Mariusz Wlazly do reprezentacji!


Gość

/ #144

2013-07-15 20:47

Popieram inicjatywę! Uważam,że powinny się liczyć umiejętności i talent, a te Mariusz Wlazły ma i jest jednym z najlepiej atakującym w świecie.Uznając zasługi P.Przedpełskiego dla rozwoju siatkówki w naszym Kraju, mam jednocześnie żal, że sprawa Mariusza nie została dokładnie wyjaśniona w zarodku i zamieciona pod dywan.Proszę wyjaśnić co to znaczy że trenerowi Anastaziemu "nie po drodze z Wlazłym ?" dlaczego ? - a z Bartmanem,który czasami gra dość dobrze ale b.rzadko jest zmieniany ? - czy dlatego, że jest pupilem Trenera, ponieważ został przez Niego przestawiony na atak. Ile jeszcze może psuć ataków i zagrywek , żeby nie był w reprezentacji ? - Dlaczego wszyscy komentatorzy i eksperci milczą i nie domagają się powrotu Mariusza do reprezentacji.Nie mogę zrozumieć jak można dopuścić, żeby siatkarz takiej klasy nie był w reprezentacji. Pan trener Anastazi nawet nie powołał Go do szerokiej 18 osobowej reprezentacji!? i Wszyscy milczą!? Ja jestem leciwą osobą, kiedyś w młodości grałam zawodniczo w siatkówkę - pozostałam fanką siatkówki, ąle to jak postępuje się z Mariuszem powoduje rozgoryczenie - oby ta petycja pomogła naprawić naszą reprezentację.