potencjalne zakłócenie ciszy i spokoju na osiedlu (klub ma być otwarty od godziny 9/10 do godziny 20/21, ale szczerze śmiem w to wątpić , gdyż pewnie nie jeden wieczór kawalerski bądź innego typu imprezy będą się tam odbywały)

 

-klub jest zlokalizowany bezpośrednio pod lokalami mieszkalnymi oraz NA PRZECIWKO Żłobka Bejbuś ( który swoją działaność rozpocznie od czerwca 2022r)  i co należy podkreślić przy jedynej drodze dojazdowej do tych dwóch osiedlu, więc w dość widocznym miejscu, gdzie rodziny spacerują z dziećmi.

 

-lokal będzie widoczny z okien żłobka i wystawiony na widok malutkich dzieci, co uważam za mocno demoralizujące.

Jako mieszkanka osiedla Jasień Bulwary w Gdańsku, nie chcę, aby klub oferujący usługi erotyczne powstał na osiedlu Gdańskie Tarasy. Klub ten realnie może zakłócić komfort życia i poczucie bezpieczeństwa na naszym osiedlu, jak i na osiedlu Gdańskie Tarasy.

 

Jeśli myślisz podobnie jak ja, podpisz petycję, aby wyrazić swój sprzeciw wobec otwarcia klubu tańca erotycznego na osiedlu Gdańskie Tarasy w Gdańsku.

 

Dzięki Twojemu poparciu możliwe będzie przedsięwzięcie kolejnych kroków, w tym skierowanie sprawy do odpowiednich instytucji i dążenie do cofnięcia decyzji o otwarciu klubu z tańcem erotycznym na Gdańskich Tarasach.


Mieszkanka Jasień Bulwary    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Mieszkanka Jasień Bulwary do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...