Dragon Ball w telewizji

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Dragon Ball w telewizji

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2014-01-17 19:58


Darth Vader

#2627 Re:

2014-01-17 19:59

#2625: maq -

no to prawie zgadliśmy . Zatrzymaj swe domysły dla siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Zostaw nas spoju . Jestes pseudo fanem jak Mateuszek bo piepszysz bezsensu jak on .

Darth Vader

#2628 Re:

2014-01-17 20:52

#2625: maq -

nie było jeszcze premiery nowej trylogi gamoniu . W po przednim komentarzu chciałem napisać nie spojiu tylko w spokoju

Goku ssj5

#2629

2014-01-17 20:53

Najwspanialsze anime wróc do tv
maq

#2630

2014-01-17 21:05

Mówiłem o ostatniej "nowej" trylogii barani łbie! Jak chcesz ocenić jeszcze nie powstałej, psychofanie ty?
Darth Vader

#2631

2014-01-17 21:25

widziałem wszystkie trylogie gw debilowy kretynie !!!!!!!!!! pepszysz bez sensu jak Mateuszek . Jestes pseudo fanem db !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zamieniaj petycji w forum dyskusyjne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie jestem psychofanem gw a ni db . Tlko irytuje mnie gadanie głupot jak twoje .

Goku ssj5

#2632

2014-01-18 09:20

db jest najlepszym anime każdej serii daje 10 na \ 10

Son Goku wracaj !!!!!!!!!!!!!
Darth Vader

#2633

2014-01-18 09:21

ja też daje temu anime 10 na \ 10 . Nie należy sie pseudofanami sie przejmować i dawnymi miłosnikami tez . Oni wolą codziennością sie zajmować to ich sprawa .

Ten wpis został usunięty przez administratora strony (Pokaż szczegóły)

2014-01-18 11:35


Ten wpis został usunięty przez administratora strony (Pokaż szczegóły)

2014-01-18 11:49


Goku ssj5

#2636

2014-01-18 13:06

To wszystko zależy od kilku czyników . Do pioruna nie używam dwóch nicków !!!!!! Masz sam tyle lat co ja a zachowujesz sie jak bys postradał wszystkie rozumy . Zatrzymaj swe chore rady dla siebie . Co ty jasnowidzem jesteś że uwazasz że uzywam dwóch nicków ?? Jesli tak to zachowaj swe mądrosci dla siebie zamiast je innym przekazywać . Dragon ball ewolucja to nawieksze nie porozumienie jakie mogło być a w dodatku totalna głupota  obejrzałem db ewolucje myśląc ze bedzie fajne ale to tylko wielkie gówno . Jesteś pseudo fanem !!!!!!! . A ty jesteś fanatykiem koscielnym który robi pranie muzgu  !!!!!!!!!!!! Świetny dowcip napisałes ze koszt filmu db ewolucja kosztował wiecej niz całe me życie  . To czy mam znajomych to nie twoja sprawa wiedz jednak że zajmujac sie codziennymi sprawami jest zacofaniem . Natomiast siedzenie przy necie to przyszłość !!!!!! . Jestem przedstawicielem fanów db który prubuje zapobiec by nie było to forum dyskusyjne i nie znosze jesli ktoś oczernia db . Mój tata miał racje jesteś debilem i tu sie z mym ojcem zgadzam . To co uwazasz zachowaj dla siebie . Zamiast udzielać swe głupawe mądrosci w tych komentarzach  które uwazasz za forum . Moja mama tez sie z tym zgadza ze jestes debilem . Tv emituje kompletne bzdury !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moi znajomi z netu uznali cie za idiote . Nie wiem kto ci tych głupot nagadał ale widać że byli to kretyni którzy mieli pustke w głowie . Nie mam żadnego okresu debilu  .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A za kogo ty sie uwazasz że udzielasz swe rady ?????

db ewolucja to chłap nie ma nic z db nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .

Żałuje że kupiłem to gówno na dvd  !!!!!!!!!! To jawieksza poraszka  jaką widziałem !!!!!!!!!!!!!! Tv emituje komplatne bzdury

Darth Vader

#2637

2014-01-18 13:31

nie stanowimy 1 osoby jak ci sie wydaje Mateuszek . Zajmij sie lepiej swymi sprawami tylko sie kompromitujesz . Masz 25 max . Twój przypadek to idiotus pospolitus nienormalnus . Db ewolucja to najwieksze  swietokractwo i profanacja tego anime !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żyjesz w zacofaniu o to prawda cała.

maq

#2638

2014-01-18 15:11

Goku ssj5 myślałeś kiedyś o wizycie u psychologa? Twoja mama z tatą powinni cię do niego niezwłocznie zaprowadzić. Masz koleżko ADHD, wiedziałeś o tym? Plus problemy z gramatyką i ortografią.

Mateuszek. Adaptacja która nie ma nic wspólnego z pierwowzorem nie jest adaptacją. Wspólny tytuł to za mało by nią być A Darth Vader to pewnie brat bliźniak Goku ssj5 bo stawia tyle samo wykrzykników ^^
Goku ssj5

#2639

2014-01-18 15:21

nie potrzebuje iść do żadnego psychologa gdyż irytuje mnie gadanie głupot powiedziałem tylko prawde jaka jest o dragon ball ewolucja . Nie mam żadnego AdHD kretynie

Darth Vader

#2640

2014-01-18 15:23

teraz to maq przeholowałeś !!!!!!  Niech ja cie tylko dorwe to normalnie nie recze za siebie !!!!!!!!!!!Jak smiałesa sugerować goku ssj5 ze musi poisc do psychologa w odróznieniu od ciebie i Mateuszka mówi z sensem db ewolucja jest to tak jak mówił goku ssj5 najwieksze gówno zgadzam sie z nim w 100 % proventach . Za to ty maq jestes tak samo kretynem jak Mateuszek wescie sielepiej zajmijcie swymi sprawami zamiast udzielac swe rady innym !!!!!!! irytuje nas gadanie głupot tyle w temacie . Napisałem do autora petycji zobaczymy jak zareaguje .

Goku ssj5

#2641

2014-01-18 15:32

ja sie tymi kretynami nie przejmuje jeśli oni wolą oglądać db aktorki to ich sprawa za to ty maq jesteś bardzo zarozumiały .
Darth Vader

#2642

2014-01-18 15:34

za kogo ty sie uważasz maq ze napisałeś ze rodzice powinni goku ssj5 zaciągnąć do psychologa niezwłocznie ??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W odróżnieniu od ciebie i Mateuszka wie co mówi . Jesli nie chcesz zrozumieć że nam nie podoba sie db aktorskie to masz ze sobą problem . Jestes maq kretynem chorym na umysle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten wpis został usunięty przez administratora strony (Pokaż szczegóły)

2014-01-18 15:38


pracownik tv 4

#2644

2014-01-18 15:38

maq zachowujesz bardzo brzydko musisz czym prędzej goku ssj5 szczerze przeprosić jeśli jemu nie podoba sie db aktorskie to ma do tego prawo nie każdy musi lubic to samo .

Ten wpis został usunięty przez administratora strony (Pokaż szczegóły)

2014-01-18 15:40


Goku ssj5

#2646

2014-01-18 15:41

Mateuszek nie chce mi sie z tobą gadać bo masz głowę przepełniona powietrzem jak balon zaraz uniesies sie w górę jesli masz wątpliwości to twoja sprawa . Nie jestem z takiego pokolenia idioto skończony

Ten wpis został usunięty przez administratora strony (Pokaż szczegóły)

2014-01-18 15:43


Darth Vader

#2648

2014-01-18 15:43

słusznie mu napisałeś goku ssj5 nie przejmuj sie tym co napisał maq i tym co pisze Mateuszek to po porostu sa kretyni którym sie wydaje ze db nie powróci i według nich nie ma sensu podpisywać petycji .
Natomiast co tyczy sie was mateuszek i maq to zamknijcie jadaczki .
Darth Vader

#2649

2014-01-18 15:44

zamknij jadaczkę Mateuszek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To nie jest forum dyskusyjne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten wpis został usunięty przez administratora strony (Pokaż szczegóły)

2014-01-18 15:44