Wsparcie dla osób pracujących w sieciach super i hipermarketów oraz sprzedawców żywności

Zwracam się do Państwa z prośbą,  o należyte zabezpieczenie przed koronawirusem osób pracujących w branży spożywczej.Zwlaszcza Pracowników, super i hipermarketów, którzy z narażeniem swojego zdrowia i życia, jak i swoich rodzin, codziennie muszą przychodzić do pracy.Nie dość, że są bardzo nisko opłacani, ryzykując zdrowie i życie - przychodzą do pracy. Patrząc,  jak takie zabezpieczenie wygląda np. na Tajwanie, osoby pracujące w tego typu miejscach, powinny być zabezpieczone w maski, rękawiczki, ekrany np. takie, jakie są stosowane w aptekach. Ludzie, którzy przychodzą na zakupy , powinni obowiązkowo zakładać maski i rękawiczki na czas zakupów, w szczególności osoby kaszlące czy posiadające inne objawy choroby. W myśl zasady, lepiej zapobiegać niż leczyć. Pracę tych Osób, można traktować jako służbę , dla całego Narodu. ONI również, chcieliby zostać w domach, ze swoimi rodzinami, nie narażać swoich dzieci, małżonków, rodziców , dziadków na zakażenie, a mimo to, przychodzą i pracują. Godziny ich pracy, powinny być skrócone z zachowaniem wysokości dotychczasowego(i tak niskiego wynagrodzenia) a nawet, powinny mieć wypłacony dodatek. 


Renata Gąska do Prezesa Rady Ministrów, Głównego Inspektora Sanitarnego    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Renata Gąska do Prezesa Rady Ministrów, Głównego Inspektora Sanitarnego do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...