Zamknięcie wszystkich sklepów, zakładów pracy aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa i przekazanie 60% wynagrodzeń pracowników na pomoc w walce z epidemia

W związku z krytyczna sytuacja w kraju zwracam się do zdrowego rozsądku rodakow- zakończmy roznoszenie wirusa po całym kraju. W związku z tym potrzebne są dość drastyczne działania a mianowicie zamknięcie wszystkiego tzn. sklepów zakładów pracy granic, po prostu ZOSTAŃMY W DOMU a środki przeznaczone dla pracowników niech pracodawcy przekażą na pomoc szpitalom i ludziom zarażonym i państwu na zaspokojenie najpilniejszych potrzeb. Także pseudo "chorzy" na rentach chorobowych co "jęczą" przed komisją a potem cudu ozdrowienia doświadczają powinni się opamiętać. Zabranie 500+ i innych świadczeń rodzicom i ich dzieciom to nic, to tylko kropla w morzu potrzeb. Dajcie też coś od siebie wielcy ludzie pracy a nie tylko innym byście zabierali. 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Joanna do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook