Prawo kobiety do przerywania ciąży

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Prawo kobiety do przerywania ciąży

ada

#51 Re:

2014-02-24 22:49

#11: -

Senyszyn...wielka niedojda, popierająca morderstwo dzieci, do wszystkich feministek, pooglądajcie sobie filny o aborcji np. niemy krzyk i otwórzcie wkońcu oczy, bo gadanie że aborcja to wybór, rozśmiesza mie, czego się boicie, wychowywania dzieci, czy po prostu kochania kogoś. Proszę powiedzieć, kiedy człowiek staje się człowiekiem?, w którym momencie, a może godzinie, proszę odpowiedzieć...

kaja

#52 Re:

2014-02-24 22:57

#14: Zwolan -

To powiedz mi, co te dziecko zawiniło, że matka została zgwałcona? czy dlatego musi zginąć? zdrowe, ale musi zginąć bo w wyniku gwałtu, to znaczy że popierasz zabijanie. Zadna ciąża nie zagraża matce, nie znam takich przypadków, a jeśli dziecko się urodzi chore to przeważnie i tak umiera przed rozwiązaniem i też często lekarze się mylą, znam wiele przypadków, lekarze mówią matkom że trzeba dziecko usunąć, a matka jednak nie usówa i co? rodzi zdrowie piękne dziecko... nasza medycyna jest rozwinięta, ale nie tak bardzo aby zobaczyć wszystko, poza tym lekarz to człowiek. Więcej dzieci rodzi się chorych (dziecięce porażenie) w wyniku zle przeprowadzonego porodu.

khk

#53 Re: Oj

2014-02-24 23:00

#13: Ateista - Oj

tolerancja? nie obrażaj tego słowa, nie można być tolerancyjnym na zło, bo to już nie jest tolerancja tylko dewiacja.

Buba

#54 "Coś" trzeba zmienić!

2014-02-26 19:58

http://www.niebieskalinia.org/download/Badania/Statystyki_Niebieska_Linia.pdf
Dlaczego zainicjowano "Niebieską Linię"? Dlaczego przeważająca większość ofiar to kobiety? Kto wykorzystuje te kobiety oraz dzieci i dlaczego? Czy to aż tak trudno pojąć, że gwałty są także w małżeństwach? Kobiety rodzą upośledzone dzieci i niebawem zostają same, bo tatusiowie często nie chcą dźwigać tego ciężaru i opuszczają rodzinę. Państwo nie ma odpowiednich środków by pomóc kobiecie, która wychowuje niepełnosprawne dziecko. Niejednokrotnie by w pełni poświęcić się choremu dziecku matka musi zrezygnować z pracy. To jest wegetacja i praca ponad jej siły (dziecko rośnie i rodzicielka po pewnym czasie ... fizycznie nie daje rady). ... Ale to mogą zrozumieć tylko ci, co sami przeżyli taki koszmar.

Gość

#55

2014-02-27 18:21

Jeszcze nie tak dawno temu widziałam film pokazujący zabieg aborcji. Wyraźnie było wiać jak płód, który wyczuwa zagrożenie stara się uciekać.
Jednak największy szok wywołała u mnie forma w jakiej przeprowadzana jest aborcja.
Części ciała płodu są od niego ODRYWANE tak jakbyśmy mieli do czynienia z zepsutą zabawką. Jako, że główka nie mieści się w przyrządzie odsysającym jest ZGNIATANA przez lekarza przeprowadzającego zabieg i odsysana.
Osobiście byłam za aborcją w szczegółowych przypadkach. Jednak teraz jestem temu kompletnie przeciwna.
gr3

#56 eufemizm

2014-03-03 09:01

Gdy człowiek chce coś zamotać, wtedy używa eufemizmów. Po to by czegoś nie nazwać wprost. Ciąża to stan fizjologiczny kobiety, a przecież w aborcji nie chodzi o kobietę, tylko o to życie, które jest w niej. W przypadku gdy nosi dwoje swoich potomków i zdecyduje się na zabicie jednego z nich, to czy doszło do "przerwania ciąży", czy też nie? Przecież nadal jest w ciąży! Nadal jej stan hormonalny jest nastawiony na potomstwo, które nosi. Piszę "potomstwo" by w tym miejscu uniknąć dyskusji o zakres stosowania słowa "dziecko", które ma wiele znaczeń. "Potomek" ma znaczenie jednoznaczne.
ana

#57 Re:

2014-03-07 15:59

#14: Zwolan -

Tak, to są właśnie te trzy powody dla których aborcja powinna być legalna i dostępna. Tylko i wyłącznie.

 


Gość

#58 Re:

2014-03-20 11:31

#30: za -

Popieram .


Gość

#59

2014-03-23 15:57

Jak najbardziej popieram w sytuacji całkowitej indolencji państwa w tej materii .całkowicie popieram możliwość aborcji w określonych przypadkach
bart

#60 CZŁOWIEK a nie PŁÓD

2014-03-24 00:15

LUDZIE ! CO WY BREDZICIE ? JAKIE PŁODY ? DZIECKO JEST W BRZUCHU- JEST PŁODEM- A ZA PÓŁ GODZINY, PO NARODZENIU JUŻ JEST CZŁOWIEKIEM TAK ? A CO Z WCZEŚNIAKAMI ? TROCHĘ WYOBRAŹNI. OD MOMENTU POCZĘCIA SĄ TO LUDZIE !
A JAKIM PRAWEM WY ŻYJECIE NA TYM ŚWIECIE ? JAK MOŻNA OPOWIADAĆ SIĘ ZA ZABIJANIEM NIEWINNYCH DZIECI? CO ZA EGOIZM. BIERZCIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE CZYNY. SEKS JEST DLA LUDZI DOJRZAŁYCH. MĘŻA I ŻONY. JAK ŚWIAT ŚWIATEM. TROCHĘ MIŁOŚCI ! ! !
Alan.

#61 miłość czy egoizm ?

2014-03-24 00:34

Co za bezmyślne komentarze się tu pojawiają ? Piszecie o biedzie, o alkoholiźmie itp...rozumiem. Ale czy to ma być argument za zabijaniem ? ? ? Zobaczcie choćby ilu wielkich pisarzy, malarzy i artystów żyło w biedzie. I co ? ? ? Tworzyli wspaniałe dzieła które podnoszą na duchu miliony ludzi na świecie ( choćby Norwid, Dostojewski, Gogol, Stachura...) Również wszyscy apostołowie żyli w ubóstwie.Nie mieli nic a tak naprawdę mieli wszystko bo byli duchowo bogaci. Liczy się to co w środku! Człowiek to nie tylko ciało, ale i duch! Nie zapominajmy o tym.
No Ale jak się ktoś całe życie ślepi w telewizor to i trudno wymagać... A później przychodzą takie pomysły do głowy...że jak pieniędzy nie ma to już lepiej zabić bezbronne dziecko.
Ech ludzie, co z wami... otrząśnijcie się !


Gość

#62

2014-03-26 22:52

Kobiety mają decydować o sobie.I to prawo do niej należy.
sex instruktor

#63

2015-11-19 13:23

Popieram proponuje udostępniać żeby liczba podpisów rosła :)


Gość

#64

2016-04-17 19:49

Mam córki i wnuczki i chcę żeby mogły same o sobie decydować.