Koncert Justina Bieber w Polsce

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Koncert Justina Bieber w Polsce


Gość

#1 To mój opis : http://www.petycjeonline.com/selena_gomez_-_koncert_w_polsce

2011-09-20 11:03

Spierdalaj na drzewo z tą petycją! Nigdy w życiu nie podpiszę tej petycji!! Nie o to chodzi że nie lubie justina czy coś, bo moim zdanie on ma całkiem fajne piosenki i go szanuje, ale chodzi o to że ukradłaś mi mój opis na temat koncertu Seleny Gomez!! Weś idź do lekarza i nie kradnij tu opisów, wymyśl sobie własny ty kozi bobku!! Najpierw mi ktoś ukradł opis na Demi lovato, a tera ty na Biebera!! Ludzie są okrutni, nie mogą sami sobie wymyśleć opisu. Nie masz wyobraźni i tyle !! Spieprzaj z tą petycją, bo i tak nikt jej nie podpisze, a bynajmnie ja dopilnuje żeby nikt jej nie podpisał!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

#2 Re: To mój opis : http://www.petycjeonline.com/selena_gomez_-_koncert_w_polsce

2011-09-22 21:43

bieberowa

#3 BIEBER FOREVER

2011-09-28 18:31

uważam że Justin powinien przyjechać do Polski, żeby zobaczyć jakich tu ma wiernych fanów i wogóle żeby zaśpiewać dla nas i spełnić nasze marzenie, wierze że może nam się udać z tym koncertem i że Justin do nas przyjedzie, przecież w którymś z wywiadów mówił że kocha Polskę, uważa że to piękny kraj i że tu ma najwierniejszych i najlepszych fanów

Gość

#4 Bieberowaaaaaaaaa

2013-01-28 15:14

Bardzo bym chciała Justina w Polsce ! Powinniście go zaprosić,tu też ma swoich fanów ! :)
Pomocna Jula <3

#5 Biber

2013-02-01 20:56

Biber przyjeżdża 25 marca do łodzi :) <3
Ceny biletu :
Ograniczona widoczność - 170 zł

Płyta A - 275 zł

Trybuny górne - 295 zł

Trybuny dolne - 355 zł

Golden circle - 375 zł

Fast track - 500 zł

VIP - 699 zł

Diamond circle - 1000 zł

Bilety wkrótce pojawią się w sprzedaży. Będzie można je kupić na stronie agencji Prestige MJM i na ticketpro.pl.
Fanka Bibera :*

#6 Re: Biber

2013-02-01 20:56

#5: Pomocna Jula <3 - Biber

Super kocham go dzienki