Przeciwko szkalowaniu osoby Łowczego Miejskiego w Szczecinie

real

#51 Re: Re: Re: Re:

2016-01-31 22:29

#46: Taka prawda - Re: Re: Re:  

 Łowczego ulubione powiedzonka "kotka, dziczka" ... ciekawe kto kryje się za nickiem heheheh

stare zdjęcia są znane wielu osobom,  dawnym znajomym...

wrzucanie zdjęc sprzed lat, zeby udawać na nowej stronce wykonaną interwencje ... żenada bo wystarczyloby opisać prawdę a nie słodzić ... przypadek lisa w zderzaku to juz totalna ściema bo przeciez nie przeżył a własciciel pojazdu zdaje się czekał na przyjazd  na parkingu REALA ?

... prawda jest taka, ze jesteśmy wszędzie, jest nas dużo i tak samo dużo wiemy a łowczemu życzymy trochę więcej wypoczynku bo brak snu z powodu ostatnich wydarzeń rzuca się bardzo w oczy nam dociekliwym obserwatorom :)

Falco rusticolus

#52 Re: Re: Zwykła zawiść

2016-01-31 23:10

#35: BIAŁOZÓR - Re: Zwykła zawiść 

 Chyba się panu/pani osoby pomyliły. 

Zainteresowana.

#53 Dziecinada.

2016-01-31 23:18

Życzę Panom aby zdrowy rozsądek i honor w końcu przyszedł. Nie rozumieją Panowie, że oczerniają nie tylko pana Kudawskiego ale również WSZYSTKIE osoby go popierające? Tym samym robią sobie Panowie wielu wrogów. Osobiście również czuję się obrażona. Tym bardziej, że próbują Panowie zrobić z postronnych ludzi IDIOTÓW opowiadając swoje słodkie bajeczki, podczas gdy przedstawiono niepodważalne dowody. Naprawdę uważacie, że waszych 70 znajomych przeciwko 1815 osobom uświadomionym was uratuje? Tym razem koneksje i układziki nie ratują? Chciałabym również dodać, że petycja o odwołanie pana Czeraszkiewicza nie wypłynęła od pana Kudawskiego ani od nikogo z jego znajomków, a od organizacji pozarządowej Ludzie Przeciw Myśliwym, tym samym nawoływanie do stawienia się przeciwko "ludziom pana K." uważam za krzywdzące i nierzetelne.

W dobrej wierze dodam również radę- proszę zmienić styl pisania na Pana stronie na facebooku- infantylny, bajka dla dzieci. Tym samym dla osób dorosłych i młodzieży (dla Pana informacji- tylko takie mają prawo posiadać profil na facebooku), więc bajki to w przedszkolach- na portalu społecznościowym proszę odnosić się poważnie do ludzi dorosłych, bo nikt nie traktuje Pana poważnie.

Pozdrawiam.


Gość

#54

2016-02-01 08:43

Petycję podpisałem ponieważ osoby szkalujące Łowczego przebierają się w piórka obrońców zwierząt, a w rzeczywistości bywają bezwzględnymi oprawcami zwierząt. Cel ich działań jest prosty - wyeliminowanie konkurencji i zajęcie jej miejsca na stanowisku Łowczego. To własnie Ci "obrońcy zwierząt" urządzili niesławną ustawkę z psem - kim trzeba być by przywiązać zwierzę łańcuchem do drzewa, rozjuszyć je i ustawiwszy kamerę w stogu siana zadzwonić do Łowczego z prośbą o interwencję? Czy to naprawdę własnie Ci panowie chcą za wszelką cenę "zastąpić" Łowczego - jaka jest ich wiarygodność jeśli decydują się na tak haniebne działania, czy nie powinni odpowiedzieć przed sądem, czy może jest to tzw. mała szkodliwość społeczna czynu. Podobno mamy czasy prawa i sprawiedliwość ?
Przemek

#55 Na pohybel mordercom zwierząt!

2016-02-01 09:14

Uważam się za miłośnika zwierząt, nie jestem związany z żadnym środowiskiem, o którym tak szumnie pisze autor petycji. Wspieram odwołanie łowczego miejskiego i będę wpierał odwołanie każdego innego pseudopomocnika zwierząt, który jedyną pomoc jaką niesie to śmierć! Na pohybel przekręciarzom i mordercom, wspieranym przez UM!

Rafał

#56 Re: Na pohybel mordercom zwierząt!

2016-02-01 09:44

#55: Przemek - Na pohybel mordercom zwierząt! 

 Czyli jeśli dobrze zrozumialem, bez żadnej wątpliwosci jako miłośnik zwierząt nie związany z żadnym środowiskiem w każdym wypadku jesteś za ukaraniem tych, którzy przwiązują  psa łańcuchem do drzewa i skazują go na cierpienia ? 

 Na pohybel im!

alina

#57 szkalowanie Ryszarda Czeraszkiewicza

2016-02-01 17:46

To wspanialy czlowiek dzialacz spolecznik oddany bez reszty przyrodzie zwierzetom.Swoim zaangazowaniem praca doswiadczeniem poswieceniem moze byc wzorem dla wielu w relacjach czlowiek przyroda.Jezeli ktos osmiela sie szkalowac taka osobe to niech zrobi lepiej gruntowny remanent u siebie bo jak na razie to tylko nienawisc zazdrosc pomowienia szkalowanie klamstwo koniec remanentu


Gość

#58

2016-02-01 18:17

Szacunek i jeszcze raz szacunek dla tak wartościowego doświadczonego i uczciwego człowieka.Współczuję wszystkim tym którzy nie mogą się z tym pogodzić .
M.

#59

2016-02-02 03:05

Panie Ryszardzie! Piszę tutaj, bo żeś mnie Pan zbanował za swoim cudnym fajpejdżu. Moze ktos Panu przekaże. Slyszal pan o rampach do rozladunku zwierzat? I o przepisach nakazujacych ich uzywanie?? A o tym, ze nawet Panu nie wolno strzelac w bezposrednim sasiedztwie zabudowan, bez uprzedniego zabezpieczenia terenu? A na przeklad o tym, ze psy poza Pana prywatnym terenem powinny być w kagancach i na smyczy? A wie Pan, ze jak Pan pusci ranne zwierzę do lasu, to to się nie nazywa "rehabilitacja"? Wiele takich pytan mozna jeszcze Panu zadac. Mam szczera nadzieję, ze Miasto w koncu się ocknie i skonczy się ten teatrzyk z Panem w roli glownej. Bo niestety w Pana rehabilitację juz nie mam wiary. Zbyt dlugo zle Pan postepuje i wydaje się Panu ze jest wszystko ok.


Gość

#60

2016-02-02 08:11

cyniczna i odrażająca nagonka daje się zauważyć gołym okiem;
manipulacja faktami i argumentami; zarzuty bezpodstawne;
petycja jest merytoryczna i trafia w moją opinię o sporze
Rafał

#61

2016-02-02 09:55

Proszę uprzejmie o merytoryczne ustosunkowanie się do paru bardzo prostych pytań, a mianowicie skąd wziął się pies, który został przywiązany łańcuchem do drzewa w Grzepnicy we wrześniu 2013 roku?
Kto wymyślił i zrealizował ten "szpiegowsko - brawurowy" scenariusz ustawki pt. - wyjący pies + kamera + łowczy miejski + policja = ?
Do wszystkich prawdziwych obrońców zwierząt - co myślicie o poziomie i celu tego typu "zabaw" ze zwierzęciem ?

luc

#62 Re:

2016-02-02 10:13

#61: Rafał -  

 widze, że Kolega chyba się zaciął i wkółko Macieju o tym samym, z tego co wiem Pan łowczy miejski skierował sprawę do prokuratury która umożyła dochodzenie z braku znamion przestępstwa łowczy napisał zażalenie na prokuraturę - skarga oddalona.

A jak każdy wie łowczy bajki umie opowiadać, wyobraźnie posiada to i pare faktów zmiienił  - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia !!!!! 

Rafał

#63

2016-02-02 11:37

Proszę uprzejmie o czytanie ze zrozumieniem. Prosiłem o merytoryczne ustosunkowanie się do prostych pytań.  Nie można udawać "niezrozumialstwa", kiedy pytania brzmią kto i dlaczego ?, a nie co zrobił łowczy i prokuratura. Taki fakt miał miejsce, więc nie chodzi o czyjekolwiek bajki, tylko o to, kto i po co ?. Rozumiem, że dla "Kolegi" takie akcje to jest jakaś norma i standard, a najważniejsze w tym wszystkim jest to, że "prokuratura umorzyła", tak ?.  Jeśli punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, to proszę patrzeć najpierw z punktu widzenia tego psa, a potem optyką kamery.

Naprawdę nie widać nikogo i niczego oprócz psa ? W koło wojtek (lub macieju) jakoś dziwnym trafem nikt nie pedejmuje tematu. I kto się zaciął ?, brak obrońców zwierząt, czy bohaterów kina akcji ? 


Gość

#64 Re:

2016-02-02 16:15

#63: Rafał -  

 Widzisz kolego nieopatrznie ujawniłeś  setno sprawy- tłumaczenie Pan Ryszarda jest zawsze takie cyt"skoro prokuratura umorzyła postępowanie to sprawy nie ma"  - ostatnia sesja rady miasta.

Dlaczego Pan Ryszard nie odpowiedział  na żadne z  zadanych pytań ?

Każda z odpowiedzi była taka np. ile dzików Pan odłowił , tak truskawki w tym roku były dobre.

Dlatego kolego nie żądaj od innych tego czego nie możesz !!!

Rafał

#65

2016-02-02 17:49

I znowu bełkot kolego. Ile razy można udawać, że nie dociera. Każde z pytań nadal bez odpowiedzi, patrz więc jeszcze raz #61 i #63. To co mówi Pan Ryszard nie ma dla mnie znaczenia, jak i to co i gdzie tłumaczy i odpowiada, czy też nie odpowiada - ostatnio czy zawsze. Sednem sprawy jest milczenie tutaj i udawanie, że sprawy nie ma. A może ten chory pies  zawczasu sam upatrzył sobie to drzewo, zakuł w łańcuch i przwiązał się do tego drzewa, bo ta rasa ma czasami takiego zajoba, jak się puści z łańcuchem w las, tak ?. Zadziwiające, ale wyglada na to, że obrońców zwierząt  to nie interesuje. Dlaczego tu nikt nie odpowiedział i nadal  nie odpowiada na żadne z zadanych wyżej pytań, pozostaje pytaniem samym w sobie. 

 

Piotr Szydłowski
Autor petycji

#66 Re: Re: Re: Petycję napisał Piotr szydłowski, który nigdy nie był w Wielgowie!

2016-02-03 19:59

#49: Michał - Re: Re: Petycję napisał Piotr szydłowski, który nigdy nie był w Wielgowie! 

Panie Michale Kudawski - jak napisałem wcześniej, nie będę dyskutował ani przekonywał kogokolwiek. Jednak, skoro już Pan zgłosił się do mnie tutaj, na publicznym forum, pozwolę sobie powtórzyć moje żądanie jakie przesłałem do Pana za pomocą wiadomości na Facebook, niestety bez żadnej reakcji z Pana strony. Otóż na Pana profilu na Facebook opublikował Pan post zawierający nielegalnie skopiowaną fotografię, która jest moją własnością i została skradziona przez Pana Bartka Dwornika zam. w Gryfinie. Ponieważ, po mojej wiadomości , którą wysłałem do Pana w dniu 2 lutego 2016r. z żądaniem zaprzestania publikacji przedmiotowej fotografii, w dalszym ciągu rozpowszechnia Pan skradzioną fotografię oraz  używa Pan mojego wizerunku bez mojej zgody domniemam, że robi Pan to świadomie przez co narusza Pan moje dobra osobiste. Tym samym dopuszcza się Pan czynu opisanego w  art.81 UPA i art.23, 24 KC. Tą drogą ostrzegam Pana po raz ostatni o łamaniu przez Pana obowiązującego prawa i ponownie domagam się zaprzestania takiego działania oraz opublikowania stosownych przeprosin na Pana profilu na Facebook. W przypadku natychmiastowego niezastosowania się do moich żądań dalsze kontakty z Panem kontynuować będzie mój Pełnomocnik.


Gość

#67

2016-02-03 20:32

Każdy człowiek mający jakiekolwiek pojecie o hodowli, weterynarii, łowiectwie czy racjonalnej formie ochrony przyrody wie, że należy umieć w oparciu o wiedzę i doswiadczenie, podejmować konkretne decyzje ( zwierze ratować czy uśmiercić?) Myślę, że obecny łowczy miejski w Szczecinie jest właśnie takim człowiekiem. To znaczy,że jest osobą na właściwym miejscu. Pozdrawiam tylko realistów.!

Gość

#68 Re: Re: Re: Re: Petycję napisał Piotr szydłowski, który nigdy nie był w Wielgowie!

2016-02-04 12:23

#66: Piotr Szydłowski - Re: Re: Re: Petycję napisał Piotr szydłowski, który nigdy nie był w Wielgowie! 

 Szanowny Panie Piotrze Szydłowski.Prosze nie zarzucać mi kradziezy zdjecia z Pana profilu.Zdjecie nie jest zastrzezone prawami autorskimi i znajduje sie na ogólnym profilu społecznościowym.Jest Pan autorem petycji więc czy ujawnienie Pąńskiego wizerunku jest łamaniem prawa według Pana? A może wstydzi sie Pan swojego wygladu? Koń chyba tez nie jest urażony że pojawił sie publicznie na innych profilach? Zapewniam że zdjęcie wyszło całkiem dobrze i nie ma powodu sie krepować.No chyba że należy Pan do skromnych osób nie lubiacych sie za bardzo afiszować.Dlatego jęsli jest juz ten konflikt ( jak to nazywaja Pana znajomi) to myśle że nalęzy brać w nim udział z otwarta przyłbicom.Zapewne pamieta Pan z historii że przed bitwa i tuż poniej rycerz pokazywał twarz i nie wstydził sie kim jest ani jak wyglada.Nawet jeśli bitwe przegrywał i ginoł na polu bitwy przyłbice miał równiez otwarta.Pozdrawiam

Piotr Szydłowski
Autor petycji

#69 Re: Re: Re: Re: Re: Petycję napisał Piotr szydłowski, który nigdy nie był w Wielgowie!

2016-02-04 13:54

#68: - Re: Re: Re: Re: Petycję napisał Piotr szydłowski, który nigdy nie był w Wielgowie! 

Nie wiem ile Pan ma lat ale Pana autorska interpretacja prawa wskazuje, że niewiele (choć ze względu na kwestię odpowiedzialności, mam nadzieję, że jest Pan pełnoletni). Oczywiście może Pan się nie zastosować do moich żądań ale proszę nie być zaskoczony konsekwencjami - ma Pan jeszcze wybór - załatwienie sprawy polubownie zgodnie z moim życzeniem albo sąd. Dla mnie to bez znaczenia. Z przyjemnością wyrwę Pana z wirtualnego samozadowolenia i pomogę Panu znaleźć się w prawdziwym życiu.

comment

#70

2016-02-04 14:53

Pewien niedouk miał problem z ortografią, nie wstydził się tego i dalej po polu jechał z przyłbicom otwartą, lecz potknął się ciura przez tupet nad czołem co oczy zasłania i zginoł niepysznie zaplątawszy się własne sidła. Nie była to żadna bitwa.


Słowo niedouk posiada 62 synonimy w słowniku synonimów.

http://synonim.net/synonim/niedouk


Gość

#71 Re: Re: Re: Re: Re: Petycję napisał Piotr szydłowski, który nigdy nie był w Wielgowie!

2016-02-05 08:16

#68: - Re: Re: Re: Re: Petycję napisał Piotr szydłowski, który nigdy nie był w Wielgowie! 

Wygląda na to, że Panowie Kudawski i Dwornik mieli więcej szczęścia niż rozumu - zaskarżoną przeze mnie treść usunął sam zespół Facebook - a dokumenty były już w Kancelarii Prawnej.


Gość

#72

2016-02-05 13:55

panie łowczy wydaje mi się że czas juz robić rachunek sumienia bo tu petycja nie pomoż, proponuję do kościółka bo tam chociaż bez konsekwencji wysłuchają a dzadzą tylko rozgrzeszenie i pokutę. 


Gość

#73 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Petycję napisał Piotr szydłowski, który nigdy nie był w Wielgowie!

2016-02-06 02:01

#71: - Re: Re: Re: Re: Re: Petycję napisał Piotr szydłowski, który nigdy nie był w Wielgowie! 

 Panie Szydłowski tak mnie Pan wystraszył tymi dokumentami w kancelari prawnej że po nocach spać nie mogę.Pan Dwornik pewnie tez cierpi na bezsenność.


Gość

#74 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Petycję napisał Piotr szydłowski, który nigdy nie był w Wielgowie!

2016-02-06 02:07

#69: Piotr Szydłowski - Re: Re: Re: Re: Re: Petycję napisał Piotr szydłowski, który nigdy nie był w Wielgowie! 

 Panie Piotrze jesli juz mowa o prawdziwym życiu to za Pąńskie szkalowanie ośrodka i wypisywanie totalnie urojonych rzeczy obrażjacych wszystkie osoby zaangażowane w leczenie zwierząt pragne Pana poinformowć że sprawa zostala skierowana z powodctwa cywilnego do sądu.Tak wiec do szybkiego zobaczenia w Szczecinie.Sąd juz niech oceni wiarygodność Pana petycji.

Szydłowski

#75

2016-02-06 09:40

Proszę nie obrażać ortografii i języka polskiego  !!  "Pąńskich", "obrażjacych" i "powodctwa" godzi w moje poczucie godności. Kieruję powództwo do Sądu przeciwko Wszystkim nieukom występującym na tym Forum !!