Zamknięcie wszystkich sklepów, zakładów pracy aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa i przekazanie 60% wynagrodzeń pracowników na pomoc w walce z epidemia

W związku z krytyczna sytuacja w kraju zwracam się do zdrowego rozsądku rodakow- zakończmy roznoszenie wirusa po całym kraju. W związku z tym potrzebne są dość drastyczne działania a mianowicie zamknięcie wszystkiego tzn. sklepów zakładów pracy granic, po prostu ZOSTAŃMY W DOMU a środki przeznaczone dla pracowników niech pracodawcy przekażą na pomoc szpitalom i ludziom zarażonym i państwu na zaspokojenie najpilniejszych potrzeb. Także pseudo "chorzy" na rentach chorobowych co "jęczą" przed komisją a potem cudu ozdrowienia doświadczają powinni się opamiętać. Zabranie 500+ i innych świadczeń rodzicom i ich dzieciom to nic, to tylko kropla w morzu potrzeb. Dajcie też coś od siebie wielcy ludzie pracy a nie tylko innym byście zabierali. 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Joanna do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook