Zwiększenie częstotliwości linii 126

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Zwiększenie częstotliwości linii 126


Gość

#26

2013-12-07 18:29

Z Banina robi się miasto i komunikacja jest potrzebna częściej w godzinach szczytu a jak jedzie do Żukowa to autobus cały nabity jedzie ze ledwo da się wsiąść albo czeka na następny 126

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-12-07 18:35


sk

#28 brak autobusu między 19.30 a 21.30

2013-12-08 10:53

Jedne z najbardziej poszkodowanych osób, to te, które kończą zajęcia lub pracę o godzinie 19.30. Muszą czekać na autobus aż D W I E godziny!

Gość

#29

2013-12-08 16:08

tez podrozuje tym autobusem i prosze o zwiekszenie czesttliwosci

Gość

#30

2013-12-08 19:01

Proszę o zwiększenie częstotliwości linii 126.
Kaja

#31 Błaganie

2013-12-09 07:52

Nawet nie prosimy My BŁAGAMY o pomoc w tej sprawie. Mam nadzieję, że ktoś też pomyśli o połączeniu linii 126 z przyszłym przystankiem PKM-bo 5km na przystanek to jakaś paranoja/!1!1. Chcę się cieszyć że mieszkam a Baninie, ale narazie ...żałuję :(

Gość

#32

2013-12-09 14:35

Sprawa jest warta poparcia, bo jest potrzebna.
Nawoływanie w mediach do korzystania ze środków komunikacji zbiorowej ma się nijak do problemów jaki wiążą się z podróżowaniem linią 126.
Dla wielu osób nie jest to też wyłącznie wybór ekologiczny lecz przede wszystkim ekonomiczny.

Gość

#33

2013-12-09 19:11

Może w końcu nie będę musiała czekać na wszystko, bo mi nie pasuje inny autobus
Marcin

#34 Koniecznie 126 i nocny

2013-12-12 00:41

Konieczne jest zwiększenie częstotliwości kursów 126 do Żukowa (powinien być co 20 minut i to do Żukowa a nie tylko do centrum Banina). Przy aktualnej częstotliwości kursów to można powiedzieć że komunikacja (np. Banino-Pszenna i dalej) z Trójmiastem praktycznie nie istnieje. Nie mówiąc już o tym, że autobusy potrafią się spóźniać i po 45 minut albo nie przyjeżdżać wogóle.
Konieczne jest też wprowadzenie jakichś kursów nocnych z/do Trójmiasta. Aktualnie jedyny sposób dotarcia późnym wieczorem/w nocy, to "z buta" przez las z Osowej (dobre 6-7 kilometrów) albo bardzo drogie taksówki.
godzilla

#35 dojazdy

2013-12-12 22:34

Moja córka marzy o tym aby się stąd wyprowadzić!!!!! a to wszystko przez autobus 126, którego jawnie nienawidzi, bo ogranicza jej życie!!! Musi wyjść z domu o 6 rano żeby dojechac na uczelnię i wrócić ostatnim czyli ok. 22. Zycie studenckie w autobusie zamiast z rówieśnikami z Gdańska. I jak tu nie czuć się wykluczoną?

Gość

#36

2013-12-13 10:48

Może petycja powinna zostać przedstawiona p.Burmistrzowi , a następnie powinien zrobić całodniowy kurs autobusem linii-126 , aby się przekonać w jakich warunkach podróżują Jego szanowni wyborcy .
pasażer
Mieszkaniec Banina

#37 Petycja

2013-12-14 15:53

Proponuję jak najbardziej nagłośnić tę petycję, bo jeszcze niewiele osób wie o tej akcji, a głosów byłoby dużo więcej. Poza tym uważam że należy zmienić rozkład jazdy, nie tylko częstotliwość. Pierwszy autobus powinien jechać przed 5 rano a nie jak teraz 5:04. Wierzcie mi, że na 6 do pracy w centrum Gdańska nigdy nie zdążyłem. Zmuszony jestem utrzymywać dwa samochody, bo komunikacja z Gdańskiem leży. Płacę podatki tutaj w gminie, więc mam prawo wymagać dobrej komunikacji z przygraniczną miejscowością. Poza tym za kartę miejską w Gdańsku z rozszerzeniem na naszą gminę i tak się płaci dodatkowo, więc niejako już płacimy za linię 126. Z tego co widziałem jaka ilość pasażerów codziennie jeździ w kółko autobusem 126 - nie są to małe pieniądze. Widocznie mamy beznadziejnie kiepskie władze, które nie potrafią skutecznie negocjować z ZTM i rżną nas w bambuko na całej linii. Podobnie zresztą jest ze śmieciami... ale to inna bajka!
Tomuś

#38

2014-02-06 10:30

Po Osowie ma jeździć mały autobusik czy nie by mógł by jeździć on z Osowy przez Barniewice do Banina by poprawiło to mieszkańcom Banina połączenie z Gd-Oliwą po przez linię 169 oraz z Gdynią po przez 171 i z Dworcem Głównym 210 a latem można by było z dziećmi jechać do ZOO
napisałem do rady Osowy czy by dało radę takie coś zrobić a oni mi napisali ze to by był dobry pomysł tylko ze Gmina Żukowo by musiała tez coś od siebie do tego dodać a jak wszyscy wiemy ze z tym będzie problem bo nawet jeszcze nie dostałem odpowiedzi od naszej szanownej pani sołtys Banina.

Gość

#39 Re: Ja tez popieram

2014-10-08 06:54

#1: -   Jak to że dzieci nie maja czym do szkoły dojechać? Autobus z pszennej jedzie o 7.02 jak dziecko ma na 8 do szkoły to kibluje 40 min pod klasa a w druga stronę wraca na piechotę bo autobusy na pszenna urywają się pomiędzy 10 a 15